Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

„Polska w Budowie” zawieszona, ale „Platforma w Potrzebie” nadal aktualna!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

akcja informacyjna "Polska w budowie", którą Platforma Obywatelska miała chwalić się rozwojem kraju, zostaje wstrzymana

 

Jak donosi portal Newsweek.pl:

„akcja informacyjna "Polska w budowie", którą Platforma Obywatelska miała chwalić się rozwojem kraju, zostaje wstrzymana do uzyskania stanowiska Państwowej Komisji Wyborczej - poinformował europoseł PO Jacek Protasiewicz

Na wtorkowej konferencji prasowej Protasiewicz mówił, że PO przygotowała akcję informacyjna pod hasłem "Polska w budowie", na akcję mają się składać m.in. krótkie spoty i strona informacyjna. Jak mówił, w tych materiałach nie występował żaden polityk PO i nie ma w nich ani słowa, które by można wiązać z kampanią wyborczą. - Było to zachęcenie do dyskusji. Byli tam Polacy, których pytaliśmy o zdanie - dodał Protasiewicz.”

(wynik już znamy od paru godzin, platfusy umoczyły i bilbordy oraz spoty pozostają legalne).

 

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/polski-w-budowie-nie-bedzie--po-boi-sie-pkw,79694,1

„Polska w Budowie” brzmiało dość intrygująco, zwłaszcza kiedy używa go Przewodnia Siła Narodu, Partia Buty i Arogancji, Partia Aferałów, Narkomanów, Transwestytów, Uchodźców i Wychodźców Politycznych, Partia Ofiar Siepaczy Kaczora, jednym słowem Partia Tysiąclecia z Wielkim Matołem na Czele. The Very, Very Big Matols.

Wpisałem sobie hasło w Google i jako pierwszy wynik wyskoczyło mi forum, zdaje mie się „Młodych Demokratów”. O „Młodych Demokratach” można by wiele napisać, w skróconej wikipedycznej wersji jest to Zbrojne Ramię Partii Miłości, Janczarzy Wielkiego Matoła, Hunwejbini Lewego Skrzydła Czerwonych Jastrzębi. Honorowymi członkami tej organizacji na poły mafijnej, na poły antysystemowej są Mały Maturzysta i Wielki Matołek, w określonych kręgach tytułowany „profesorem Bydło” oraz Matoł z Biłgoraja.

Forum, które chcę wam polecić jest już archiwalne, zaczyna się w środę 19 września 2007 roku, a kończy również 19 września tegoż roku. Wygląda to dziwnie, bo sugeruje, że ożywiona na pięć stron dyskusja o sukcesach Drużyny Donalda odbyła się w jeden dzień.

Pierwszy wpis brzmi tak:

Ten topic póki co jest propozycją skierowaną do administratorów/moderatorów forum Platformy Obywatelskiej. Otóż w dziale Polska znajduje się 5 swego rodzaju poddziałów, które są podklejone. Są to:

- Oświata i szkolnictwo
- Służba Zdrowia
- Media i sondaże
- Prezydent RP
- Sport w Polsce

Zwracam się z gorącą prośbą o wstawienie szóstego poddziału, który brzmiałby: Polska w budowie. Znajdowałyby się tam wszystkie tematy związane z rozbudowującą się Polską (budowanymi właśnie stadionami, drogami, hotelami, lotniskami itp.) zdjęcia z budów itp. Niech każdy na własne oczy zobaczy jak rozwija się pod rządami Platformy oraz PSL-u nasz kraj bo jak widzę wiedza o tym w narodzie jest dość ograniczona. Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, a po takowej skasowanie poniższego tematu.

Z poważaniem

MJ”

Niech się dowie każdy niedowiarek, że pod rządami tandemu PełO PeZeteL każdemu w Polsce żyje się lepiej. Są więc informacje z placów budów, meldunki o wykonaniu zadania, a wszystko to poparte linkami do zdjęć tych cudów na kiju made in ciamciaramcie. Jest informacja o pięknym starcie Stadionu Narodowego, Ergo Areny w Gdańsku, Stadionach w Poznaniu i Wrocławiu. Wartość historyczna i poznawcza jest tym bardziej godna polecenia, bo obecnie mamy rok 2011 i jesteśmy świeżo po wtopach w Gdańsku, Warszawie, A-2 z Chińczykami, etc., etc.

A zatem przyjemnej lektury Panie i Panowie. Odsuńcie w bezpieczne miejsce monitory lub nie popijajcie kawusią w trakcie czytania Baśni z Tysiąca i Jednej Nocy.

http://www.platforma.org/forum/index.php?/topic/19477-polska-w-budowie/

A przy okazji jako puentę. Pan Protasiewicz był swego czasu rzecznikiem sztabu wyborczego Prezydenta Tuska. Pamiętam jak dawał słowo honoru, że dziadek Tuska nie był w Wehrmachcie, a Kurski to ordynarny kłamca. Jak widać pan Protasiewicz mijanie się z prawdą ma we krwi, byłoby lepiej gdyby już więcej nie dawał słowa honoru. W żadnej sprawie.

„Byli tam Polacy, których pytaliśmy o zdanie - dodał Protasiewicz.”

 

KOMENTARZE

 • @ Autor,
  świetna parafraza, heee... z koziołkiem w potrzebie!
 • wróciłam Autorze,
  wiesz, Gallux, szkoda naszego sympatycznego Koziołka jako emblemat dla POpaprańców, może świnka, albo wilk co babcie zjadł -
 • @Tatarka
  Matołek mądrością nie grzeszył
  był w tej swojej głupocie przesympatyczny, sam pamiętam jak czytałem o nim "Przygody Koziołka matołka"ale to nie ten matołek jest na grafice, to matoł pospolity matolus vulgaris
 • @gallux
  Matolus vulgaris tuscus....

  ;);)
  Pozdrawiam.
 • @gallux
  Czy mogę skopiować rysunek i użyć w jakimś wpisie? Oczywiście Autora grafiki nie omieszkam wspomnieć !
  Pozdrawiam.
 • @contessa
  możesz
  napisałem na samym początku ŁŁ, że wszystko co tu zamieszczam jest na użytek portalu nE
  nE to jedyne miejsce gdzie się publikuję
 • @gallux
  Charakterystyczna jest sugestia, by skasować po przeczytaniu:
  "Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, a po takowej skasowanie poniższego tematu."

  To typowe manipulacje w wykonaniu platfusów - wydaje im się, że nikt się nie zorientuje, jak się dogadują, jak pompują - nie tylko koła partyjne - ale i z pozoru spontaniczne, pochlebne opinie, zachwyty ...

  Pozdrawiam.
 • @1normalnyczlowiek
  "proszę skasować" to okazanie swojej bezinteresowności takiej jak pana Rosoła z "Pędzącego królika", dla wspólnej sprawy jaką jest projekt o nazwie "kłamać i obiecywać, obiecywać i kłamać"
 • @gallux
  "projekt o nazwie "kłamać i obiecywać, obiecywać i kłamać""

  Pamiętam, z jaką dumą pan Rosoł mówił, że po godzinie 16 - tej nie zamyka drzwi przed "potrzebującymi", że nie zaprzestaje swojej "charytatywnej" działalności ...

  Pozdrawiam.
 • @gallux
  ten przepiękny, sugestywny obrazek - to Twój pomysł?
  Może by tak naklejki z tego porobić?
  Podobne, jak były dla rozpropagowania OB-Ciachu....
 • @grazss
  Witam
  jeżeli ktoś chciałby skorzystać, to dla lepszej jakości mogę udostępnić źródło w pliku *.*psd
 • Tylko jedna jest alternatywa PIS
  "Miałes' chamie złoty róg, a pozostał ci ino sznur"
  Tym mottem mozna zamknác' całá 4 letniá działalnos'c' Platformy Obywatelskiej (dawna SB-cja), oraz jej dyktatora i wodza D. Tuska. A przeciez miał szansé, na zostanie, nie tylko POLAKIEM, a Mézem Stanu i wielkim Guru narodu. Tak pozostanie nikim i jednym z wielu, którymi sié pomiata i pluje nie tylko tu w POLSCE , ale na arenie miédzynarodowej.
  Dla dobra kraju don Tusk juz dawno powinien podac' sié do dymisji. Europa w swej historji nie miała jeszcze takiego głupa, jakim jest polski premier trampkazy. Polityczna indolencja, wraz z naiwnos'ciá (poklepowacz plecków), i z tym zwiázane nicnieróbstwo (pewnie nic sié nie stanie, jak sobie pokopie piłeczké), juz zauwazane jest w s'wiecie (ostatnie docinki V. Orbana). Depresja Dona T. i jego kolesiów jest coraz wiéksza, dlatego coraz czéstsze sá ataki na wszystkich i na wszystko. Brak zrozumienia, oczywis'cie rozumu i ogromna DYLETANCJA, inwitowana jest zazwyczej agresjá. Juz widac' pierwsze jaskółki i mozliwe, iz niektórym decydentom z PO sumienie tez zaczyna pokazywac' swoje pazurki, które w kon'cu doprowadzá ich kiedys' do obłédu.
  W kon'cu jak sié dzwiga na barkach takie ciézary jak: Smolen'sk, Stocznie, wyprzedaz wartos'ci Narodowych, afery, reformy NUKU, zblizajáce sié wielkimi krokami bankructwo Pan'stwa, demoralizacja Armii, koleji, "piékne dziurawe autostrady", szalejáca inflacja, destrukcja pan’stwa, szalejáce BEZROBOCIE, oraz coraz wiéksze lekcewazenie nie tylko Polski na arenie miédzynarodowej, ale samych siebie (niestety poznano łajdaków i głupków), to mozna byc' DEPI.
  Na dodatek społeczen'sto, juz sié nie da wpuszczac' w maliny i na nic sié zdajá nowe bajeczki, knucie po nocach pewnie nowych zbrodni, straszenie Babá Jagá czy Hokuspokiem z PIS.
  Jednak zawsze bédá kundelki, które bédá słuchac' swych panów wierzác im nawet wtedy, gdy ci zabiorá swym sługusom ostatniá kos'c'. A tak za przeproszeniem to ws'cieklizné mozna wyleczyc' np. siekierá, albo widłami.
  Przemówienie NIGEL FARAGE w EU parlamencie 06.07.2011 warto posłuchac'.
  http://www.youtube.com/watch?v=F7NxyHYChP4

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY