Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Parol & Partnerzy. Spółka z O.O.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Inwigilacja, podsłuchy, zastraszenie i terror. Metody te same.

Sprawa, o której teraz piszę należy do kategorii żenująco naiwnych. I pewnie taką by została, gdyby nie osoba, którą dobrze znamy, a mianowicie Tomasza Parola. W jej tle jest też znana ogółowi z mediów sprawa fałszywych alarmów bombowych.

 

Przypomnijmy: we wtorek 22.06 dwadzieścia dwa obiekty otrzymały fałszywe alarmy bombowe. Były to głównie obiekty szpitali, prokuratur, sądów, centra handlowe oraz komendy policji. W związku z alarmem podjęto się ewakuacji ok. 2,7 tys. osób przy udziale ok. 4000 policjantów.

Jednym z zatrzymanych podejrzanych o fałszywe alarmy był Przemysław Pasieko. Zatrzymany na 48 godzin, następnie wypuszczony, bez postawienia zarzutów. Bartłomiej Sienkiewicz dopytywany przez dziennikarzy na zorganizowanej konferencji w dniu 25.06 - kim jest zatrzymany, zasłonił się dobrem śledztwa, na co Tusk rzucił półgłosem, ale tak żeby to było słyszane: "możesz powiedzieć, że jest antypatyczny".Pewnie na myśli miał kogoś innego, bo akurat ukazały się wyniki najnowszych sondaży, w których PiS umocniło się na pozycji lidera, ale ja nie o tym piszę.

Dziś już wiemy, że dwóch zatrzymanych podejrzanych o fałszywe alarmy wypuszczono po 48 godzinach bez postawienia im zarzutów, prawie zaraz podano też, że 28.06 na lotnisku w Pyrzowicach zatrzymano kolejnego podejrzanego. Zatrzymany 26-latek był poszukiwany listem gończym w związku z oszustwami internetowymi. Zabezpieczono przy nimi sprzęt elektroniczny, który mógł służyć do wysyłania maili z groźbami. Ma mieć też powiązania z zatrzymanymi wcześniej i wypuszczonymi dwoma osobami.

No dobrze, może zapytać ktoś postronny, ale co z tym wspólnego ma nasz dobry znajomy Tomasz Parol?
Otóż w dniu wczorajszym na stronie 3obieg.pl, na czołówce, ukazał się tekst "Nazwano mnie BOMBEREM", pióra Przemysława Pasieko. Tego samego, który został jako pierwszy zatrzymany w sprawie fałszywych alarmów. Wielkie czarne litery tytułu biją po oczach. W tekście jedno wielkie oskarżenie władzy o straty moralne, wizerunkowe, finansowe oraz nieudolna próba wyjaśnienia w jaki sposób Pasieko znalazł się w kręgu osób podejrzanych przez śledczych. Otóż on sam miał się wcześniej kontaktować z Prokuraturą Rejonową Katowice Północ, a rzecz dotyczyła

"przekazania ciekawych dowodów dot. wydarzeń, których część z Państwa była świadkiem – między innymi ataki hakerskie na portal 3obieg.pl."

Wertując Internet w poszukiwaniu śladów Przemysława Pasieko natrafiłem głównie na strony jego autorstwa, które w przeważającej części poświęcone są osobie Dawida K. Rzecz dotyczy sporu, jaki obaj panowie od dłuższego czasu toczą ze sobą, przenosząc go do Internetu. Pedofil, oszust, adwokat mafii zorganizowanej, to tylko wycinek epitetów jakich sobie nie szczędzą. Co można pokrótce, z dużym prawdopodobieństwem,  o tym napisać? Otóż oboje, to prawdopodobnie oszuści działający poprzez Internet. Pasieko, karany w 2010 roku z art. 286 par.3.  Dawid K. podający się za prawnika, używający tytułu "doradcy prawnego", opisany został w lokalnej prasie wraz z ostrzeżeniem, że może to być oszust udający prawnika. Oboje bez wymaganego wykształcenia, ale za to z tupetem na miarę Dyzmy. Jeden, podający się za wspólnika znanej kancelarii adwokackiej, drugi webmaster, ofiara oszusta, człowiek bez skazy. Pat i Pataszon, Głupi i głupszy, Chudy i inni, O dwóch takich, co...

Pan Pasieko na portalu Tomasza Parola informuje, że będzie domagał się odszkodowania od rządu i policji za zszarganie jego dobrego imienia i straty finansowe, jakie poniósł w wyniku przejęcia przez organy ścigania jego sprzętu komputerowego (100 000 za dzień). Cokolwiek o tym może myśleć ktoś postronny, to raczej dobrze się stało, że działalność pana Pasieko, choć na chwilę została powstrzymana, a cała sprawa ujrzała światło dzienne. Dziwię się też Tomaszowi Parolowi, że udziela mu swoich łam czyniąc z niego, na Stronie Głównej , "ofiarę systemu". Pan Pasieko padł ofiarą, ale zawdzięcza to wyłącznie swojej własnej kreatywnej pozie, którą był przybrał, oraz autodestrukcji, do której próbował zaangażować organy śledcze Państwa.

Gdyby Parol był uczciwym człowiekiem i rzetelnym prawnikiem, to wytłumaczyłby panu Pasieko, że wszelki rozgłos jest mu tak potrzebny, jak umarłemu kadzidło, a jego szanse na odszkodowanie są zerowe. To nie Sienkiewicz z Tuskiem ujawnili jego dane osobowe, ale on sam. To on nękał policję i prokuraturę donosami na Kokota, siłą rzeczy wszedł w orbitę zainteresowania służb (pada tam nawet oskarżenie o udział w zamachu na śp. Lecha Kaczyńskiego). Ale przecież, po tym co nas samych spotkało ze strony Tomasza Parola, dobrze wiemy, że tak nie jest.
Ta opera mydlana dopiero się zaczyna, bo pod artykułem "Nazwano mnie BOMBEREM " - już można przeczytać komentarze:

T. Parol: " ciekawy wątek ataków na 3obieg.pl – skąd Twoje przekonanie? Poproszę coś więcej"

Katarzyna Waluś: " Przemysławie uzasadnij odważnie swój komentarz! Podyskutuj z nami bo po to ten portal istnieje! dla wolnej nieskrępowanej myśli…."

Gratulujemy portalowi 3obieg.pl pozyskania cennego i niezwykle wiarygodnego źródła informacji.
"Deep Throat" - informator dziennikarzy Boba Woodwarda i Carla Bernsteina, znanych z ujawnienia afery Watergate, to przy Przemysławie Pasieko małe Miki.
Proponuję nadać mu pseudonim "Calamity Bob" i głęboko zakonspirować.

www.dawid-kokot.pl/przemyslaw-pasieko-historia/

3obieg.pl/nazwano-mnie-bomberem-rzad-ponizyl-publicznie-zabrano-mi-wszystko-kto-za-to-zaplaci

KOMENTARZE

 • @Autor
  Na kilometr śmierdzi ta sytuacja.
  Niestety udział służb w tej prowokacji jest jeszcze bardziej prawdopodobny do czego można dojść po zapoznaniu się z tymi przedstawionymi w tekście istotnymi detalami.

  Pozdrawiam
 • gallux
  Pamiętasz ten wrzask , gdy telewizja puściła film z aresztowania przez ABW Blidę. Towarzysze Miler i Kalisz , przez pięć lat szukali haków na Kaczyńskiego i Ziobro.
  Teraz w telewizji i ze strony gadających głów jakoś ciszej o kompromitacji Sienkiewicza i Tuska.
  pozdrawiam
 • @
  ...ciekawe...kokota przywlekła tu katerina 404...jakieś smierdzące rzeczy..potem się tu jeszcze kokot produkował (ratował dobre imię)...trzeci kurnik chyba już nisko upadł skoro zapraszają komediantów...to tylko znaczy, że chyba mało kto łazarza juz traktuje poważnie...zresztą kto na takim marnym skrypcie będzie sie produkował dla idei....dobra robota Galluxie...pozdrawiam niepoprawnie
 • "bomber czy bloger NE?" notka z S24
  "Wygląda na to, że cała sprawa alarmu rzekomo bombowego, to próba "wkręcenia" dwóch zwalczających się bytów medialnych 3obiegu i Nowego Ekranu."

  Cała notka pod adresem:
  http://grabie.salon24.pl/519394,bomber-czy-bloger-ne
 • Tam już zaczyna wiać grozą i czuć wicher nadciągającej nagonki
  służb i mediów. W dziale artykuły redakcyjne ukazał się post Macieja Rysiewicza "Czy “3obieg” jest inwigilowany? ".
  Już cztery osoby czują się inwigilowane, okazuje się , że są w doborowym gronie, bo Grzegorz Braun też prawdopodobnie jest obserwowany.
  Pan Przemysław ma, zdaje mie się, zamiar zginąć z hukiem, a redakcja stara mu się dotrzymać kroku.
 • Krótki rzut okiem w stecz:
  " Po czym Dawid Kokot zmienił nazwę strony na NEXT LEVEL PRZEMYSŁAW PASIEKO OSZUST"
 • @gallux 19:10:31
  Zrób poprawkę w tekście : piszesz o dwu facetach a używasz "oboje".
  Ja wiem ze obecnie, €poprawność... ale.
 • @cyborg 20:45:24
  Przeczytałem, ale zostawię jak jest. Jeżeli piszę dwaj panowie, to piszę że mam do czynienia z ludźmi tej samej płci, określonych jako panowie. Panowie to nie panie i panowie, tylko wyłącznice osobnicy z przyrodzeniem.
  A jeżeli piszę "obaj, prawdopodobnie oszuści", to nic nie piszę, że to była para mieszana, dwie oszustki, dwoje oszustów, dwóch gejów...
  Dlatego używam liczebnika oboje, bo spełnia to wymagania, żeby to nie były osoby jednej płci i dzieci.
 • Z akt sprawy:
  "Któregoś dnia Tadeusz B. „Troll” pojawił się bez uprzedzenia w kancelarii prawniczej Prawnika Dawida Kokota z dwoma kolegami: Jarkiem W. „Danon” i Marcinem S. „Szary ”.

  - Ci dwaj, jeszcze mi nieznani – wyjaśniał kilka lat później na swym procesie Prawnik Dawid Kokot – zapytali, czy będę ich bronił, bo spodziewają się, że lada dzień mogą być aresztowani, gdyż „Wolski ” sypie."
 • @gallux 21:01:44
  Jeżeli jest to celowa stylistyka - to Twoje prawo !
  W tej sprawie, praktycznie nic nie jest pewne. Wolałbym tych śmieci tu
  nie gościć.
 • Na psy...
  Na psy zszedł zarówno 3obieg , jak i NE. I nie ma co się obrzucać wzajemnymi krytykami - skoro wart Pac pałaca, a pałac Paca.
  Jestem przekonana, że dobrze zapowiadający się NE został zniszczony przez jakąś "trzecią siłę", a 3obieg przy takich rozwiązaniach technicznych i tematyce, jakie obecnie prezentuje, nie ma szans na rozwój.
 • @grazss 22:27:21
  Ale jest chyba różnica? Hołubienie na SG osoby, która ma ewidentne kłopoty z prawem, w tym wyrok skazujący za oszustwa, to jest autodestrukcja. Zatrzymanie kogoś na 48 godzin, to nie jest zamach na wolność tylko rutynowa procedura w stosunku do osoby podejrzanej. Oczekiwanie, że Państwo wypłaci jakieś odszkodowanie z tego tytułu to gruba naiwność.
  Parol, jako prawnik, powinien o tym wiedzieć najlepiej. A może jest takim samym prawnikiem, jak Dawid Kokot?
 • @katerina404 02:13:00
  Zachowuj się. Ze swojej strony życzę ci większej ostrożności i unikania "tanich porad prawnych". Osoby, które w swej naiwności liczą, że dostaną coś za darmo lub za psie pieniądze, to łatwy cel dla oszustów.
 • @grazss 22:27:21
  A co stało się z Salonem24 ?! Jaki tam spadek formy !
  Dział nauka/technika praktycznie przestał funkcjonować, publikuje śmieci i paranaukę. Wszyscy mają problem z dobrym materiałem.
  Czytałem notkę na 3o ; jest poniżej krytyki. Dawniej nie zagościłaby na
  stronie głównej.
 • @cyborg 09:23:43
  Oszust rzuca przynętę, że wie coś o atakach hakerskich na 3obieg, a Parol jak małe dziecko łyka kit.
 • @Gallux
  Tomcio Paluch nie po raz pierwszy obraca się w dziwnym i lekko waniającym towarzystwie drobnych aferzystów i skorumpowanych agentów. Nie ma chłopina wyczucia i jak zwykle jest na bakier z etyką.
  Po prostu żenada.
 • "Otóż oboje, to prawdopodobnie oszuści..."
  ciekawe stwierdzenie
  to tak jak z prawdopodobnie najlepsze piwo świata
 • @jazgdyni 11:40:09
  Myślisz, że on wykorzystuje niepełnosprawnego? No, to grubo:-)
 • @gallux 17:58:13
  On mnie już niczym nie zadziwi. Tak, jak Fibak z prostytutkami.
 • @jazgdyni 09:54:29
  Najgorzej jak ludzie spekuluja a nawet nie znaja sytuacji. Ja ją znam od poszewki i wiem jedno Dawid Kokot z Lublińca moze mieć udział zarówno w larmach bombowych, w zorganizwoanej grupie hakersko przestepczej, jak i w innych oszustwach, którego sama padłam ofiarą. Jest kryty przez układ, bo jest podwójną szują. Pracuje równiez dla policji w Katowicach a jego rodzinka ma ciekawe powiązania, dlatego syf bije na odległość. Jask tej mendy nie poślą za kratki, to ja nie wierzę w sprawiedliwość jakąkolwiek w Polsce. Uważam, ze Liszka padł ofiarą tegfo syfu. Mam pewne dane, na podstawie których tak sądzę
 • gallux
  A już teraz wiem, ze niemal wszyscy oszuści to synkowie byłych ubecków
 • @gallux 08:42:18
  Z tym Kokotem problem jest taki, ze on ma na sumieniu znacznie większe przestępstwa niż wyłudzanie na "prawnika". To mega parszywy i odrażająxcy typ, który powinien do konca swoich dni siedzieć w pierdlu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY