Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Bić się czy nie bić? Oto jest pytanie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„A gdy przyjdzie zapomnieć i w pamięci to zatrzeć, lepiej milczeć przytomnie i patrzeć.”

Od razu odpowiadam: unikać jak ognia miejsc, w których znajdą się lub mogą się znaleźć tzw. rosyjscy kibice. Omijać z daleka, szerokim łukiem. Wbić wzrok w ziemię albo przejść na drugą stronę ulicy. Matki, żony i córki niech 12-go pozostaną w domach. Na wsio słuczaj.

Niespełnienie oczekiwań światłych europejczyków, na zadymę, niech będzie naszym mottem. Mądry głupiemu ustępuje… . I pamiętajcie, że „Mądry Polak po szkodzie”.
Oni tylko czekają żeby klęskę Euro przykryć sprowokowanymi burdami. Już pan minister Cichocki oświadczył, że dochodzą go głosy o organizowaniu się „polskich kiboli”. Urabia grunt. Pamiętajcie, że „polscy kibole" to mogą być gliniarze w cywilu. Dowód?

Nie dajmy im tej szansy. Rozliczymy ich po Euro. PiS już to zapowiedział. Powtarzam – nie dajmy im krzty powodów do kolejnego odwrócenia uwagi od tego o czym wiemy już od dawna. Że to najgorszy z rządów Tysiąclecia. Że nas zadłużyli, że zmarnowali nam możliwość  rozwóju, że zaprzepaścili szansę jedną na milion.

Pan Graś, niemiecki cieć, już ma przygotowane wystąpienie, w którym przeprosi za polskich kiboli masakrujących rosyjskich patriotów.

Dowód?

 

 

Zostańcie w domach. Na Narodowy, jeżeli macie bilety, idźcie trzy godziny wcześniej przed omonowcami.

Na Nowym Ekranie też jest grupka podgrzewająca atmosferę. Nie wińmy ich, taką mają skurwioną pracę. Są tacy co wolą umrzeć na stojąco i tacy co wolą władzy robić loda na kolanach. Każdy jest kowalem własnego losu.
Pamiętajcie – lżą nas i gnębią już pięć lat. Ten jeden dzień więcej niech będzie jak kolejny kamień na szaniec!!

„Lecz zaklinam - niech żywi nie tracą nadziei
I przed narodem niosą oświaty kaganiec;
A kiedy trzeba; na śmierć idą po kolei,
Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec!”

KOMENTARZE

 • Bic się, czy się nie bić? FILMOWAĆ.
  Proszę, błagam, mówię świętymi słowami!
 • Bić się? A o co? A po co?
  Bić siebie to tak.
 • Zdecydowanie się nie bić
  Eugeniusz Sendecki ma rację, udokumentować, choć mamnadzieję, że nie będzie czego.
 • Gallux
  Dzięki za wpis, wyboru nie ma żadnego oprócz tego, jężeli źle wybierzemy przegramy z kretesem na trzech frontach:

  1. Z ruskimi kibicami
  2. Z tzw. POlską POlicją
  3. Ze skurwionymi mendiami, które nas zmasakrują

  Jak radzi Sendecki, to też nie wyjście kamera jest najlepszą prowokacją, jak mieliśmy okazję się przekonać cassus dziennikarka vs Niesiołowski / idiotę szczególnie podpitego wszystko sprowokuje/ a wiać nie będzie gdzie. kto mieszka po trasie "marszu" może filmować z okien, z dachów, sklepów i kawiarni ale nie na ulicy. Jeżeli wytrzymamy ten jeden dzień w "hańbie" na następny dzień będziemy ZWYCIĘZCAMI !!!! A w ogólnym rozrachunku WYGRAMY nasze "Westerplatte", którego już tyle vzasu bronimy. Pzdr
 • @śmiechotka 18:11:26
  Dzięki, Pani Śmiechotko
  Proszę na powaznie przeanalizowac analizę kryminologiczną mojego przyjaciela Janusza Zielińskiego. Własnie zamiescilem na NE. Janusz twierdzi, że mamy niezwykłe dwa atuty. Kamery (lub dyktafony, aparaty) i wyższość moralną. To rozbraja i paralizuje napastników.
  To znaczy - nie bijemy sie. Ale urzadzamy obrone taką, ktora wzmocni nasze państwa, slużby, policje, nas samych PRZEDE WSZYSTKIM. Jak polscy policjanci dostaną regularne wsparcie od społeczeństwa - bedą likwidować ogniska sowietyzmu tak jak słuzby izraelskie likwidują najmniejsze pie***ięcie antysemickie.
  To jest okazje, żebysmy się podszkolili z obywatelskiej postawy, to cale Euro.
  Co do moralnej strony zagadnienia - należy gdzie tylko bedziemy na meczu, czy pod stadionem, czy na liniii przemarszu - eksponować NIE PRZEKRESLONY SIERP I MOT, ALE KRZYŻ. My nie walczymy jedynie przeciwko komunizmowi. My jesteśmy chrześcijanie. Dlatego należy eksponować właśnie KRZYŻ. Załatwimy w ten sposób nie tylko sowietów ze Wschodu, ale również masonów z Zachodu i syjonistów z Południa. Bo jestem pewien, że nie tylko Rosjanie maczają palce w akcji przeciwko Polakom dzisiaj. Czuję to w kościach. Popełniłem kilka wypowiedzi na ten temat na YT - proszę się zapoznać i podawać dalej.
 • @lancelot 18:17:52
  Bardzo celnie Pan wskazał - filmować tak, aby było bezpiecznie. Co do poruszania się w plenerze - to tylko w większych grupach, przy włączonych kilku kamerach naraz, i koniecznie z Krzyżem. Im więcej Krzyży tym lepiej.
  Pojedyńczy Polak z Krzyzem i kamerą to za malo. Grupa tak wyposażonych Polaków - to jest jak hufiec husarii pod Kłuszynem! Polska bomba atomowa!
  :)
 • Nie dac sie sprowokowac.
  Za wszelka cene unikac zaczepek i filmowac a podzegaczy medialnych
  pietnowac. Kto namawia do bijatyki nie zyczy ludziom dobrze! Zaden to patriotyzm glupota szkodzic Polsce!
 • Kochani. Moja Mama, lat 90, wspominała wejście Ruskich do Płocka
  Dwa dni przesiedziała z siostrą na dachu, przy kominie. Może dzięki tej odważnej decyzji nie mam dziś azjatyckich rysów:-)
 • @Eugeniusz Sendecki 18:24:45
  Powiem Panu, że ja wśród Rosjan widzę jednak chrześcijan i to bardzo wielu, choć przewaga co oczywiste ,to prawosławni.Mam ich(jednych i drugich),wśród swoich znajomych i przyjaciół.A wszystko zaczęło się na zlcie młodzieży z Janem Pawłem II. Dzisiaj mamy po 35-40 lat, ale nie dzieli nas granica wiary.Dzieli nas Tusk i Putin.Kontakt dalej posiadam.


  http://img268.imageshack.us/img268/1204/uytj.jpg
 • @gallux 18:39:22
  Ten pana wpis nie byl na "czasie". My nie chcemy nawolywac do spokoju bo ich sie boimy. Rozsadek a nie strach nakazuje aby swieta pilki noznej
  nie zepsuc. We wlasnym kurniku nawet kura jest lwem. Tu chodzi
  o niepotrzebna drake spowodowana ruskim zadziorstwem i naszych politykow glupota. Trzeba nawolywac do madrosci a nie do strachu ktorego nie ma.
 • @Stara Baba 19:03:35
  Strach to uczucie, a mądrość to wiedza. Obie, moim zdaniem się wykluczają. Podam przykład: jakiś kurdupel mi grozi. Normalnie powinienem poczuć strach, ale wiedza podpowiada mi, że mogę go wciągnąć nosem. I teraz mam dwie drogi. Pierwsza to wyżyć się na kurduplu i druga to olać go śmiechem. Wybór należy do mnie.
 • @gallux 19:10:32
  No to jezeli rozumie pan roznice to niech pan wyrzuci ten swoj
  komentarz o mamie bo jest niepotrzebny.
 • @gallux 19:10:32
  Na prawdę makbetowskie pytanie. Raczej nie , filmować , ale co zrobić gdy zaczepią zonę , dziewczynę lub matkę ? Wtenczas należy kobiet bronić. Już w prehistorii mężczyźni bronili swoich kobiet i dzieci
 • Genek ma rację!
  Genek ma oczywiści rację twierdząc, że trzeba zawsze mieć ze sobą krzyż. Dodam, że powinien to być najlepiej krzyż maltański o dobrze naostrzonych krawędziach. Po krótkim treningu można takim krzyżem bardzo skutecznie miotać, nawet i na 30 metrów. Ważne jest, by taki krzyż był dobrze wyważony i miał ostre szpice na rogach. U nas na jednostce jest jeden plutonowy, ten koleś ma perfekcyjnie opanowaną technikę rzutu krzyżem, nauczył się tak samo jak karate, w osiedlowej szkole walk wschodnich. Nieraz obserwuję, jak siedzi z kolegami na majdanie, na starych paletach, gdzie zwykle się nasze wojsko zbiera, gdy nie mają służby, ciągnie browara i z nudów zabija szczury. Wypada tak średnio trzy gryzonie na jeden browar, nieźle, moim zdaniem. On używa specjalnej, mocnej żyłki wędkarskiej, jakieś 10m, przywiązanej do kciuka, a drugi koniec przepleciony przez środek krzyża. Całość mieści się spokojnie w dłoni. Taki krzyż można śmiało na stadion wnieść, osobno przeszmuglować żyłkę, i już można zapolować na ruska. Po rzucie dobrze jest silnie zaciągnąć, wtedy krzyż silnie przyspiduje. Nawet, jeśli się ruska tak od razu nie ubije, to da radę go poważnie poharatać, krzyż zostawia paskudne, szarpano-cięte sznyty, bardzo trudno się gojące. W dodatku, przy odrobinie wprawy, można go użyć także w walce bezpośredniej, bez rzucania, lecz jako kastecik. W tym wypadku atakowyłbym rosjyjską tętnice szyjną. Warto te wszystkie techniki jednak przećiwiczyć na spokojnie, by być gotowym na starcie z ruskami. My, liniowcy, nie damy rady, niestety wziąść bezpośredniego udziału w walce, wlepili nam ostre pogotowie na czas Euro, mogę wam jednak emailowo i onlajnowo udzielać porad praktycznych. Powodzenia, i nie wracajcie mi bez ubitego ruska!
 • @Autor,
  Całkowicie się z Panem zgadzam. I zgadzam się z Panem Sendeckim: filmować, robić zdjęcia, nagrywać. "Rzund" potrzebuje burd jak powietrza dla przykrycia spraw, które staną się dla niego wielkim problemem jak się ten piknik skończy. PS. Czy ktoś zauważył, że reżymowa telewizja nie pokazuje NIC o Lwowie czy Charkowie. Przecież oni się też z pewnością przygotowali, przecież są tam polscy kibice,z którymi można zrobić wywiad, nie mówiąc o mieszkających tam Polakach. Czy nawet Ukraińcach z Charkowa. Taki ładny stadion, tyle roboty i zostaje "Lulia zmalretowana tak, że jej makijaż zastygł" a córka to nawet w stresie krzywo sztuczne rzęsy przykleiła. PS.2 Czy można wykorzystać ten niesamowity samolocik z kamerą , co to latał nad MArszałkowską w stronę Placu Konstytucji???? TO był czad.
 • @Stara Baba 19:03:35 Bojcie sie inej ,zapowiedzianej nam prowokacji ,
  Anie kilku huliganow z rosji . SZCZESC BOZE !
 • @Czarny Borys 19:30:28
  Na twoim miejscu odróżniałbym rok 1945 od 2012. Dzicz ta sama, ale realia inne. Nikt cię zmusi do chowania się po strychach i piwnicach. Chcesz robić zadymę, to rób to na swój szczot. Włóż koszulkę Nowego Ekranu z JKM i wioooo. Mój tekst jest do osób myślących, a nie do zaczadzonych.
 • Należy brać pod uwagę to, że rozróby rosyjskich kibiców
  będą powodem do zaostrzenie polskiego prawa wobec polskich kibiców. Z tego punktu widzenia rozpatrywany w artykule problem nie ma znaczenia.
 • we wtorek
  w trakcie meczu polska rosja będzie prowokacja szykowana od dawna przez tuskowe służby która w końcu pozwoli platformie ,,dorżnąć watahę" i odmienić klęskę wizerunkową i finansową pana premiera na jego korzyść a także doprowadzić do całkowitej marginalizacji PIS i jego zwlenników..pan premier dla utrzymania się przy władzy już od dawna szykował tą prowokację ,przy pomocy mediów roztawiał figury na szachownicy i teraz wierzcie mi jeśli do tego dojdzie to osiągnie tanim kosztem cel ktory wydawał się już nie do zdobycia..
 • Trzeba umilić ruskim przemarsz piosenką ...
  Kazika pt. "Sowieci"
  Dla przypomnienia tekst miłego sercu utworu:

  Hej dziewczyno! Hej niebogo!
  Jakieś wojsko idzie drogą!
  Schowaj pieniądze, schowaj zegarek!
  Kryj się, kryj!

  A ja myślałem, że to oni,
  Że to banda bandę goni,
  A to Czerwoni! Czerwoni!
  Kryj się, kryj!

  A ten gruby, co na przedzie
  Na kradzionym koniu jedzie,
  To Rokosowski, marszałek polski!
  Kryj się, kryj!

  A ja myślałem, że to śmieci,
  Że to gówno z nieba leci,
  A to Sowieci! Sowieci!
  Kryj się, kryj!

  Przyjdą nocą {eja!}, zgwałcą srodze,
  Na kradzionej gdzieś podłodze,
  Zostawią z dzieckiem! Dzieckiem radzieckiem!
  Kryj się, kryj!

  A ja myślałem, że to trzewik,
  Że to kryty słomą chlewik,
  A to Bolszewik! Bolszewik!
  Kryj się, kryj!

  A ja myślałem, że to oni,
  Że to banda bandę goni,
  A to Czerwoni! Czerwoni!
  Kryj się, kryj!

  A ja myślałem, że to śmieci,
  Że to gówno z nieba leci!
  A to Sowieci! Sowieci!
  Kryj się, kryj!
 • Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) - doc. Józef Kossecki
  http://www.youtube.com/watch?v=OOVWZG7BFEw&feature=related
 • W żadnym przypadku nie bić się,
  Ci co są szybcy w rękach lepiej niech w domach zostaną. Fillmować jak najbardziej ale z możliwie dużej odległości i stosować zbliżenia. To podstawa do późniejszego ścigania.
  Mam nadzieję, że kary będą znaczące zarówno po kieszeni jak i w długości zakazów stadionowych.
  Dziś dwójka Rosjan otrzymała po 2 lata zakazu i po 2 tys zł grzywny.

  Dziękuję za wpis.
 • @śmiechotka 18:11:26
  "udokumentować, choć mam nadzieję, że nie będzie czego"

  Jak to nie będzie czego? Bojówki nawet w spoczynku nasze rodzime służb PO i sowieckie profilaktycznie, przecież to w dużej mierze mundurówka, służby. Kibiców tam zwykłych na lekarstwo, zapewne są indywidualnie. Za jakiś czas mogą być kibicami innej dyscypliny, dywizjami turystów, uchodźców itd Dobrze byłoby mieć ich nagranych...
 • @Henryk Dąbrowski
  "... rozróby rosyjskich kibiców będą powodem do zaostrzenie polskiego prawa wobec polskich kibiców ..."

  Tusk ma inklinacje faszystowskie a więc jego tzw. rząd i tak zawsze będzie szukał byle pretekstu aby tylko zaostrzyć prawo, zastraszyć ludzi i inwigilować jak największą liczbę obywateli ...
  Nie będzie "rosyjskich kibiców", znajdzie się coś innego!
  Przecież to Tusk pozwolił na nasyłanie prowokatorów na polskich patriotów 11 Listopada 2011 roku. Taki człowiek nie cofnie się przed żadną podłością!
 • Prowokacja 12.06.2012
  Tusk nie może się doczekań awantur: to dla niego JEDYNA szansa przeżycia. Nad sprowadzeniem komandosów z ZSSR pracowal cały salon.

  Szef rosyjskich oprychów powiedział we Wrocławiu, że musieli przywołać stewardów do porządku. Odliczanie trwa.

  To ich ustawka, bez nas.

  Naplewać.

  Pozdrawiam,

  ps a potem starannie rozliczyć ten "rząd" i tę panią "prezydent" punkt po punkcie.
 • Oczywiście,że się nie bić!
  Apelowałem o to wielokrotnie na "NE".I cieszę się,że koledzy podzielają w większości moje zdanie.
  Cóż byłby za polityk z Biłgoraja gdyby nie medialna wrzawa wokół jego osoby,pomijanie zaś milczeniem tego głupka przynosi wspaniały efekt.
  Podobnie będzie z ruskim marszem,żywego ducha na ulicach,prócz dziennikarzyn i policji,niech się biją z polską policją,odpowiedzialnym za ewentualne straty i nie daj Boże ofiary, będzie gaulaiter Angeli.Olanie przez Naszych kibiców i mieszkańców Warszawy tego pseudosportowego przemarszu będzie kolejną wielką klęską Tuska!POMOŻECIE?
  A Ci którzy będą filmować niech baczą na prowokacje,mieliśmy ich już dość.
 • @śmiechotka 18:59:22
  http://www.tvn24.pl/euro-2012,61,m/rosyjscy-kibice-pod-lupa-uefa-wszczela-sledztwo,257057.html
 • @Jan Bogatko 20:32:50
  Właśnie przed chwilą oglądałem "na żywo" interwencję" polskiej policji w Poznaniu. Zabrali gliniarzowi pałkę i odbili Chorwata. Jaki z tego wniosek? Pomimo kasy wywalonej na stroje z Gwiezdnych Wojen, to nadal są to dupki dobre na staruszki z Krakowskiego Przedmieścia.
  Inny wniosek jest taki, że doborowe kadry ZOMO skoszarowane pod Warszawą czekają na 12 czerwca.
  Nie dajcie się sprowokować. Czasem warto uniżyć się. Dla Katolików mam odpowiedni cytat:

  "Napisano bowiem: Do mnie należy pomsta, Ja wymierzam zapłatę -- mówi Pan -- ale: Jeżeli nieprzyjaciel twój cierpi głód -- nakarm go. Jeżeli pragnie -- napój go. Tak bowiem czyniąc, węgle żarzące zgromadzisz na jego głowę. Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj" (12,14-21)."

  Zwłaszcza chodzi mi o te węgle żarzące. Amen.
 • @autor
  Kto się ma bić ten bić się będzie. Szukający mocnych wrażeń znajdą je. Zresztą już nie raz znaleźli. Nie o wszystkim się pisze w necie. Nie ma się czym chwalić. Na otwartą bitwę nie ma co liczyć za dużo w tych czasach tajniaków i konfidentów.
 • @1normalnyczlowiek 20:31:46
  11.11.2011 wiele ujawnił. Jeśli ktoś miał wątpliwości, to został pozbawiony ze złudzeń. Dokonała się gwałtowna zmiana w postrzeganiu obozu władzy i władza zdaje sobie sprawę z poważnego błędu jaki został popełniony. Trudno będzie to odrobić, bo chleba nie ma, a igrzyska wypadną marnie. Dlatego władza może nie cofnąć się przed prowokacjami, a naszym obowiązkiem jest nie popełniać błędów.
 • @Bibrus 20:38:43
  Jestem tego samego zdania. Obojętność i zlekcewżenie marszu to najlepsze co powinniśmy zrobić. Niech się w razie czego tłuką między sobą. Nikogo nie powinno być w pobliżu podczas przemarszu rusków
 • --- krzyż to zanieś sobie Panie Sądecki do domu albo kościoła
  --ZCHN to partia ANTY!!!! POLSKA a Pan ją reprezentujesz !!!
  -----ORZEŁ !!!!!!!!! to POLSKA SIŁA -JEDNOŚĆ NARODU to siła !! / u mnie mniejszość niemiecka ZDEJMUJE !!!!! ORŁA nie krzyż /
 • @ninanonimowa 21:51:36
  Z ZChN-u wyrzucili mnie w roku 1998-mym za polskość. I tak trafiłem do Młodzieży Wszechpolskiej i Stronnictwa Narodowego. Swoje również przeszedłem. Mówię Pani.
 • @gallux 20:45:36
  nie dać się zrobić stroną tej gry... nie wejść w bandycką ustawkę preparowaną przez służby. to moje zdanie, co nie wyklucza reakcji na zbydlęcenie.
  a z innej beczki Panowie i Panie:

  kto wszystkim wmówił że ich kiczowaty symbol to "sierp i młot"?

  młot ma wymiary i wagę, ten ich to marny młotek mogący służyć do wybijania palców podczas przesłuchań... sierpik i młotek... po Ossowie nigdy już nie będzie wszechświatowej rewolucji,
  z Młota na Świat został młotek... miliony młotków... oczywiście młotkiem można zabić... ale czym dzisiaj nie można. zdaje się subaru ładnie pisał tu o zarządzaniu strachem.
  p. s: w kwestii filmowania to na te okazję idealne byłyby gadżety z funkcja kamery a nie wyglądające na kamerę... w wielu sklepach są dostępne kamery w formie długopisu czy zegarka... lub komórka na smyczy obrócona obiektywem w przód... no i latające gadżety które ładnie sfilmowały parawan ochronny dokoła blokady Marszu Niepodległości. otwarte filmowanie agresji wywoła raczej jej zwiększenie.
  z góry lepiej widać... w ziemi lepiej słychać.
  nie wejść w rolę którą szykują.

  Pozdrawiam.
 • -----SZPALEREM WYSTAWIĆ GOŁE TYŁKI -RUSKIM
  -- -jak znam kacapa -rzekomi kibice to MUTANCI PRZYJECHALI zabijać !!! ---------bądzmy mądrzy !!!!
 • ----------MAM !!!! EUREKA !!!!!!
  ----- utworzyć szpaler z WIELKICH !! zdjęć -MORDÓW sowieckich na Polakach ----------- w całkowitej ciszy !!! zdjęcia EKSHUMACJI mogił KATYŃSKICH / zdjęcia Ribbentropa / Mołotowa / SMOLEŃSKA itp..........
 • @Eugeniusz Sendecki 18:08:23
  Dokładnie! ;-) Warto też, stojąc z boku i pilnie obserwując co się dzieje, zauważać jakie komunikaty świat nam wysyła między wierszami:

  http://wiktorinoc.blogspot.com/2012/06/spokojnie-jak-na-wojnie.html
 • @wiktorinoc 23:42:21
  "spokojnie jak na wojnie" trafnie ujęte, od siebie zalecałbym nie obnosić się z kamerą w przypadku nagrywania poważniejszych incydentów... kibice i ubrani w kibiców mundurowi zagranicznego sortu mogą nie rozumieć reguł cywilizowanego świata... tam nikt nie lubi dowodów... szczególnie władza przyzwyczajona, że wszystko jej wolno... zresztą nawet posłowie niektórzy i ich szefowie tu na miejscu tego nie rozumieją...
  Pozdrawiam serdecznie.
 • --- wy z tymi komórkami -- to jaja -czy WYWIAD
  --Smoleńsk widział cały świat -------- i co ???? --jajco !!! ZDJĘCIA !! przerażają ?? tu boli ??? świat ZOBACZY !!!!!!!!!!!! wreszcie ??!!! prawdę ??!!------------------------i Naród rosyjski TEŻ
 • @przestrzeń nad Warszawą...
  "Sierpik i młotek wyrzuć za płotek!"
 • na Polskę napuszczono agenturę z Rosji.
  Na forum ktoś pisze:


  "Nie dajmy się sprowokować – to nie są Rosjanie !!!!!!!!!!!!!!!

  Już wiadomo, że na Polskę napuszczono agenturę z Rosji. Nie, to nie jest agentura rosyjska, podobnie jak pod Krzyżem Smoleńskim bydła nie robiła agentura polska, choć polskojęzyczna.

  To są agenci międzynarodowej mafii Rotszyldów – Sorosów – Rockefellerów itd., ludzi zwanych globalistami, syjonistami, satanistami – tych, którzy przez organizacje międzynarodowe i terrorystyczne, wraz z podporządkowanymi sobie siłami zbrojnymi takimi jak NATO, chcą wprowadzić na całym świecie jedno wielkie państwo policyjne.

  Cel jest jasny, zresztą oni z tym się wcale nie kryją – wymordowanie większości ludności globu, która z ich punktu widzenia jest już niepotrzebna i tylko zużywa cenne surowce naturalne, będące są ich własnością.

  Widzieliśmy co się działo w Egipcie i Libii, wygląda na to, że podobny scenariusz przewidziano dla Polski. W Europie zagnieździła się już ich agentura – grupy terrorystyczne w Kosowie, oddziały bojowe takie jak Antifa w Niemczech, mają też swoich przeszkolonych ludzi w Polsce – widać to podczas wszelkich „parad”, czy pod wspomnianym Krzyżem, ale jest ich za mało, by cokolwiek tu zdziałać, szczególnie, że w Polsce są bardzo dobrze zorganizowane, patriotyczne grupy kibiców.

  Dlatego też puszczono silne bojówki z Rosji, które robią tam ciągłe zadymy – widać to było np. po wyborach wygranych przez Putina. Ci prowokatorzy teraz tu przyjechali, manifestując się flagami rosyjskimi, co ma wzbudzić naszą nienawiść do tego kraju. Cel jest jasny – zaostrzenie konfliktu pomiędzy Polską i Rosją, gdyż oba narody nie dają się łatwo usidlić satanistycznym międzynarodowym spiskowcom.

  Dlatego nie możemy dać się sprowokować, nie można dopuścić by na polskich ulicach polała się krew. Nie łudźmy się, władza w większości miast jest podporządkowana interesom globalnej mafii – po wczorajszym incydencie we Wrocławiu powinno nastąpić gruntowne śledztwo, a zostało to zignorowane. Widać, że oczekiwane są poważniejsze zajścia i ci bandyci są potrzebni na wolności.

  Można się obawiać, że „Rosjan” wzmocnią bojówki z innych krajów, dlatego też należy być bardzo ostrożnym na wszelkie prowokacje. Polscy kibice, szczególnie ci młodsi, powinni zostać poinformowani o zagrożeniu, nie wolno dać się sprowokować. Pokój jest najważniejszy, globalni bandyci źle sobie radzą z krajami, w których nie ma chaosu.

  Zacytuje to co znalazłem na : link – tłumaczenie ruskiego komentarza po incydencie: Привет мужики! Пишу из Вроцлава, все видел своими глазами. Это были реальные бойцы, все подтянутые, мускулистые, видать за тем и приехали. Я сначала даже не поверил, что наши, потому как без символики и по сравнению с нашими большими дядьками с животами просто выглядели атлетами. Били профессионально, ноги взлетали выше головы. Потом моментально рассеялись, в белых, красных и черных майках. На белых майках сзади надпись ЛАДА ТОЛЬЯТТИ. Зрелище не приятное, я думаю эти люди еще себя проявят. Поляки очень дружелюбные, но эти твари делают все, чтобы нас ненавидели!

  Pozdrowienie faceci! Piszę z Wrocławia, wszyscy widzieli to na własne oczy. To byli realni żołnierze, wszyscy sprężyści, muskularni, widać po co przyjechali. Od początku nie uwierzyłem, że to nasi, dlatego że nie nosili naszej symboliki, a ponadto, w porównaniu z naszymi wielkimi wujkami z brzuchami, po prostu wyglądali na atletów. Uderzali fachowo, nogi wzlatywały wyżej głowy. Potem momentalnie rozproszyli się, w białych, czerwonych i czarnych koszulkach. Na białych koszulkach z tyłu napis Zgody Togliattiego. Widok nieprzyjemny; myślę, że ci ludzie jeszcze się wykażą. Polacy są bardzo przyjaźni, ale te kreatury robią wszystko, żeby nas znienawidzono!
  Tu są ci prowokatorzy!"

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/szef-kibicow-z-rosji-stewardzi-we-wroclawiu-dostal,0,671864,86658150,czytaj.html
 • @carpe diem 08:15:35
  Nie byłam nie widziałam ale to jest prawda:

  "....wszyscy widzieli to na własne oczy. To byli realni żołnierze....."

  POTWIERDZENIE
  MAMY TU:

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/30299-stewarda-we-wroclawiu-pobil-byly-zolnierz-specnazu-
  nowe-informacje-dotyczace-piatkowej-bojki

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=31077

  Putin przysłał nam morderców ze SPECNAZ-u

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY