Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Uważajmy na fałszywych proroków. Metoda "Na patriotyzm".

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słów kilka o wabieniu potencjalnych wyborców metodą "na patriotyzm".

"Strzeżcie się pilnie fałszywych proroków, którzy do was przychodzą w odzieniu owczym, a wewnątrz są wilcy drapieżni; z owoców ich poznacie". Ew. św. Mat.

 

Fałszywi prorocy. Wilki drapieżne, w odzieniu owczym. Problem chyba tak stary, jak historia człowieka, a może nawet całej Przyrody. Znamy przecież takie gatunki w świecie zwierzęcym, które udając coś innego, niż są w rzeczywistości, dopadają nie spodziewającą się niczego swoją ofiarę, aby ją pożreć. Oszustwo, mistyfikacja, udawanie kogoś innego, niż jest się w rzeczywistości. Takie jest życie, po prostu.
Czym może być takie owcze odzienie, wykorzystywane przez drapieżnika czy oszusta? To rodzaj maski, jaką przybieramy, stosownie do okoliczności oraz intencji, jakie nam przyświecają. Przykładami takich kostiumów, stosownych do okazji, mógłbym sypać jak z rękawa, wymienię zaledwie parę.
Marcin Plichta. Ten drapieżnik, w owczym odzieniu, obiecywał swoim ofiarom cudowne rozmnożenie ich oszczędności. I choć finał całej sprawy, a konkretniej wyrok sądowy na oszuście, jest daleki rozwiązaniu, to ofiary tej mistyfikacji są policzone i zważone. Wyłudzono 680 milionów złotych, oszukano (prawdopodobnie) 10 tysięcy osób.
Pisząc o Amber Goldzie, nie sposób pominąć milczeniem organizacji, która taki wałek umożliwiła. Jeżeli Drogi Czytelniku sam na to jeszcze nie wpadłeś, to teraz musisz zgodzić się ze mną, że tym spirytus movens Amber Gold była Partia Oszustów, czyli Platforma Obywatelska.
Organizacja ta również obiecywała, nieświadomym niczego ofiarom, raj na ziemi. Obiecywała wzrost gospodarczy czyli drugą Irlandię, realną walkę z korupcją, bezpłatny dostęp do opieki medycznej i likwidację NFZ, podniesienie poziomu edukacji, zwiększenie rent i emerytur, uproszczenie podatków poprzez wprowadzenie podatku liniowego z ulgą prorodzinną; miała sprawić, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. Po sześciu latach rządów tej wilczej watahy, w owczych skórach, widzimy czarno na białym, że obiecywano wyborcom coś, czego nie miano zamiaru zrealizować, nawet w stopniu minimalnym. Jest dokładnie odwrotnie, niż obiecywano. Owcza skóra, w postaci dziesięciu cudownych obietnic, dość skutecznie omamiła przyszłe ofiary. Doprowadziła je do stanu bezbronności, bombarując rzekomymi "zbrodniami" poprzedników, a które to zbrodnie idą za nimi, krok w krok i przybierają na skali, wraz z upływem czasu, w którym rządzi ta wataha w owczym odzieniu.

Kolejnymi oszustami przebranymi w owcze skóry są zwolennicy JOW-ów. Nie mam tu na myśli zwykłych zjadaczy chleba, którym ubezwłasnowolnienie przez polityków sprawujących władzę, staje się coraz bardziej dokuczliwe, ale aktywistów, takich jak Kukiz. To już chyba trzecia czy czwarta owcza skóra tego fałszywego proroka.
Ten wilk w owczym odzieniu, posługując się demagogicznymi hasłami, jakoby JOW-y były cudownym panaceum na wszystkie bolączki tego świata, nawet na grzybicę, próchnicę i koklusz, mami ludzi cudowną receptą, jaką rzekomo posiadł. JOW-y mają być kamieniem filozoficznym demokracji. JOW-ami mami swoje ofiary, niczym błędne ogniki na bagnach, mokradłach i torfowiskach, wiodące wpatrzonych w nie ludzi na manowce.

Następnym na liście fałszywym prorokiem jest Roman Giertych. Deklarując wartości narodowe, nawiązując do przedwojennej tradycji Młodzieży Wszechpolskiej, stworzył (odtworzył) ten Ruch, powołał nową partię polityczną - Ligę Polskich Rodzin i w 2001 roku wszedł do Sejmu. Wyniósł się na hasłach patriotyzmu i odwoływaniu do przedwojennej historii II RP, w oparciu o ruch narodowo demokratyczny. Grał świadomie na uczuciach patriotycznych. Giertych równie cynicznie, co patriotycznie nastawioną młodzież, wykorzystał też Kościół w Polsce. Jego pielgrzymki do Częstochowy i Radia Maryja są tego najlepszym przykładem. Jawił się jako żarliwy katolik i obrońca Kościoła. Kiedy zmieniła się koniunktura i LPR przepadła w wyborach 2007 roku, Giertych zmienił owcze odzienie, na inne. Tym razem jest przyjacielem i mecenasem PO oraz osobiście Tuska, walczy z ojcem Rydzykiem i opluwa tych dzięki, którym był kiedyś wicepremierem.

Wracając na nasze nowoekranowe podwórko takim fałszywym prorokiem był Tomasz Parol. On również dużo obiecywał, a skutki smutnego finału odczuwamy wszyscy do dziś. Nie będę się rozwodził nad jego osobą dłużej, niż tyle ile potrzebne jest do napisania tych paru słów o jego osobie. Koń jaki jest każdy widzi.

Czy jest zatem jakiś sposób, który uchroniłby nas przed fałszywymi prorokami? Jest. O tym czy ktoś jest fałszywym prorokiem, czy też nim nie jest, świadczą owoce jego pracy. Dobre drzewo rodzi dobre owoce, a drzewo zagrzybione rodzi owoce zepsute.
Ostatnimi czasy pojawiło się całe mnóstwo fałszywych proroków, przebranych w skórę patriotyzmu. Próbując zagospodarować elektorat, głównie młodzież nastawioną patriotycznie, mają na celu wyłącznie własną karierę. Pozostając od dłuższego czasu poza głównym nurtem polityki, odcięci od mediów, pozbawieni realnej możliwości wpływania na wydarzenia społeczno polityczne, schowani za postaciami wybitnych, nieżyjących już Polaków, przedstawicieli Obozu Narodowo Demokratycznego, usiłują po raz kolejny powrócić na salony władzy.
A wtedy, tak jak to robili wcześniej, szybko zapomną o składanych obietnicach, solennych przyrzeczeniach i deklaracjach programowych.

Do naszego poczucia patriotyzmu odwołuje się dziś wielu polityków. O nasze serca toczy się gra, kórej znaczna część nie jest przeznaczona do wiadomości szerszej publiczności. Słyszymy tylko hasła i widzimy ich na czele pochodów. Starannie dbają o pijar, są zawsze tam, gdzie mowa jest o patriotyźmie. O braniu kasy, za swoją "patriotyczną" postawę, dowiadujemy się długo poźniej, przy okazji tąpnięć, jak w przypadku Nowego Ekranu. My tu sobie gardła zdzieramy za friko, a oni są na liście płac i nie mają zamiaru ani ochoty poinformować nas o tym. Bo wtedy prysłby cały czar, jaki wkoło siebie próbują roztaczać. To dzięki takim jak oni słowa "Bóg, Honor, Ojczyzna" uległy dewaluacji. Wyświechtały się. Często trącą fałszem i obłudą. Tworzą koturnowość atmosfery, która towarzyszy manifestacjom uczuć patriotycznych.

Zanim więc damy się ponieść kolejnej fali szczerych uczuć, przyłóżmy sobie kostkę lodu na rozpalone czoło i zadajmy zasadnicze pytanie: jakie są owoce tego, kto tak pięknie i przekonująco mówi nam o patriotyźmie? Co zrobił dla naszej wspólnoty, wtedy kiedy zasiadał w łamach sejmowych? Ile razy zmieniał partie i swoje poglądy? Być może wtedy będzie nam łatwiej uwierzyć takiej osobie lub ją odrzucić, jako fałszywego proroka. Wilka w owczym odzieniu, grającego na naszych patriotycznych uczuciach. Mamidle, masce i odzieniu. Kolejnym fałszywym proroku.

KOMENTARZE

 • @Autor
  Pomyłkowo wcisnęło mi się *1 a miało być *5- tak więc nie oceniam tego tekstu na 1 tylko na 5 uważając, że wnioski Autora są słuszne.

  Dodam tylko, że chwyt na "patriotyzm" jest jednym z wielu jaki te kameleony bez poglądów, dla których jedyną ideą jest życie na koszt innych, będą mamić społeczeństwo.
  Tak więc cały czas jest aktualne zalecenie aby: nie po słowach, a czynach oceniać innych.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 13:20:28
  Dokładnie. I po prawdziwym przywiązaniu, do tych wszystkich cech, które są wspólne nam Polakom. Do naszej historii i tradycji.
 • gallux
  Jako koment Twojego postu może być wiersz J.Słowackiego ;Szli krzycząc: "Polska! Polska! ( )Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,Spojrzał na te krzyczące i zapytał:Jaka?
  Pozdr
 • @Andy 51 13:59:06
  Pisząc to miałem ten cytat w tyle głowy. mało tego. Ważne jest kto krzyczał. Tłum? Ale na czele takiego tłumu zawsze ktoś stoi. I w tym właśnie jest problem.
 • @gallux
  Trafne spostrzeżenia. Należałoby rozliczać ekipy za wyborcze obietnice. Poza tym bacznie obserwować zachowania. Tylko czy nam się chce? Poza tym musielibyśmy sporo casu spędzać przed telewizorem.

  "Jawił się jako żarliwy katolik i obrońca Kościoła". Ja też tak myślałam, dopóki nie zobaczyłam jego zachowania na modlitwie, którą wygłosił papież Benedykt XVI w Oświęcimiu. Nic niestosownego nie zrobił, ale nie zachowywał się jak żarliwy katolik. Wcześniej udawał, tak wtedy pomyślałam.
 • @leoparda 14:13:36
  Mam w swoich przepastnych archiwach zdjęcie Kalisza jak rzuca pięć dych na tacę. I mam pewien absmak. Absmak, to ulubione słowo prezesa. Kto jest bardziej 'katolicki": Giertych czy Kalisz? Obaj są chyba "po jednych pieniądzach":-)
 • @gallux 14:20:40
  W nawiązaniu do fałszywych proroków - zwaitał do nas nowy bloger, porucznik Karaś, z patriotycznym postem "To niedobre WSI".
  Przeczytaj koment reraka o Waszym koledze, to Cię szlag trafi.
 • @Astra 16:51:31
  vortex, nie rerak, pomyliłam się, to z odrazy do tego gościa.
 • @andrzej61 16:59:21
  Mendom, takim jak ty, już podziękowałem, Zostawiam twój wpis . Skopiowałem go, bo często jak Nathaniel usuwacie je.Tobie blokuję możliwość charczenia odbytem na moim blogu. Żegnaj Andrzeju. Nędzna imitacjo SB.
 • 5*
  .
 • @bez kropki 17:24:50
  On się bawi i oczekuje, że my się w to zaangażujemy. Wciąga nas w gówniane dyskusje. A gówno w dupie. WSI-owy Leszczu.
 • @gallux
  5* Pięknie i słusznie. I stanowczo.
 • @Gallux
  Świetnie to napisałeś. Zgłaszam na pudło.

  Czasami wydaje mi się, że tych fałszywych proroków jest więcej, niż prawdziwych i uczciwych. Łatwo się w tym można pogubić.
  Nagle obok polityka młodego pokolenia, pozasystemowego oczywiście, rzutkiego i inteligentnego, staje facet z czarnym wąsem, który już z niejednego pieca chleb jadł. I to wystarczy, by cały ten młodzieżowy ruch stał się dwuznaczny. Przynajmniej dla tych co coś rozumieją z tej całej polityki. Jednakże tzw. masy nie rozumieją, ze ten baran z czarnym wąsem, jest drapieżnikiem z czarnym wąsem.

  Był taki film - "Parada oszustów". Tytuł adekwatny do stanu naszej polityki.
 • Kolejnym fałszywym prorokiem jest wg mnie Kaczyński oraz Ziobro.
  Zarówno jeden jak i drugi poparli Traktat Lizboński, czyli wyzucie Polski z wolności.
  Duża gadają, wycierają sobie gęby patriotyzmem, robią wiele dobrego, ale dlaczego? Może tylko po to aby stworzyć dobre wrażenie i zdobyć zaufanie, po to aby w kluczowych kwestiach niszczyć Polskę?

  NIE POPIERAJCIE OSOBY (mogą być zastraszone, albo podstępne), POPIERAJCIE WARTOŚCI I ROZWIĄZANIA!

  Każdego polityka należy traktować jak oszusta, zdrajcę, bandytę i złodzieja. Powtarzam traktować, i odpowiednio do tego postępować.
 • @gallux 14:20:40
  ...//zdjęcie Kalisza jak rzuca pięć dych na tacę//...
  A jak skończyła się klisza w aparacie , wydał sobie 49 złotych a uśmieszek znikł. Masz u siebie sentencję : jeden obraz....Fotografowałem polityków,
  Zwykle jest to ponad 100 zdjęć z wystąpienia i kilkadziesiąt swobodnych
  kiedy nie grają swojej roli. Najwartościowsze są te ostatnie.
 • @jazgdyni 04:37:43
  Nie mam o co wnioskować, jest na pudle.
  Napiszę tylko że tekst jest bardzo na czasie ! Na rozwalonym portalu,
  pozbawionym stałych, inteligentnie krytycznych komentatorów, łatwo
  zainstalować kolejny sztandar. Najlepszy bo jeszcze niezbrukany jakimkolwiek działaniem.
 • @Andron 09:24:45
  Przesadzasz !
  Polityka należy traktować jak człowieka wynajętego, rozliczać z wykonanego zadania i odprawiać gdy nas zawiedzie. Stosunek emocjonalny
  jak miłość, nienawiść tylko szkodzą.
 • @Venco 11:02:15
  Tak, mandat zaufania należy się i to każdemu, kto jeszcze nie okazał się oszustem.
  Ponadto, Pan Kowalski ma ten specyficzny dar jaki mają rzeczywiści przywódcy, mówi całym sercem i a intencje się czuje.
  W 1990 roku po raz pierwszy spotkałem Polaka o cechach przywódcy, wróciłem do Polski by pomóc mu w jego zmaganiach z bandą samozwańców, a w rzeczywistości by pomóc sobie i innym Polakom w wykreowaniu Przywódcy który poprowadzi Kraj należycie tj. zgodnie z interesem jego mieszkańców.
  I powiem, że mimo przegranej, ogromnego wysiłku i poniesionych kosztów, dzisiaj jestem dumny ze swojej postawy i wówczas podjętych decyzji. Dlatego dzisiaj czy w przyszłości bez najmniejszego oporu wesprę czynem każdego o takich cechach.
  Pan Kowalski je posiada.
  Najczęściej jest tak, że ludzie którzy sami nic nie robią jak pojawi się jeden czy drugi którzy chcą robić, to zamiast im pomóc zaczynają ujadać, krytykować i potrafią włożyć w to ogrom wysiłku. Gdyby tyle wysiłku włożyli w pomoc np. w 1990 roku to dzisiaj mielibyśmy inną Polskę. Jak to mówi Stanisław Tymiński : "matkę a nie macochę".
 • @cyborg 11:00:55
  Sporo racji. Jednak polityka nie można rozliczać z wykonanych zadań, bo po prostu nie znamy tych zadań, które otrzymał od zleceniodawców (nie mylić z wyborcami).
 • @Andron 13:26:26
  Dobre ! Zapamietam. To dlatego najwazniejszym paragrafem dla posła jest
  ten mówiacy że nie musi kierować się wolą wyborców.
 • @Venco 11:02:15
  Przestań oszczędzać ! Włącz światło. Nic nie widzę. A dokładniej : czarny
  prostokąt.
 • @Venco 11:02:15
  Oczywiście, że p.Kowalski jest godny zaufania. Myślę, że dostał by kolejny kredyt zaufania.Potrzebna jest oprócz PIS inna partia prawicowa, jak najbardzej, właśnie taka jak Ruch Narodowy. Oni muszą zaistnieć w sposób bardziej zauważalny dla Polaków.
  Pomimo opinii o pisowskiej TV Republika, powinni spróbować tam właśnie się zainstalować, bo w innych TV nie zaistnieją, albo zostaną ich wypowiedzi zmanipulowane.
 • Oczywiście ,że oceniam na 5
  W ramach komentarza dodam,JEST TYLKO JEDNA PARTIA POLSKA KONGRES NOWEJ PRAWICY.W 99% ZŁOŻONA Z LUDZI MŁODYCH.BRONIĄCA OD 23 LAT KULTURY POLSKIEJ OPARTEJ NA WOLNOŚCI OBYWATELI.
 • niestety, nie możemy czekać na owoce, wtedy już budzimy się z ręką w nocniku
  inne sposoby są niezbędne, aby przeżyć.

  Względem partii sytuacja jest dość prosta. Wystarczy zwrócić uwagę kogo i co wdeptują w ziemię. Ale do Kukiza i JOWów to już potrzebne jest solidne wykształcenie.
 • @liberalkonserwatywny 14:34:32
  Jeszcze jedno JKM można zarzucać wszystko,TYLKO NIE TO ,ŻE WSPÓŁPRACOWAŁ z pasożytami niszczącymi Nasz Kraj i Naród.
 • @ bloger podwórkowy liczy na bezkarność
  To temat jedynego wyłącznego blogera DrHumora.
  Poświadczam, że ulubiony bloger blogera podwórkowego drHumor nic nie wie o ekranie.net i na pewno by zaprotestował.

  Niestety dr HUMOR i jego żona są bardzo odporni psychicznie i wpisują po raz 100-tysięczny nowyekran.pl i po raz stutysięczny lądują na 3obiegu.

  Bloger podwórkowy kradnie myśli i duchowe wzloty pana doktora, ale zdziwi się sztucznie, gdy będzie przez nich wyzwany.

  Chyba, że liczy na zagubienie DrHumora i jego żony w internetowym lesie i że oni nigdy już nie znajdą drogi na podwórko Galluxa - bo o nim tu mowa.
 • @gallux 18:06:14
  You're talkin' to me?
 • @AdNovum 13:20:28
  Nadrobiłam tę 1*! Przystawiłam rzetelne i zasłużone 5* Autorowi. Chociaż... chciałoby się po nazwiskach, nazwiskach...
 • @adevo 16:29:06
  1. Dopiero wczoraj dowiedziałem się, że jest NE.net i już 2 zdrowe wpisy zrobiłem, a na tym 3obiegu "czule" przyrżnąłem ŁŁ!
  2.Dziwię się, że Ty jako sympatyk mojej wiedzy choćby z dziedziny architektury nie podpowiedziałeś st. panu, że tu NE, żyje (choć słyszałem
  że R.O. ma jakieś kłopoty z domeną - ale tymi sprawami to się nie interesuję.
  3. Czytałem co napisałeś R.O. i ja mu też dodałem mocniej niż "Männer müssen Männer sein...!"
  4. Ta "polityczna DYLETANCIARENIA" potrafi dużo i głośno pyskować, obrażać a nie potrafi myśleć!
  5. Oto "nocny szczur" (bo nie władam angielskim) napisał : " póki co, i tak nie ma kogo wybierać, nawet lokalnie zgnilizna."
  A ja krzyczę tu już 1,5 roku: zacznijmy robić ogólnopolską listę WROGÓW WIĘKSZOŚCI NARODU I UMIEŚĆMY NA NIEJ TYCH, KTÓRZY NIE POWINNI NIGDY NIE ZASIADAĆ W PARLAMENCIE !
  Żaden z komunistów, postkomunistów, oportunistów szkolonych i wychowanych przez zbrodniarza Jaruzelskiego nie powinien uchwalać nam prawo i rządzić nami!
  Tu przypomnę:
  APEL DO UCZCIWYCH I ODWAŻNYCH !
  Utwórzmy KOŁO WROGÓW MAFII WŁADZY !

  Mam prawo do takiej nazwy, ponieważ mogę wskazać setki nazwisk tych, którzy mnie represjonowali i zabijają mnie społecznie niszcząc też ekonomicznie! Wystarczy, że wskażę:
  Komorowskiego, Tuska ministrów kultury, sprawiedliwości, prokuratorów, sędziów, L. Wałęsę, T. Mazowieckiego…

  A w tym czasie przestudiujcie te moje notki:

  POSŁOWIE, SENATORZY SĄ JAK GOŁĘBIE, na ziemi nas się trzymają, a jak w górę wzlecą to na nas srają ! 25.01.2012 (Pardon za ostatni wyraz, ale to jest dosłowne tłumaczenie z j. niem.)!

  P. Bratkowski - administrator Newsweeka - to kat wolności słowa! 25.01.2012 !

  1oo% wierzę w współpracę „BOLKA” i prawidłową działalność Maciarewicza !!! 24.01.2012 !

  c.d. LISTY NAZWISK WROGÓW OBYWATELI W RP !!! POLACY! Bracia i siostry OBUDŹCIE SIĘ !!! 15.02.2012

  Kto chce do mnie dołączyć niech mnie powiadomi w komentarzu lub pocztą wewn. PODAJĄC JAK SIĘ BĘDĘ MÓGŁ Z NIM KONTAKTOWAĆ i napisali skąd jesteście.
  Bardzo bym się cieszył, gdyby zgłosili się jak najszybciej BiK-owcy z Trójmiasta, bo może pomogliby mnie w sprawach organizacyjnych. W ogóle przydałby się mnie b. dobry informatyk, aby mnie trochę pomóc, poduczyć!

  JA NIE CHCĘ BYĆ ANI prezydentem, premierem, parlamentarzystą – JA CHCĘ WAM MŁODSZYM POMÓC ZORGANIZOWAĆ WALKĘ O LEGALNĄ LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ !

  Parę razy kontaktowałem się z R. Oparą sugerując, że chcę pomóc. Ale mnie ignorował. Nie doceniał tego, że ja mam b. duże doświadczenie i nie mało wiedzy jako m.in. nauczyciel, funkcjonariusz SW (kilka lat!), socjolog religii, politolog, 13 m-cy pracowałem w kontrwywiadzie, oficer w tym APARATU WOJNY PSYCHOLOGICZNEJ, pilot, przewodnik, nawet wodzirej…
  On nie rozumie tego i jeśli się nie zmieni nic nie osiągnie!

  Na NE nie było nikogo, kto starał się mieć koncepcję jak pracować z ludźmi, aby coś zrealizować. Chyba myślano tylko o pieniądzach i doszło do krachu i konfliktów!

  Sugerowałem też nowemu Red. Nacz., ale zdaje się, że też w ogóle nie ma koncepcji jak pracować. W ub. roku nie dostrzegłem niczego poza parodią Prezydenta RzBiK-a,

  Cóż za moje teksty, komentarze zostałem tylko oczerniany i wyśmiewany no i zbanowany. (Panie R.O. - to CENZURA !!!)
  Kilka dni temu odblokowano mnie i o czym napisałem postraszono ostrym regulaminem dot. cenzury – ustosunkowałem się do tego i podsumuję, że to byłby ZAMORDYZM i zaprzeczenie wolności słowa.
  Nie wolno wyśmiewać, obrażać, ale krytykować powinno się obowiązkowo, jeśli ktoś głupio lub niewłaściwie postępuje!

  Kto krytyki się boi, to znaczy, że coś broi!

  Pozdrawiam tych, którzy chcą walczyć o lepszą Polskę dla większości narodu, a nie tylko dla siebie, rodziny i KOLESI!
  F.Krzysiak
 • @F.Krzysiak 22:59:30
  Witamy, witamy, znalazł pan drogę samodzielnie, to się chwali. Proszę pana od paru dni władze tego Portalu obiecują wysłanie e-maila do ludzi. Ci odpowiedzialni smucą coś o jakiś niewykupionych DNS-ach, obiecują, ale nie wysyłają.

  Ja byłem przekonany, że zrobią to już 27 kwietnia!
  http://www.iddd.salon24.pl/503627,nowy-ekran-koniec

  Następnie napisałem komentarze w 3 miejscach np. tu 3 maja.
  Znowu obiecano wysłać e-maile do wszystkich zarejestrowanych.
  Miały być one wysłane 4 maja.

  Dzisiaj słyszę, że część będzie wysłana w ciągu dnia dzisiaj, czyli 10 maja.
  Ile to straty ruchu i czytelników 14 dni bez publiczności.

  http://idb.nowyekran.net/post/91979,inteligentna-nielojalnosc#comment_803915
 • @F.Krzysiak 22:59:30
  >Utwórzmy KOŁO WROGÓW MAFII WŁADZY !

  A może KLUB MIŁOŚNIKÓW MAFII WŁADZY ?

  Miłująca matka, czy tatuś ma prawo niegrzecznemu dziecku dać w policzek, czy przykręcić ucho, natomiast wrogowie to idą do więzienia.
 • @adevo 00:18:31
  Chętnie bym ich tam nadzorowal! Znam ich metody! Chwalili się często opowiadając i co nieco tez widziałem, co potrafią zrobić, bo ich bezprawie było prawem.
  Z tego co obserwują to ich nauki nie zginęły... a potem są meldunki, że ob. X pobił 10 funkcjonariuszy...!
 • @Venco 11:02:15 Wezwanie Bóg Honor Ojczyzna NIE występuje w tym przemówieniu.
  Nie ma szczerości w tym popisie bo to jest próba podlizania się młodym. Szkoda …
  W 2min50s wiele się wyjaśnia .
  Bóg Honor Ojczyzna bez Boga jest karykaturą napoleońskiej parodii dla tzw polskiej wolności

  Prawda nas wyzwoli … bez Boga ani do proga

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY