Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Gówno Prawda: Kaczor, podejdź no do płota!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Panika na Czerskiej.

Niezastąpione źródło Prawdy Objawionej „Gówno Prawda”, ustami jednej ze swoich najlepszych „zbowidówek” (Związku Bojowników o Wolność i Demokrację) Dominiki Wielowiejskiej (de domo? nie wiadomo), wzywa Jarosława Kaczyńskiego aby wystąpił publicznie i potępił tzw. „wypadki na moście Poniatowskiego”.

Nie wiem co tam Dominika pali wspólnie z Olgą J., nie wiem co wciąga z Tomaszem L., ale wzywanie Jarosława Kaczyńskiego aby przeprosił za Tomasza Lisa, TVN. Polsat, Newseek i Wprost, to jest jak mówił baca – cyste kurestwo. Może parafrazując Katona Starszego, Jarosław Kaczyński ma ustawicznie, w każdym wystąpieniu,  przepraszać za to, że w ogóle żyje, i za cało zło na Ziemi, tej Ziemi? A wraz z nim 30% Polaków? Otóż ja, wyborca PiS mówię krótko: poszedł won. Poszedł won z jurgieltnikiem Palikotem i poszedł won z kapusiem narzeczonej Niesiołowską macią!! Walcie się.

Mam propozycję – może niech Jakub W. wbije ruską flagę z sierpem i młotem w psie gówno. Albo niech Zbigniew H. ułoży i zaśpiewa pieśń o Dymitrze Michajłowiczu Pożarskim, którego najpierw rozbili w pył i puch lisowczyk Stanisław Czapliński w 1617, a potem , rok później, Królewicz Władysław, późniejszy Król Polski? Mam nawet tytuł: „”Dymitr wróć” i początek:

„Odkąd ciebie brak
tracę dobry smak
błagam, Dymitr wróć”

KOMENTARZE

 • Zaduch żydowskiego smrodu!
  Niech ktoś mnie oświeci,w jaki sposób takie żydobolszewickie skurwysyny
  medialne,za polskie pieniądze, babrają w gównie 38 milionowy naród?
  Jesteście wykształconymi Polakami,a ja zwykły robol,ale w pale się
  nie mieści,że nie macie sposobu na odwet!
  Jebał pies taki kraj!
  Jeszcze nigdzie na świecie na imprezie sportowej,
  żadne ścierwo nawet żydowskie,nie zezwoliło na faszystowski marsz!
  http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee
 • Stalin przeznaczył spore środki na stworzenie dla armii sowieckiej krzyżowki sowieckiego człowieka z małpą.
  ~~
  Bolszewickie, stalinowskie małpy z "GWna" — ciągle wykonuja dyrektywę tow. Stalina: "Nazywajcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami"

  "Język sowiecki odzwierciedlał wiernie tę atmosferę", pisze Leszek Kołakowski, podsumowywując stalinizm w kulturze i nauce sowieckiej.

  "Zadaniem słowa publicznego nie było informować, ale polecać i wychowywać. Prasa podawała wyłącznie informacje pomyślne lub świadczące o nikczemności imperializmu."

  W "słowie publicystyczmym" "GWna" pisanym przez nienawidzących polskości postsowieckich politruków w PRL-bis — zmieniło się tylko tyle, że zamiast "nikczemności imperializmu" — mamy "nikczemności" polskich patriotów, których zgodnie ze stalinowską dyrektywą bolszewicy muszą nazywać "faszysatmi, nazistami albo antysemitami".

  Dlatego, korzystając także ze sprawdzonych sowieckich i stalinowskich wzorców — bolszewicy w PRL-bis stworzyli wiele organizacji, których jedynym zadaniem jest właśnie nazywnie Polaków "faszystami" i "antysemitmi"... [sic!]

  ——————
  Zob.: http://salski.nowyekran.pl/post/65444,bolszewickie-stalinowskie-malpy-z-gwna-ciagle-wykonuja-dyrektywe-tow-stalina-nazywajcie-ich-faszystami-nazistami-albo-antysemitami
  *
 • Autor
  A toś mnie zaskoczył ;) We środę ruska tv1 pokazała tą samą okładkę tylko z Tuskiem w maciejówce. Co ty na to?? Pzdr
 • @Andy-aandy 17:59:35
  A Jarek powinien jej odpisać: Cmoknij mnie w silikonowy rekwizyt Palikota, a ja dam ci buzi jego świńskim ryjem czerwona suko. Jarek tego nie zrobi bo to jest ekstra klasa facet, ale ja mogę. Pzdr
 • Kaczyński
  Platformie zależy na rozprawie z demokratyczną opozycją, stąd przerażenie, że Kaczor nie dał się nabrać na ubecki manewr HGW.
  Oczywiście pożyteczni idioci (?)wymyślają coraz to nowego - i wysyłają w teren swych pismaków (jak na mym blogu niejakiego skanderberga i zawiszę),

  Pozdrawiam,
 • @janolsza 17:45:12
  Wg "Polska the Times" rząd tego ryżego gnoja zadłużył Polaków przez 5 lat swojej działalności na 5 BILIONÓW złotych! Co wie Unia Europejska czego my nie wiemy? Tego nawet nasze wnuki i prawnuki nie spłacą. Teraz tylko możemy iść śladem Islandii: okupacja Sejmu aż do ich dymisji, rozliczenie zdrajców, bankructwo Polski, przegonienie banksterów, bankructwo Polaków, unieważnienie umów przez nich zawartych i żaden zwrot długów zaciągniętych przez tych czerwonych zdrajców. Blokada ich kont. To jedyne wyjście dla Polski jeżeli chcemy przetrwać jako Naród. Musimy zacząć wszystko od zera. Jak Grecja i Hiszpania, Islandia, bo ten sam los co ich nas też nie ominie. Już innej drogi dla Polski Niepodległej nie ma! Zgodnie z RACJĄ STANU, należy już siłą obalić ten bolszewickie rząd tego zdrajcy Polski Tuska.Ten cham postkomunistyczny TUSK, wprowadził ustrój TOTALITARNY i reanimował nieboszczkę PRL. Polacy nie dajmy sobie PLUĆ w TWARZ, przez tych chamów antypolskich i antykatolickich,Tuska,Komorowskiego, Niesiołowskiego czy Palikota.To bydło antypolskie jest powiązane z bandycką agenturą komunistyczną SB i WSI.Ten cham Herr TUSK, to jak bandyta Józef Stalin czy Adolf Hitler, wprowadził dyktaturę i reżim. ŻARTY JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁY!!! Dlaczego udało się obalić reżimy w Afryce a dlaczego w Polsce nie ma się udać.To bydło POLACY MUSZĄ ROZLICZYĆ! Nie ma na co czekać bo będzie tylko gorzej!
 • @Jan Bogatko 19:26:49
  Koniecznie dążą do podporządkowania nas sobie. To dopiero początek "zabawy" z piłką. Myślę, że będą dążyć do zwiększenia napięcia i burd, tak aby uzasadnione mieli wprowadzenie ograniczenia naszej wolności. Wysłani pseudokibice rosyjscy bez mundurów to w/g mnie nic innego tylko wyszkolone oddziały do walki wręcz, wyszkolone do robienia rozróby, zamętu. Obraz Polski ma się zmienić, na obraz niepokornej Polski, aby ją można było ponownie zniewolić. ZADANIE ułatwiają im obecne władze Targowicy II, ubecka palikociarnia wysyłająca list do ruskiej ambasady, parszywe media reżimowe. Teraz poznamy" śpiochów" którzy są przygotowani na tą akcje, obserwujcie i słuchajcie, notujcie nazwiska, zapamiętujcie twarze, etc...
 • @Jan Bogatko 19:26:49
  Jak się podbój dokonany 10.04.2010 r. w drodze zbrodni na polskim prezydencie i dowództwie armii zatwierdziło już dwukrotnie w demokratycznych wyborach to nie trzeba się dziwić, że bydło sowieckie będzie sobie bez pytania organizować przemarsze i rozróby, a czynownicy niższego rzędu będą nadzorować terytorium zależne. Eliminacja wrogów Moskwy spotkała się ze społeczną akceptacją i zapoczątkowała proces putinizacji Polski. Opozycja też niebawem zostanie jeśli nie zdelegalizowana to z pewnością zmarginalizowana i nie uniknie represji. Obywatel będa musieli też polubić azjatycki model trzymania za mordę. Ale wszystko to za cenę pozbycia się znienawidzonych Kaczyńskich z życia publicznego. Czego się nie robi na ołtarzu reaktywacji Układu Warszawskiego.
 • @Jan Bogatko 19:26:49
  Czy to ostrzeżenie??? Apel do społeczeństwa byłego ministra zdrowia Sapiechy o wykupywanie leków powiewa zgrozą. Czyżby wiedział coś więcej i daje nam znać, żeby się zabezpieczyć w razie nawału bolszewickiego???
 • @lancelot 18:36:36
  Pokłonić się carowi, czyli hołd ruski. TU-SSek i jego cierpiący na stępienie intelektualne rząd, w osobach ministry Muchy i Cichockiego o charyzmie "mokrych ścierek do podłogi" w amabasadzie Rosji, ucałują tyłek wysłannika od Cara Putina. Ten carski niby rzecznik "praw człowieka" w Rosji, które de fakto nie nie istnieją niech zajmie się lepiej kontrolowaniem jak poddani cara znoszą jego totalitarne rządy rodem z KGB. I tak POlactwo jest przyzwyczajane do "szczególnych stosunków" POlsko-rosyjskich. Takie są rezultaty okrągłego stołu, nocnej zmiany, braku lustracji, wpływów WSI i KGB (czy jak oni się tam teraz nazywają), zbrodni smoleńskiej i "śledztwa" itp, itd. Rewizorzy jeżdzą w tą i z powrotem, Palikociarnia przeprasza, kaja się i czołga, ruskie maszerują w byłej polskiej stolicy, sierp i młot i ruski bandytyzm. Dni hańby a POlactwo się cieszy: nic się nie stało. P Y S Z N E!!! -ruskie RABY mają człowieka od "praw człowieka" i do tego ..."doradcę prezydenta"!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY