Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Moje komentarze

 • Panie Ryszardzie Drogi Nasz
  walka się zaostrza, lub zaastrza, ale cel pozostaje ten sam: Ruszkiewicz i cytryniec. Od paru lat obserwuję, że ma pan inklinacje samobójcze, jeśli chodzi o działalność publiczną. Przy okazji topi Pan kasę. Ludzie nie są już tacy durni, jak 4 lata temu.
  Ma Pan jakieś konkretne sympatie polityczne? Karty na stół!
  Cenzura - na NEon24.pl
 • @kysyprzemysl 06:32:29
  Boję się, że pewnego razu wkleisz tu całego "Pana Tadeusza".
  Od Samoobrony na prezia
 • Błąd logiczny
  "Dwa razy nie wchodzi się do skażonej rzeki". Do skażonej rzeki nie wchodzi się wcale, może tu chodziło o tę samą rzekę?
  Od Samoobrony na prezia
 • @zadziwiony 07:41:10
  W historii, którą znam ja, twoi idole zza Uralu, czyli azjatycka swołocz i dzicz, zapisali się krwawymi zgłoskami na moim Narodzie. Antysemityzm, jaki tu reprezentujesz, jest z kategorii tzw. ciemnej masy, która za wszystko obwinia Żydów. Nawet za trzęsienie ziemi i tsunami.
  Mieszanie prawdy z kłamstwem.
 • @LordConqueror 21:51:49
  Promotorem tego pana są Dukaczewski, Makowski i Czempiński. Tu chyba nie może być wątpliwości?
  Komu i czemu służy ten portal? Nie wiem:-) Wystarczy przeczytać nagłówki.
  Mieszanie prawdy z kłamstwem.
 • @SpiritoLibero 19:56:56
  Nie ma pojęcia "każdy kąt". Z doświadczenia wiemy, że kątów może być nieskończona ilość. I ty się w tej nieskończonej ilości doskonale mieścisz. Ty plasujesz Macierewicza w jednym, a ja ciebie w drugim, tym ruskim. Paniatna?
  Mieszanie prawdy z kłamstwem.
 • @SpiritoLibero 19:32:06
  To brzydko (hadko) tak mówić o nieobecnych i nie mających głosu. A kto wyprodukował kolegę? Putin?
  Mieszanie prawdy z kłamstwem.
 • To bardzo dobrze się stało,
  że pewien portal wziął pod opiekę WSI, czubków i nawiedzonych. Człowiek wchodzi, patrzy i już wie, że jest w miarę normalny:-)
  Mieszanie prawdy z kłamstwem.
 • @SpiritoLibero 19:39:50
  Chwała ci Wielki Swojski Laczku za to, że sentencja nie pomyliła ci się z intencją lub co gorsza z impotencją.
  Póki co, ta grzęda należy do Trybeusa, na twoją to chyba tylko nieloty sępy zaglądają:-)
  Czy Kamil Stoch pokaże w Soczi gest Kozakiewicza?
 • @trybeus 16:48:32
  Poglądy, jak to poglądy, ale ta znajomość biblijnych realiów vide sadyceusze. Wg Swojskiego Laczka sadyceusze to starożytny ród pochodzący od Sadysty Starszego hi hi hi
  Czy Kamil Stoch pokaże w Soczi gest Kozakiewicza?
 • @Stara Baba 12:54:20
  Człowiek bez kompleksów, to po prostu humanoid, a i to z dużą dozą wątpliwości, prędzej psychopata.
  Czy Kamil Stoch pokaże w Soczi gest Kozakiewicza?
 • @trybeus 00:34:27
  Ty się kolegą SL (Swojski Laczek) nie przejmuj, on już tak ma, że zawsze jest za, a nawet przeciw.
  Czy Kamil Stoch pokaże w Soczi gest Kozakiewicza?
 • @Kodiak 18:24:25
  Mania, jak nie dowali raz dziennie Kaczorowi, to ma po premii. Takie już jest życie Mani...
  Jarosław Mądry, Putin i kijowski majdan-widziane z USA
 • @Astra 18:11:16
  Mnie wkurzają ludzie wcinający się pomiędzy wódkę, a futrynę. Piszesz do mnie, a wcina się jakiś gostek z rozwleczonym, jak stara skarpeta, ego:-)
  Oczywiście, że wciskają dziecko w brzuch. Dopowiadają to czego nie powiedziałaś, czytają w myślach i sadzą się jak jeż na jaja.
  Mój dom
 • @Astra 16:00:52
  Od dłuższego czasu uważam, że dyskusja z cywilizantami jest stratą czasu.
  Generalnie osoby korzystające z platform społecznościowych możemy podzielić na:

  Blogerów, do takich zaliczam osoby potrafiące posługiwać się językiem ojczystym w stopniu wyższym niż podstawowy, oraz mające coś ciekawego do przekazania (Toyah, Matka Kurka, Seawolf, Rosemann itd.). Co ciekawe wszyscy oni reprezentują prawą stronę sceny.

  Komentatorów. Tu mamy z kolei dwie podgrupy: komentatorzy merytoryczni oraz osobnicy niezrównoważeni, nie rozumiejący treści, niesamodzielni w myśleniu, miałcy i nijacy

  Trzecia grupa to Nawiedzeni. Ci są najgorsi. Kojarzą mi się z komiwojażerami wciskającymi tandetę okolicznej ludności. To twórcy mamideł. Autorzy chorych i poronionych idei. Wychodzą oni z zasady, że im głupiej, tym lepiej. Takich trzeba omijać szerokim łukiem, nie nawiązywać z nimi kontaktu wzrokowego, w końcu ignorować do szpiku.
  Amen.
  Mój dom
 • @Iza 15:57:50
  Opisujesz własny punkt widzenia, poruszasz kilka spraw, których celem jest wykazanie, że Tusk łże jak bura suka. To wszystko już wiemy, nihil novi.
  Wykazujesz się przy okazji małą wrażliwością na biedę, i co za tym idzie - na wykluczenie sporej części polskiego społeczeństwa.
  Moja żona od dłuższego czasu zarzucała mi, że nie dopuszczam jej do komputera, że nie uczę jej i takie tam w podobnym stylu. Pewnie była zazdrosna i niepewna, bo a nuż ja tam jakieś zdrady i inne podłości czynię. W jednym wszakże miała rację: jest, a właściwie była, wykluczona cyfrowo. Od pewnego czasu zbierałem kase na nowego wypasionego smartfona, ale wiedziony wyrzutami sprawiłem prezent żonie, kupiłem jej 10 calowy tablet, ma też nieograniczony dostęp do Internetu.
  Uważam, że dzieciakom takie "cudo na kiju" należy się tak samo jak szklanka mleka. Rację ma Brat Żorżą, sprawa jest do opanowania i wcale niedroga. Nie myślmy o dzieciach bogaczy, myślmy o słabszych, dajmy im równe szanse. Janko Muzykant się kłania. To samo dotyczy becikowe, nie róbmy z patologii normy.
  Przypominam, że były dwa becikowe: pierwsze było propozycją PiS-u, dotyczyło osób o niskich dochodach, drugie było propozycja LPR i PO i dotyczyło wszystkich. Ja rozumiem, że większość już nie pamięta tej historii, ale tak właśnie było. LPR i PO chciały po prostu zaszkodzić rządowi (PiS), dewastując projekt budżetu. To wtedy pierwszy raz zobaczyłem prawdziwą twarz Konia Giertycha. Twarz szkodnika i hipokryty.
  Kiełbasa wyborcza
 • Od pana Opary oczekiwałbym czegoś więcej, niż
  wklejenie tekstu wykładu pani profesor. Wnioski, jakie wnioski? Rozumiem, że pan Opara zgadza się z argumentami pani profesor, rozumiem że jego celem jest wywołanie dyskusji, dojście do wspólnych wniosków, konkluzji itd. itp.
  Sęk w tym, i pies pogrzebany, że audytorium jest dość swobodnie dobrane, żeby nie rzec przypadkowe, a przez to sama dyskusja wygląda jak z kolejki za mięsem w PRL.
  Moim skromnym zdaniem w Polsce mamy do czynienia z czymś niewyobrażalnie skandalicznym, czymś co w normalnym kraju nie ma racji bytu, tu się nawet posłom na Sejm odmawia prawa skontrolowania spółki Skarbu Państwa. W sposób jawny omija się Konstytucję, łamie umowy społeczne, wydaje skandaliczne sądowe wyroki, przez co autorytet Państwa nigdy nie był na tak niskim poziomie. Ja, jako zwykły obywatel, boję się kontaktu z lekarzem, policjantem, wymiarem sprawiedliwości itp.
  Coś tu nie hallo.
  PRACA, praca, praca…NARÓD, POLSKA
 • @SpiritoLibero 18:04:24
  Mimo wszystko wyższy od twojego, sadyceuszu:-P
  Powstanie faryzeuszy
 • W kwestii formalnej
  W tagach jest słowo "sadyceusz". To pewnie jakaś pochodna od sadysty e he he he he Pewnie chodziło o saduceuszów...
  Jak się chce błysnąć wiedzą, to dobrze jest mieć pod ręką słownik.

  To samo tyczy się AnnyP. Nie ma "goji", jest gojów.
  Dziękuję za uwagę. Autor nie powinien wycinać mojego komentarza, bo jest merytoryczny, niestety.
  Powstanie faryzeuszy
 • @SpiritoLibero 11:40:36
  A jakie mamy gwarancje, że sam autor nie jest użytecznym idiotą? Skąd pewność, że nie został zmanipulowany? Z mojego punktu widzenia (i siedzenia), to właśnie autor jest zmanipulowany i przeflancowany na pożytecznego idiotę. Z prawdą jest jak z dupą, każdy ma własną.
  Pisanie po raz kolejny o tym samym może świadczyć o obsesji i niczym więcej.
  Żeby pisać o Majdanie to trzeba tam być osobiście, poczuć co w trawie piszczy, dotknąć, włożyć palce.
  A nasz autor siedzi z dupą przy ciepłym piecu i zawija te sreberka, zawija, tu przeczyta artykuł takiego samego jak on speca, tam komentarz jakiegoś internetowego idioty, potem siada i smaży te swoje dyrdymały, A pożytku z tego tyle ile kurzu na telewizorze.
  Najskuteczniejszy czołg? Telewizor

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY