Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Nikander łże jak bura suka.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I czemu mnie to nie dziwi

Ze dziwieniem, ale też z pewnym rozbawieniem, przeczytałem o sobie u Nikandra taki oto fragment, zamieszczony jako inwokacja i wstęp do tekstu "Nowy Ekran idzie do pionu?":

 "Po notce Klechistan gwardia watykańska w osobach blogerów @Trybus i @Gallux zażądała głowy @Admina za promowanie tych „obrzydliwości” na pudle w dziale „K.Katolicki”."

Otóż nigdy i nigdzie nie żądałem głowy Admina i grzecznie proszę żeby inkryminowany Nikander usunął moją osobę z tego fragmentu tekstu oraz mnie przeprosił, gdyż jest to kłamstwem i pomówieniem.  Albo żeby wskazał mi tekst gdzie to czynię.

Z historii rewolucji kulturalnej w Chinach pamiętam, że hunwejbini pikietowali francuską ambasadę w Pekinie skandując "Ściąć psi łeb de Gaulla!". Ale to był jednak przywódca światowego formatu. Do pracy Adminów mam niewiele uwag, a nawet jeżeli, to przekazuję im to osobiście, niepotrzebne mi są tłumy kibiców.

Pańska zaś głowa panie Nikander, dla mnie osobiście, jest tyle warta co śmieci w moim koszu. Z Watykanem mam tyle wspólnego co pan z przyzwoitością. O ile pan zdoła ogarnąć co teraz piszę to informuję, że nie publikuję w zakładce "Kościół katolicki", co nie znaczy, że nie dostrzegłem pańskiej przyciężkiej i durnowatej prowokacji.

PS. Zdaję sobie sprawę, że podnoszę klikalność kłamcy, ale na pewno nie reputację osoby wiarygodnej.

KOMENTARZE

 • @
  ... ja też nie żądałem żadnej głowy Adminów ...zadałem dwa pytania do panów Opary i Lipińskiego ...nie raczył odpowiedzieć nawet pies... NE według nikandra do pionu, według mnie...pikowanie w kierunku szamba ...jutro ustosunkuję się do sytuacji...
 • @trybeus 18:24:17
  Daj spokój. Ja nawet nie liczę na przeprosiny. Napisałem to wyłącznie po to, żeby wykazać, że cały ten Nikander zbudowany jest na biłgorajskim kłamstwie.
  Jeżeli łże w rzeczach małych, błahych i w sumie nieistotnych, to co dopiero w rzeczach większej wagi, istotnych i wymagających obiektywizmu. Ot, taki biłgorajski kłamczuszek:-P
 • @gallux 18:32:57
  ..ja też nie chcę przeprosin ..bo w sumie z jakiej racji ...gospodarz wlewa szambo na swoje komnaty ...ma taki kaprys , to mnie nic do tego...tylko mam wrażenie, że NE to od kilku dni statek widmo ...nie wiadomo nawet kto steruje i kto siedzi w maszynowni...
 • @gallux 18:32:57
  Z tą pianą na pysku nawet Ci do twarzy.
 • @nikander 18:43:53
  Nie bardziej niż tobie z mordercami księży i kapusiami.
 • @trybeus 18:43:20
  Na statku , na którym jest jazgdyni , on kieruje maszyną bo jest Chiefem Mechanikiem.
 • @Andy 51 18:51:48
  Trybeus jako Katolik poczuł się dotknięty biłgorajskim paszkwilem i to w święto Bożego Ciała, zamieszczonym szyderczo w zakładce Kościół Katolicki. Miał do tego pełne prawo, są rzeczy których po prostu się nie robi. Na zasadzie symetrii mógłbym pójść i nasiurać na grób biłgorajskiej maci tego parcha.
  Ja natomiast wykazałem koneksje tego gada, na przykładzie Kotlińskiego, oszusta kościelnego i promotora mordercy księży.
  Zdemaskowany oszust próbuje szczać mi na nogawki, ale nie wie jednego: od **** się nie liczy:-)
 • @gallux 19:02:51
  Trybeusa nie chciałem obrazić , Twoją notkę popieram , a na temat nikandera mam swoje zdanie, zbieżne z Twoim.
 • @Andy 51 19:10:48
  O Twoje poglądy jestem spokojny. O Trybeusa też.
  Mieć poglądy, a obrażać innych za poglądy, to są dwie różne sprawy.
 • @gallux 19:18:19
  No, nie wiem, czy to "żądanie głowy Admina" nie ma uzasadnienia. Bo w stosunku do mnie było przypominanie o wypadku i zgryźliwe insynuowanie zakorzenienia moich wypowiedz w fakcie pęknięcia czaszki.
  To jednoznaczne wskazuje na inklinacje autora tego tekstu: o głowę mu chodzi.

  A w moim przypadku to można jedynie stwierdzić, że teraz na pewno mam otwartą głowę w przeciwieństwie do zakutego łba pozwalającego sobie na tego typu uwagi.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:35:36
  Panie Wojtas, pan ma rzeczywiście coś z głową. Sam pan pisał, że spadł z trzech metrów i rozwalił głowę oraz stracił część skalpu, ja tylko zasugerowałem, że to może miało jakieś dalsze konsekwencje. Zgryźliwość, to mimo wszystko nie jest prostactwo.
  Czytając pańskie wynurzenia, które są ni przypiął ni wypiął do tego co napisałem, nie sposób uciec od wrażenia, że coś jest na rzeczy.
  Ma pan ewidentne trudności w rozumieniu czytanego tekstu. Napisano wyraźnie, wyżej jest cytat, że jako watykański agent żądałem głowy Admina. Nie żądałem ani głowy admina, ani nawet ćwiartki pańskiej czy tej biłogorajskiej onucy.
  Żegnam ozięble. Ban prewencyjno-sanitarny.
 • @gallux 20:56:10
  ...cholera, coś tak te Wojtasy i Nikandry mają jakieś fobie...cały czas wmawiaja nam, że chcemy głowy Admina ...kurde, Pluszak się nie odzywa...może dopadł go Seryjny Samobójca, a my o niczym nie wiemy... Pluszak ...wake up !!!
 • @trybeus 21:03:37
  Z powyższych wypowiedzi widać, że w zespole nE jest jakiś szczur(y), który zatrudnił wiadomych do odwrócenia od niego(nich) uwagi, szczególnie, że prowokuje w Boże Ciało. Takie zapamiętanie i nieuznawanie żadnych świętości było charakterystyczne dla transportu z sowietów i dla ludzi z awansu, którzy u tych pierwszych chcieli się zasłużyć. Widzi mi się, że to kolejna przymiarka po kilkutygodniowej i tygodniowej wymuszonej przerwie, oraz po odsyłaniu dawnego adresu nE pod wątpliwej jakości portalik 3O.

  Twoja uwaga trybeusie jest trafiona w punkt, yum bardziej, że ktoś ten post wrzucił do zakładki KK, a nie do RELIGIE i jeszcze umieścił na pudlr; a tu słuszny komentarz w cytacie:

  "Mamy (wszyscy) prawo wiedzieć:
  1) na jakich zasadach notka ląduje na pudle, głównej, w polecanych
  2) kto w danej chwili ma zmianę jako moderator, admin
  3) kto jest w redakcji (pisze na zlecenie)
  4) kto realnie zarządza polityką serwisu

  Jakim trzeba być hipokrytą by wrzeszczeć o prawdzie i hipokryzji,jednocześnie udając że ukryta redakcja i brak jednoznacznych reguł promocji wybranych tekstów nie jest żadnym problemem? Już nie wspomnę o głupocie tych co traktują ekspozycję kliko-róbnej prowokacji jako ukłon w ich kierunku.

  mirakles 31.05.2013 13:21:21"

  PLUSZAKU! JESTEŚ JESZCZE TAM?
 • @tadman 22:08:19
  ...coś dziwnego jest ...Pluszak zawsze wskakiwał w dyskusję , jesli dotyczyła personalnie Adminów...kilka razy wywoływałem go... czyżby znowu zblizał się Potop...???
 • @tadman 22:08:19, @ Tryb
  Qrczę, chłopaki, a ja chciałam notkę pisać...

  Plllluuuuuszuuuuuu?????? ODEZWIJ SIĘ!!!
 • @KOSSOBOR 23:01:18
  PS. "Iść do pionu" to po polsku?
 • ???
  Czytając zajawkę tego artykułu, miałem nadzieję, że autor spróbował udowodnić, mijanie się z prawdą Nikandra w artykule Klechistan. Miałem nadzieję, że pojawią się kontrargumenty i przykłady pozytywnego wpływu władz KK na losy Rzeczyposppolitej. Miałem nadzieję, że tym samym pojawi się cień szansy na dyskusję, która zmieni ponury obraz KK jako organizacji o charakterze stricte mocarstwowym.
  Moje nadzieje płonne, argumenty przeciwko Nikandrowi okazały się niczym więcej niż pianą na ustach, więc co z tym Kościołem Katolickim - taki diabeł straszny jakiego malują?
 • @IvanKruk 11:29:36
  ...nikander przekopiował na swój blog zarzut wyprodukowany w Faktach i Mitach...jeśli chciałby rzetelnie dociekać wrzuciłby go w dział hitoria, aby historycy mogli się odnieść...tekst jest anonimowy , a ja nie jestem historykiem, więć traktuję to jako prowokację

  ps . w sposób myślenia autora tego "historycznego" elaboratu, można byłoby zarzucić Chrystusowi , że jest okrutnikiem, bo wypędził i wybiczował "poczciwych" kupców ze świątyni...
 • @IvanKruk 11:29:36
  Żegnaj miły. Ban prewencyjno sanitarny. Nie da się dyskutować z przyjacielem mordercy księży i oszustem kościelnym. Pa pa:-)
 • @trybeus 13:29:28
  Ucz się ode mnie. Jakakolwiek dyskusja z tymi osobami skończy się opluciem i oszczaniem nogawek. Jaka dyskusja? Z kim? Z kimś kto nie potrafi używać poprawnie języka ojczystego?
 • ------------ ciekawostka
  http://www.zbawienie.com/watykan.htm
 • trybeus gallux dajcie sobie spokój
  Tu jest przyzwolenie na obrażanie katolicyzmu
  Nawet patronat nad panslawizmem ,new age, i innymi pogańskimi kultami.
  Takie zbydlęcenie że wstawiają zdjęcia czy to duchownych czy swiętych
  zaraz pod spodem szatana i porównują niby symbolikę .
  Ja myślę ze robią to głupie po komunistyczne wisioki prymitywne lub ich synkowie walczą z kościołem od 1945 r

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY