Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Destructorus vulgaris (Destruktor pospolity).

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szkic do większej całości, której nie będzie.

Obiecałem sobie, że o tym człowieku nie będę pisał, nie będę też się nim zajmował więcej niż wymagają tego konkretne okoliczności. Teraz jest moment, że poświęcam mu parę słów. Nie napiszę też wyraźnie kogo mam na myśli pisząc te słowa, ale odniosę się do porzekadła: na złodzieju czapka gore, Destruktor jaki jest każdy widzi, poznać durnego po śmiechu jego, więc nie powinno być większych trudności w rozpoznaniu bohatera tej notki.

 

Destruktor to osobnik z przerośniętym ego. Dojrzały fizycznie, ale mentalnie nadal siedzi w piaskownicy i rozdaje razy swoją dziecięcą łopatką. Ze względu na niski stopień edukacji oraz nieumiejętność prowadzenia merytorycznej dyskusji, posługuje się trywialnymi sztuczkami, dobrymi wyłącznie w piaskownicy.

Destruktor ma wyimaginowanych wrogów. Ci wrogowie, to w naszym konkretnym Neon24 przypadku - "Diletanty". Każdy kto podpadnie Destruktorowi automatycznie jest klasyfikowany przez niego jako "diletant". "Diletanty" to wrogowie Destruktora. Wrogowie, którym wypowiedział bezwzględną wojnę.
Teoria wroga i walki z wrogiem znana jest od pradziejów, większość despotów miała takich wyimaginowanych wrogów. Destrukcyjni despoci tworzyli chore i obarczone dziedzicznym obciążeniem teorie, do których potrzebni, wręcz niezbędni byli wrogowie. Jeżeli nadarzały się sprzyjające okoliczności wrogów niszczono fizycznie.
Każdemu kto zna historię nieobce jest pojęcie "Wroga Ludu".

"Poprzez zastosowanie tego określenia przeciwnik polityczny aktualnej rewolucyjnej władzy stawał się wrogiem, przy czym zagrożona miała być nie tylko sama władza, ale cały lud. Władza rewolucyjna uzurpowała dla siebie prawo obrony ludu przed jego wrogami, zazwyczaj poprzez stosowanie nadzwyczajnych i surowych środków. W ten sposób osoba okrzyknięta wrogiem ludu mogła stać się celem represji ze strony rewolucyjnego państwa, stosowanej prewencyjnie dla zapobieżenia potencjalnym wrogim aktom."

"Po przejęciu przez bolszewików władzy w Rosji określenie "wróg ludu" (ros.Враг народа) było używane w propagandzie bolszewickiej jako pogardliwa i piętnująca zbiorcza nazwa dla wszystkich rzeczywistych lub potencjalnych przeciwników władzy sowieckiej. Poszczególne fale terroru komunistycznego rozszerzały zakres pojęcia wróg ludu na kolejne grupy społeczne."

Bohater mojej notki jest człowiekiem na wskroś bolszewickim, dla niego wrogiem Neonu24 są właśnie "diletanty". Celowo używa tej nazwy mającej ośmieszyć wyimaginowanego przeciwnika. "Diletanty" są wrogiem Neonu24, chcieli go we wrogi sposób przejąć, lecz dzięki internacjonalistycznej czujności Destruktora zostali odparci, ponieśli straty i teraz liżą rany. "Diletanty" próbowali też przejąć inne portale, ale przy sporym wkładzie Destruktora zostali rozpoznani i również odparci.
Czyż to nie jest komiczne? Jest, jak najbardziej. Spróbujcie dokonać desantu i przejąć jakiś portal. Po co? W jakim celu? W imię czego?
Nie wdając się w dyskusję o roli Klubu Dyletantów na Nowym Ekranie wspomnę tylko, że kiedy NE miał kłopoty, to właśnie "diletanty" zachowywali się lojalnie. W tym czasie Destruktor siedział w norze i nie wychylał z niej nosa.

Mamy więc osobę Destruktora, po proletariacku czujnego oraz Wrogów Ludu. Sytuacja jest jasna i klarowna. On twierdzi, że broni Neonu24 przed nieprzyjacielskimi działaniami Wrogów Ludu, w rewanżu słyszy, że ma obsesję, trawi go paranoja i strzyka mu w zwojach. Jest wojenka? Jest. Kto na tym zyskuje? On, Destruktor. Kto traci? Portal neon24.

Dlaczego Destruktor? Słuszne pytanie. Odpowiedź jest banalnie prosta, wystarczy spojrzeć na owoce jego działalności. Owocem jest sytuacja Neonu24. Miał sprawić, że Nowy Ekran wróci choćby do takiego stanu, w jakim był zaraz po jego powstaniu, a tymczasem Neon24 dołuje. Mądremu nie trzeba pisać dlaczego, a głupiemu nie chce się tłumaczyć. Główną i podstawową działalnością Destruktora są utarczki słowne z Wrogami Ludu, i w tym jest najlepszy. Jego wkład intelektualny można przyrównać do przysłowia o górze, która urodziła mysz. Ma więc zestaw epitetów, którymi niczym mieczem obosiecznym tnie dosłownie w plasterki przeciwników. Oczywiście jest to wyłącznie jego chora projekcja, będąca wynikiem trawiących go kompleksów. Prawdopodobnie doznaje przy tym satysfakcji przechodzącej w samouwielbienie,  co sprawia, że serce bije mu żywiej, rumienią się lica i napinają żyły, zwłaszcza te na czole i szyi. Nie wykluczam wytrzeszczu oczu.
Destrukcja to inaczej rozpad, dekompozycja i dezintegracja. Destruktor to zgniły owoc, łyżka dziegciu i uschnięta gałąź, która nie owocuje. Destruktor to prowokator, który skłóca, dzieli i atomizuje. Destruktor to czarna owca, Jonasz i chodzące nieszczęście. Wpuszczony do biura wypija atrament z kałamarza i przekonuje, że tak robi każdy. Destruktor tworząc mitycznego Wroga Neonu24 uzasadnia potrzebę istnienia kogoś takiego, jak on sam. Bez wroga byłby nikim. Powtarzam: bez wroga jest nikim. Wielkie, idealne zero.

Większość czasu na portalu wypełnia mu śledzenie dyskusji, w których aktywni są "diletanty". Wtedy wkracza do akcji, rozdaje kuksańce, imputuje, śmieszy, tumani, przestrasza. Jego komentarze prawie zawsze są ad personam. Chętnie odnosi się do określeń w stylu: talmudyczny, co ty pitolisz, gnój, bardacha, menele, aj waj, laluniu, jedzie czosnkiem, hasbara, zapomniałeś wziąć lekarstw, włóż okulary..., to tylko niewielka, ale charakterystyczna próbka jego możliwości. Aż się chce napisać klasykiem - jaki intelekt, takie możliwości (słownictwo).

Czy jest zatem skuteczny i niezawodny sposób na zneutralizowanie destrukcyjnej roli tego osobnika? Ja znam odpowiedź, ale nie każdy jest w stanie ją zaakceptować. Rozwiązanie jest do bólu proste. Omijamy go szerokim łukiem, przechodzimy na drugą stronę ulicy i udajemy, że go nie widzimy. Zna to każdy Internauta, ale ja przypomnę raz jeszcze: nie karmimy trolla. Niech sobie trolluje. On inaczej nie potrafi. Jest za stary i za głupi na zmiany. Jałowe przepychanki z nim, to droga do nikąd. To manowce. To po prostu destrukcja. Nie dajmy sprowadzić się do poziomu Destruktora. Z początku chciałem określić go jako Wielkiego Destruktora, ale uczciwie muszę przyznać, że byłoby to z mojej strony nadużycie i niezasłużony komplement. Może zatem bardziej pasuje do niego przymiotnik Mały? Też nie. Jeśli już, to Przeciętny. Nie wyróżnia się niczym szczególnym, jest mało interesujący, zwykły i zbyt pospolity. Po prostu Destructorus vulgaris (Destruktor Pospolity).

 

Cytaty z: //pl.wikipedia.org/wiki/Wr%C3%B3g_ludu

 

 

KOMENTARZE

 • 100 percent racji
  Chyba się zapiszę do tych Diletantów, skoro to takie nobilitujące :)
 • @
  Główny cywilizator też ma wyczulony węch...
  czujność rewolucyjna


  @prawi co wiec 08:43:22

  Oj, coraz bardziej czuć czosnkiem takie interpretacje.

  Mój komentarz tyczy tej sytuacji, a nie odniesień ogólnych.
  UT się raczej podłożył, niż wykazał.
  A Rebeliantka nieutulona w żalu...

  nadużycie link skomentuj

  Krzysztof J. Wojtas 01.12.2013 09:13:27
 • To, że jest ordynarny to jeszcze nic. Mnie ostatnio napisał, że w ogóle nie potrafię pisać.
  Może i nie... ale jakoś na innych portalach.. są zauważane i często wywiązuje się ciekawa rozmowa. Chyba na tym polega blogowanie ?
  Można tam podyskutować, nawet różniąc sie poglądami.
  Bez tego chamstwa. Tutaj jest tak jak piszesz, wtrąca się nie pytany, nie ma nic do powiedzenia.. poza ubliżaniem. Kiedy w końcu mu odpowiesz w podobny sposób jest wniebowzięty.
  To jest .... chore..
 • @prawi co wiec 17:33:46
  //Główny cywilizator też ma wyczulony węch...
  czujność rewolucyjna//

  - Ta sitwa potrafi tylko cenzurować, obrażać i straszyć. Mi Spiritus - cenzor usunął kolejny komentarz u Brata Żorża. Boją się mnie jak ognia, a raczej jak święconej wody, he he...
 • @Mind Service 17:45:31
  Chyba Opara wrócił, bo spirito pousuwał pod jego tekstem najbardziej chamskie swoje komenty... jaja normalnie.
 • @Astra 18:25:49
  //Chyba Opara wrócił, bo spirito pousuwał pod jego tekstem najbardziej chamskie swoje komenty... jaja normalnie.//

  - ha ha ha...
 • Spróbujmy dyskutować o tym co napisałem
  w sposób taktowny. Odrzućmy osobiste wycieczki i pozostańmy na poziomie ogólnym. Nie pisałem tego żeby obrażać.
 • @gallux 18:34:15
  U ar right, sorry
 • @gallux 18:34:15
  W sposób taktowny galluxie, to masz rację.
  Każdy autor bloga powinien kasować jego trollowanie i nie dopuszczać do ubliżania swoim gościom.
  Jeśli chodzi o jego art. to od dawna nie wchodzę, nie komentuję.
  Ale sam wiesz, że potrafi się wtrącić nie pytany... po prostu troll.
  To tyle jeśli chodzi o merytoryczność.
 • @Astra 19:33:48
  Tu masz rację. Nie łączy, ale dzieli.
 • @gallux 18:34:15
  Cześc', Gallu. Dyletanci byli gromadnie obrażani, a indywidualnie bili się z Cepami - już zależnie od swojego temperamentu. Omijałam to z zasady. Szkoda mi czasu. Jednakże chciałam dowiedziec' się, któż to z Dyletantów miał rzekomo dybac' na domniemane pieniądze Ryszarda Opary - bo to już pomówienie grubsze - i nie doczekałam się odpowiedzi. Z tego co wiem, każdy z PT Dyletantów ma swoje życie i aktywności, i to z dala od stolicy. Dyletantkę z Warszawy znam osobiście i posądzenie jej o owo dybanie jest absurdem do sześcianu. To już prędzej ja wystąpiłabym w dużych, żółtych, plastikowych klipsach - co jest absolutnie niemożliwe z definicji :)

  Piszmy swoje rzeczy i olewajmy okoliczności. /Póki się da.../
 • @
  ..cześć Gallux...Destruktor może być trollem i takowi są wszędzie na każdym portalu..tylko niepojęte jest to, że Destruktor portalu ma "błogosławieństwo" właściciela portalu...tego już nie rozumiem...to odpowiedź do Twojego szkicu...

  ...natomiast rozumiem robotę Destruktora w moim szkicu...Destruktor jest potrzebny na tym portalu właścicielom, gdyż zamęcza tych, którzy piszą rzeczy niewygodne dla lini programowej...czas sielankowej bezcenzury (jak to było za Łazarza pono) się już skończył...sam Destruktor zapowiedział, że dla niektórych jednak bedzie stosował"wycinkę"...no cóż powtórzę za Weni ...tylko krowa nie zmienia poglądów...pozdrawiam niepoprawnie
 • @KOSSOBOR 20:01:13
  Czołem
  O pieniądzach nic nie wiem, ale czytałem o rzekomym desancie na niezależna.pl. Gdyby przyjąć filozofię tego osobnika, to trzeba by sięgnąć do tych miejsc, w których on chciał wysadzać desant, a z których dostał kopa za antysemickie wypowiedzi. Mnie takie stawianie sprawy śmieszy.
  To, że np. mam konto na kontrowersje.net i tam komentuję, to nie znaczy, że za chwilę wysadzę tam desant. To znaczy tylko tyle, że tam można spotkać ludzi o zbliżonych do moich poglądach.
 • @trybeus 20:02:28
  //...no cóż powtórzę za Weni ...tylko krowa nie zmienia poglądów...pozdrawiam niepoprawnie//

  ...tu też może trafniej zacytować: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia/punkt widzenia zmienia się wraz punktem siedzenia - podwójne standardy/dwulicowość/przewrotność !?
  ...pozdrawiam poprawnie
 • @trybeus 20:02:28
  Sprawdza się zatem powiedzenie, że władza deprawuje. Dajcie mi władzę, a ja was urządzę. To przestroga żeby władzy nie dawać byle komu, a szczególnie niespełnionym artystom.
 • @Weni 20:29:08
  ...aaa bardzo dziękuję za uzupełnienie :))...pozdrawiam jednak niepoprawnie :D...
 • @gallux 20:12:34
  Nie wiesz o tych sugestiach - pomówieniach /pod RO?/ finansowych, bo Ciebie długo nie było.
  Rany, świat się wali, jaja na Ukrainie, a ludziom d. się zawraca jednym czy drugim blogerem, który opublikował coś poza neonem. Ja na niepopki nawet nie zaglądam i kompletnie nie wiedziałam, że tam "zrobiliśmy desant"... Idzie na to, że dla Dyletantów in corpore bilokacja to normalka. Nawet nie wiedziałam, że mamy takie zdolności paranormalne :)))

  A więc jeszcze raz dla PT Czytelników: każdy Dyletant pisze co chce i gdzie chce, zgodnie ze swoją wiedzą i temperamentem, i na swoje konto. I nikomu nic do tego. Najwyżej może nie czytac'. Każdy z Dyletantów również odpowiada wyłącznie za siebie.
  Poza tym - nie każdy, kto pisuje w zakładce Klubu Dyletantów jest tam zapraszany. Rendżer był na ten przykład uprzejmie wypraszany, ale on chyba nie zna pewnych zasad towarzyskich. Na wszelki wypadek zmienił ostatnio nick, ale uparcie wpycha się do siedziby Klubu. Nie histeryzujemy zatem, jeno olewamy.
 • @gallux 20:36:14
  ... oczywiście, że deprawuje...żądza władzy jest mocniejsza niż żądza pieniędzy...żądza władzy wypala mózg...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 20:50:28
  Trybeusie, spokojnie to tylko "mażenie" :)))
 • Moim zdaniem, paradoksalnie,
  największych wrogów KD zyskał w okresie Wielkiej Smuty Po Utraconych Dwóch Tygodniach Naszej Pracy. A konkretnie wtedy kiedy prawie wyłącznie my z KD reanimowaliśmy Ne.
  :-)
 • Nie na temat
  Odnotowaliście ten wysyp "notek" z Kaczorem na Ne24? Tę nieskrywaną wściekłość? Gdyby ich Palikot tam pojechał, to pewnie Ukraińcy zaintonowaliby mu to:
  http://www.youtube.com/watch?v=rgBTFIEOvrA
 • @KOSSOBOR 20:46:43
  .."A więc jeszcze raz dla PT Czytelników: każdy Dyletant pisze co chce i gdzie chce, zgodnie ze swoją wiedzą i temperamentem, i na swoje konto. I nikomu nic do tego. Najwyżej może nie czytac'. Każdy z Dyletantów również odpowiada wyłącznie za siebie."

  ..tak jest..bo to jest wolność...ale strasznie ten "pono desant " przeżywają na niepopkach..Smok znowu zaczął loty i tropi desantowców..uwaga nowa terminologia ...AUTOPLAGIAT...czyli wklejenie starej notki z NE na inny portal, na którym się jeszcze nie pisało ha ha ha normalnie odlot ...nie trza wódki :)))

  http://niepoprawni.pl/blog/2008/autoplagiat-czyli-oszukancze-powtorne-wykorzystanie
 • @gallux 20:56:54
  A teraz tego nikt nie pamięta... :(((
 • @gallux 21:07:59
  ..tak tak...zauważyłem...naloty dywanowe..a Destruktor na najwyższych obrotach :)))
 • @trybeus 21:08:34
  "autoplagiat polega na przejęciu całości lub części wcześniej rozpowszechnionych własnych utworów do dzieł powstałych póxniej, bez wskazania autorstwa"

  A ten Smok to z jakiej jamy wypadł? Przejęcie własnych utworów? Co to ma być? Chyba mu koń młotkiem włosy czesał. Wisienką na torcie jest fragment "bez wskazania autorstwa".
  Widać od razu, że ten Smok to matoł.
 • @leoparda 21:12:55
  A ja myślę, że pamięta. Zachował się jak skunks, a my byliśmy świadkami. Niewygodnymi. Poza tym ja cudzą pamięć mam w dupie, wystarczy mi moja własna.
 • @gallux 21:17:59
  ..he he he ...mówię Ci mają takie loty odkąd Ozu zapodał tam parę notek...co ciekawe ja też jedną starą wkleiłem ...ale napisałem, że jest to odgrzewany kotlet:))...reakcji nie było he he he...widocznie termin autoplagiat ma wybiórcze zastosowanie :))..mają uczulenie na Oza he he
 • @trybeus 21:08:34
  Wiesz, czytałam to wczoraj i nic z tego nie zrozumiałam. Weźmy choćby jakąś książkę. Ktoś ją napisał, wydaje ją ktoś. Za rok wydaje ją ktoś inny itd. To czemu tego nie wolno robić w Internecie? Mamy prowadzić jakieś wykazy publikacji?
  A jak komuś pomyli się, że daną notkę publikował na portalu X, a był to portal Y? Wydaje mi się to przesadą. Jak im nie pasuje wstawianie starszych notek, to powinni napisać taki punkt w regulaminie.
 • @trybeus 21:22:58
  Widać, że to banda matołów. Tu jest definicja:

  "plagiat ‹fr.› książk. «przywłaszczenie cudzego utworu lub pomysłu twórczego, wydanie cudzego utworu pod własnym nazwiskiem"

  Te matoły gotowe są usankcjonować autosamobójstwo he he he
 • @gallux 21:19:55
  Masz rację, tych niewygodnych należy się pozbyć i dlatego takie, a nie inne działania.
 • @leoparda 21:25:31
  Myślałam, że to odnosi się do tej wczorajszej dyskusji. Tekst Smoka czytam.
 • @leoparda 21:25:31
  witaj...bo tutaj wydaje mi się nie chodzi o teksty, tylko żeby dowalić Januszowi, tak to widzę...ja mój post o podatku katastralnym wkleiłem u Pluszaka ...tam jest inny system wklejania artykułów...pisze się posta i on czeka w "poczekalni" i jest sprawdzany pod względem błędów , a potem jest publikowany ...nikt mi nie zarzucił, że zrobiłem autoplagiat, a przecież ten artykuł był na PR, NE, NP...co ciekawe nawet osiągnął tam (teraz) 224 lajków...jeśli temat jest ważny to nie wacham sie używać artykułu dla przypomnienie, ostrzeżenia
  http://pressmix.eu/index.php/2013/11/29/podatek-katastralny-czyli-jak-wykatastrowac-polakow/

  ...więc tam nie chodzi o teksty Janusza, tylko coś innego...czas pokaże..
 • Informacja
  Ten, który innym zarzuca desanty, właśnie sam zdobywa przyczółek. Wykopany jako Spirito Libero wraca pod przykrywką:

  http://jarek.ruszkiewicz.salon24.pl/552105,swiecka-idolatria

  Szału raczej nie widać:-)
 • @trybeus 21:08:34
  Właśnie dzisiaj tam byłam - ja tę kocią notkę Jaza bardzo lubię i z przyjemnością przeczytałam ją ponownie. A pod notką - durnie tracą czas. Stare popierdółki?
 • @gallux 21:37:57
  he he ..Desantowiec Wszechczasów...lepiej by zrobił, gdyby wpisał notke jako Pies na Trolle :)))
 • @trybeus 21:47:51
  I diletantów.
  A miało być apersonalnie... czuję absmak...
 • @gallux 21:37:57
  Fakt :)
  Ostatnio natrafiłam na notkę Wojtasa, też 50 odsłon zanim spadła.
  A taaacy zdolni... nawet ja, która nie potrafię pisać, mam ich na salonie więcej :)))
 • @trybeus 21:47:51
  Who is "dixi"?
 • @Astra 21:54:32
  Tak, on też. To już jest dwóch desantowców na S24. I też szału nie widzę:-)
  Tylko czemu bronią innym pisania w innych miejscach, tego nie mogę zrozumieć.
 • @gallux 21:58:27
  ...dixi, to taki portalowy obszczekiwacz-obwąchiwacz...niesamowite podobieństwo do rodzimego nowokurnikowego destruktora...rzekłbym jak bliźniak..ten sam tembr timbre, czy jak to zwał :))
 • @trybeus 22:04:45
  Może to jego alter ego? Rym cym cym kolejny rym:-)
 • @gallux 22:00:45
  Nie wiem, co w ogóle mają do zabraniania. Jeśli chcę się z kimś podzielić ciekawym wydarzeniem, porozmawiać... to wstawiam je na wiele portali.
  Bo to chyba o to chodzi... czy ja się mylę ?
  Wstawiam obecnie aż na 6. Przecież zasięg portali jest różny, a chcemy podzielić się informacjami z jak największą ilością osób.
 • @gallux 22:00:45
  ...Desantowcy Cywilizowani :)..cóż może im spina pośladki (kupry), że jedynie mogą se "narobić odsłon" tylko w Nowym Kurniku...poza nim są ślepymi, kulawymi impotentami:)...
 • @gallux 22:07:45
  Tylko, że tamten nie popełnia tak koszmarnych błędów ortograficznych.
 • @trybeus 21:37:38
  Masz rację, chodzi o niego. Zauważyłam tam parę osób, które publikują na innych portalach.
 • @KOSSOBOR 21:38:30
  Ta kocia notka jest urokliwa. Jak słusznie zauważył Trybeus, to nie o notkę chodzi, tylko o autora.
 • @leoparda 22:13:44
  Jasne, że o autora. Lub autorów. Ja sobie cenię swój unikalny nick i nie występuję pod kilkoma równocześnie. Nie mam nic do ukrycia i nie gram komedii.
  Właśnie ci komedianci są zmorą blogów.
 • @gallux 22:19:09
  Oj, nie wygląda to sympatycznie. A przecież w sprawach zasadnicznych nie ma między nimi różnic. Jak ma być dobrze w naszym kraju?
  Po co to komu, ta wielonickowość? Nie rozumiem. Przecież można się wsypać i taka rzecz w większości występuje. Wtedy wygląda się nie poważnie.
 • @Astra 21:54:32
  "A taaacy zdolni... nawet ja, która nie potrafię pisać, mam ich na salonie więcej :)))"

  "...Desantowcy Cywilizowani :)..cóż może im spina pośladki (kupry), że jedynie mogą se "narobić odsłon" tylko w Nowym Kurniku...poza nim są ślepymi, kulawymi impotentami:)...
  nadużycie link skomentuj
  trybeus "

  Muszę wam żuczki trochę popsuć szampański humor...
  Zwłaszcza tobie, laluniu.
  "Jeśli chodzi o jego art. to od dawna nie wchodzę, nie komentuję."

  I robisz błąd. No bo jak możesz tak doskonale znać moje poglady skoro nic mojego nie czytasz?...

  Ale nie martw sie, dam ci parę linków to sie podciagniesz :)
  Wziąłem parę pierwszych z brzegu, resztę mozesz sobie sama wyguglować, sa dziesiątki :)

  Aha! Te cyferki pod linkami to UNIKALNE wejscia a nie nabijane przez "towarzystwo wzajemnej adoracji, takie jak tu :D))

  Miłej lektury :)

  http://interia360.pl/artykul/planeta-marzen,64129
  Przeczytano razy: 7314
  -------------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/precz-z-satrapa,41848
  Przeczytano razy: 3529
  ---------------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/chiny-rosja-a-przyszlosc-kaczora-donalda,41319
  Przeczytano razy: 4185
  --------------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/koniec-nadziei-to-poczatek-konca,39901
  Przeczytano razy: 16322
  -------------------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/arktyczne-love-story,39576
  Przeczytano razy: 3253
  ---------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/klamstwo-oswiecimskie-w-zydowskim-wydaniu,39098
  Przeczytano razy: 6725
  ---------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/izraelskie-glaskanie-sumienia,36556
  Przeczytano razy: 2576
  -------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/ratujmy-zydow,35610
  Przeczytano razy: 4344
  -----------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/krajobraz-po-burzy,33958
  Przeczytano razy: 4062
  -----------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/mossad-pany,32359
  Przeczytano razy: 3483
  ---------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/syjonizm-nie-ma-przyjaciol,31525
  Przeczytano razy: 2678
  --------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/czarodziejska-szkatulka,29238
  Przeczytano razy: 3531
  --------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/lizbona-jak-ze-snow-dyktatora,29113
  Przeczytano razy: 4000
  --------------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/wiedzieli-i-nic-nie-zrobili,29071
  Przeczytano razy: 4135
  -----------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/czy-ktos-pytal-nas-o-zgode,28699
  Przeczytano razy: 4393
  -----------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/kto-wynalazl-zydow,27212
  Przeczytano razy: 5292
  ----------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/narod-zydowski-prawda-czy-mit,26968
  Przeczytano razy: 42884
  ----------------------------------------
  http://interia360.pl/artykul/masakra-w-gazie,26627
  Przeczytano razy: 3672
  -----------------------------------------

  Miłej zabawy życzę :D))))))))))))))))))))))))))))))0
 • @SpiritoLibero 22:52:32
  ...na interii, czy onecie byle gówno wkleisz to zaraz tysiące odsłon...mało tego im większe gówno tym wiecej odsłon...tak działają Trollownie :)))

  ..dziwię ci się, że przeniosłeś się na tak marnie odwiedzany portal...jesteś jednak masochistą..:)))...albo są inne niuanse, o których sie sułtanowi nie śniło...ja to myślę, że ty jesteś tu na "miszyn impasiboł"he he
 • @trybeus 23:05:40
  ".na interii, czy onecie byle gówno wkleisz to zaraz tysiące odsłon."

  G... to ty wiesz :)
  Na Interia360 nic sie nie "wkleja". Proponuje sie tekst i redakcja decyduje czy opublikować. W stopce kazdego art. masz redaktora odpowiedzialnego za publikację.

  Mam ci jeszcze podesłać listę przedruków na baaaardzo poważnych portalach ?
  :D)))))
  Wiem, że trochę boli... :)
 • @SpiritoLibero 22:52:32
  Ile unikalnych użytkowników wchodzi na interia.pl? Ponad 500 tysięcy, a na Neon? Ponad 2 tysiące. Można porównać.
 • @SpiritoLibero 23:10:26
  PS. Poza tym nigdzie sie nie "przenosiłem".
  Pomagałem rozbujać ten portal bo uwierzyłem ŁŁ a do Szalomu24 nabrałem awersji (wzajemnie zresztą). Teraz to wogóle szajs.
  Cały czas publikuję na Interii. Tutaj to taki kwiatek do ...:)
 • @trybeus 21:08:34
  Autoplagiat występuje tylko i wyłącznie gdy WYMAGANA jest oryginalność
  "z pierwszego tłoczenia". Magisterka sprzedana w doktoracie, doktorat
  w habilitacji. Same publikacje naukowe wysyła się do kilku redakcji !
  to jest normalne ! Są one identyczne. Beltrystykę wysyła się już do kilkunastu redakcji, dodatkowo do wydawnictw. Często nowela, opublikowana nowela, jest rozwijana do powieści. Tylko publikacja
  "na wyłączność", ZAPŁACONA, nie może być rozwijana, przerabiana,
  ponownie sprzedawana.
  Na tym polu, polu wyłączności, też były tu przytyki. Fajno ! Są tacy których wszędzie pełno.
 • @leoparda 23:13:49
  "Ponad 2 tysiące. Można porównać."

  Dużo wiecej... Możesz mi wierzyć :)

  Interia360 ma niewiele wspólnego z portalem. Nawet ciężko znaleźć na SG.
 • @SpiritoLibero 23:10:26
  dobrze..przeredaguję......na interii, czy onecie byle gówno zaproponujesz do wklejenia to zaraz tysiące odsłon...mało tego im większe gówno tym wiecej odsłon...tak działają Trollownie :)))
  ..nie zmienia to postaci rzeczy...
  ..a co ma boleć...marnujesz się tutaj robiąc za trolla ...naprawdę i reputacje nadszarpnąleś i wyryglowałeś się myśląc, że kończąc karierę vicerednacza dając kody Żorżowi zabruździsz niektórym...Żorż jednak jest kumaty wariat i rygluje teraz ciebie ...kto mieczem wojuje...i tak dalej...:))
 • @trybeus 21:22:58
  Na Salonie24, dziki atak nienawiści przeżył Boska Wola. Straciłem wtedy
  resztki szacunku dla paru gości z tytułami.
 • @SpiritoLibero 22:52:32
  Aż przykro patrzeć, że się taki interniany talent marnuje.
 • @trybeus 23:18:19
  Co "rygluje" ? Popisywanie sie błazenadą nie jest niczym trudnym. Ty też potrafisz :))

  "na interii, czy onecie byle gówno zaproponujesz do wklejenia to zaraz tysiące odsłon..."

  Ok. Z pewnościa wiesz lepiej :)
  Wg gospodarza bloga to nawet położyłem Bibułę bo przedrukowywała moje kawałki :)))))

  A kody? Czysta formalność. Łazarz rozrzucał garściami.
 • @SpiritoLibero 23:10:26
  Trybeus ma rację. Nie ma co się na niego obrażać. Nie rozumiem tylko sensu tych zestawień. Po co je publikujesz?

  >Wiem, że trochę boli... :)
  Jeśli komuś tak bardzo zależy na odsłonach, to te liczby są wręcz porażające. Natomiast nie dowiemy się, czy dany tekst dla kogoś był ważny, może mu pomógł itp. Może ktoś do nas o tym napisać, a może nie. Liczby nie są najważniejsze, przynajmniej dla hobbysty.
 • @gallux 23:20:12
  Spoko. Nic sie nie marnuje :))
 • Dobranoc.
  Mam nadzieję, że moje pisanie nie było daremne. Kiedy nawraca się choć jeden grzesznik, wtedy całe Niebo się raduje.
  :-P
 • @gallux 23:20:12
  Musiał się poczuć bardzo urażony, bo dwie godziny temu dostałam upomnienie za obrażanie blogerów.
  Co zrobisz... poczuł sie obrażony ...
  Szkoda gadać :)
  Dobranoc.
 • @SpiritoLibero 23:17:41
  Nie zrozumiałeś. Przytoczyłam Neon.

  >Tutaj to taki kwiatek do ...:)
  Oj, były vice redaktorze, nieładnie, nieładnie tak pisać o byłym i obecnym miejscu pracy.

  Jednak jak pamiętam, na Interii czytałam na portalu artykuły z blogów.
 • @leoparda 23:23:57
  " Natomiast nie dowiemy się, czy dany tekst dla kogoś był ważny, może mu pomógł itp'

  Racja, liczby to rzecz ważna ale w sumie wtórna.

  Na Interia360 istnieje fajny system ocen artykułu i autora. Powinniśmy tutaj wprowadzic taki.
  Mam w sumie dosc wysokie noty :Ocena autora: 79,29 %
  a art. różnie, od 60 do 90 %
 • @Astra 23:29:13
  "Musiał się poczuć bardzo urażony, bo dwie godziny temu dostałam upomnienie za obrażanie blogerów."

  A co ja mam z tym wspólnego ?

  Kiedy w końcu zrozumiesz, ze gdybym miał taką "władzę" o jaka mnie niektórzy podejrzewają to nie byłoby tu nawet połowy komentarzy godzących we mnie czy portal ?
  Ale nie mam...
  Wiec ktoś cie po prostu ocenil. I docenił.
 • @leoparda 23:29:51
  "Oj, były vice redaktorze, nieładnie, nieładnie tak pisać o byłym i obecnym miejscu pracy"

  Nieporozumienie. NEon24.pl jest dla mnie bardzo ważny. Poświecam mu mnóstwo czasu. Społecznie.
  Ten "kwiatek" dotyczyl liczby czytelników.
  Kiedyś też tu tak bedzie :))
 • @SpiritoLibero 23:30:25
  ...a co noty wprowadzają do artykułu..nic, null...pitolenie...nie zwracam uwagi na noty, dla mnie jest ważna dyskusja pod artykułem...zawsze jestem ciekaw dyskusji...bo to zawsze dopełnienie posta...na interii pod artykułem tylko trollownia...wrzask, zgiełk i nic więcej...dlatego nie czytam artykułów w tych trollowniach...śpij spokojnie i kończ już dyżur ..odpoczynek dobrze ci zrobi...jutro znowu szychta :))))
 • @trybeus 23:37:18
  Komentarze sa takie jak wszędzie. Trolli i burasów nigdzie nie brak. Tak jak tu.

  ".śpij spokojnie i kończ już dyżur ..odpoczynek dobrze ci zrobi...jutro znowu szychta :))))"

  No... Kto do wincy co jo! :))))))))))))))))))
 • @trybeus 20:44:45
  //...aaa bardzo dziękuję za uzupełnienie :))...pozdrawiam jednak niepoprawnie :D...//

  ...aaaa to jednak szkoda ze jesteś taki zadufany/zakuty w niepoprawności i nie chcesz/nie zamierzasz się poprawić - bo nic mi z takich niepoprawnych pozdrowień - ja cenię poprawność :D
 • @gallux
  Miało być o destrukcji. Obserwowałem "alexę" . Te "fajderskie" wyczyny
  pod redakcyjnymi, wysokich(?) lotów atykułami, mające podnieść klikalność
  w rzeczywistości powoduja odpływ czytelników. Mordobicie zwykle obniża
  ranking o jakieś 400- 600 miejsc ! Odzyskiwanie pozycji pomiędzy piątym
  a szóstym tysiacem zwykle trwa kilka dni.
  Naprawdę nastąpił upadek dyskusji !
  Mnie interesuje wymiana informacji, ciekawe uwagi, spostrzeżenia.
  Przypomnę największy komplement spod klawiszy destruktora :
  " ty to chociaż fajter jesteś ! "
  Największa obelga :
  "piją sobie z dziobków"
 • @Weni 23:56:55
  "ja cenię poprawność :D"..jaką poprawność cenisz?...polityczną ???

  ..dlaczego pozdrawiam niepoprawnie ?...jestem niepoprawny politycznie, medialnie...cała tajemnica...pozdrawiam niepoprawnie :))
 • @cyborg 00:00:48
  To w takim razie Alexa nie jest zbyt kopmpatybilna z Analiticsem.
  A sledzę codziennie.
  Najgorsza zawsze jest sobota ale to zrozumiałe.
  Ruch zawsze jest wiekszy gdy cos sie dzieje. Niewazne czy pozytywnego czy negatywnego. Takie są liczby. A pokazują kazdego wchodzacego, co do sztuki. Łącznie z czasem na jaki sie zatrzymuje.
  Pewnie, że do czasów swietnosci dużo brakuje ale to już nie moja wina...
  Jak wróciłem na NE bylo dużo gorzej niz teraz.
 • @SpiritoLibero 00:19:47
  Nigdy nie bawiłem się tymi narzędziami. Niedawno Gizmo zapodał adres,
  z ciekawości sprawdzałem. Nie podoba mi się kierunek i nowa forma dyskusji
  na portalu, więc chciałem zobaczyć jak to wpływa na innych.
  Patrzę się z boku i troszkę mnie to śmieszy. Właśnie uświadomiłem sobie
  że nie wiem co to jest Interia. Może kiedyś posłał mnie tam jakiś odnośnik.
  Kiedyś myślałem że salon 24 jest internetową kontynuacją TVN24 (!).
  Nie istnieją dla mnie autorzy piszący na tematy które mnie nie interesują.
  Pewnie dlatego wielu tuzów świata blogerskiego jest dla mnie nierozpoznawalnych a rankingi dziwaczne. Nigdy nie dotarło do mnie,
  kto i z jakim dorobkiem przyszedł na nE. Może jestem dziwakiem.
 • Czołem Waszmościom
  Mi również zależy na poziomie miejsca, w którym się produkuję. To oczywiste, że nawalanka i ataki personalne nie służą nikomu. Ten tekst był wyjątkiem, raczej już nie będę pisał o "miejscowych". Wystarczy.

  PS. Przyglądam się osobie o nicku Konwent Narodowy, to szczególny przypadek, warty kilku linijek tekstu. Wycieranie sobie gęby Narodem uważam za grube nadużycie. Pożyjemy, zobaczymy...
 • @gallux 10:46:18
  "Wycieranie sobie gęby Narodem uważam za grube nadużycie. "

  Narodem - "wybranym" czywiscie :))
 • @trybeus 00:18:13
  ///jaką poprawność cenisz?...polityczną ???

  ..dlaczego pozdrawiam niepoprawnie ?...jestem niepoprawny politycznie, medialnie...cała tajemnica...pozdrawiam niepoprawnie :))///

  ...aaa znaczy uważasz że poprawność dzieli się na polityczną i inne - tak jak niektórzy dzielą/rozróżniają sprawiedliwość i sprawiedliwość społeczną !? to u mnie tak nie ma - poprawność to poprawność - każdą/dążenie do niej...cenię :)

  ...aaa znaczy jesteś niepoprawny jak przystało na dyletanta - a katolik jesteś ten poprawny czy niepoprawny czy poprawny inaczej - poważnie pytam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY