Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Wileńska koza oskarżona o homofobię.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyli ostatni najazd na Litwę.

Proszę Państwa, w dniu wczorajszym czyli 27 lipca doszło do gorszących scen na ulicach stolicy Litwy, Wilna. Donosi nam o tym, jak zwykle gdy dzieją się takie gorszące sceny, niezawodna Gówno Prawda.

 

Cóż to takiego strasznego wydarzyło się w Wilnie, że znana z popierania wszystkiego co godzi w normalną Rodzinę Gówno Prawda, bije w dzwon homofobii? Otóż, po raz pierwszy od trzech lat główną ulicą stolicy Litwy, prospektem Gedymina przeszła Baltic Pride, czyli po naszemu zbieranina spod znaku tęczowej flagi.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w marszu wzięli udział głównie obcokrajowcy, w tym przedstawiciele korpusu dyplomatycznego USA i Szwecji, parlamentarzyści z Austrii, Szwecji, Holandii oraz sproszeni goście ze Stuartem Milkiem, bratankiem Harveya Milka, pierwszego amerykańskiego polityka który otwarcie mówi o swojej homoseksualności. Obecna była też Brigitta Ohlsson, szwedzka minister ds UE.
Wielkość spędu obliczona na około 600 osób nie powala, a jeżeli pod uwagę weźmie się sproszonych cudzoziemców, to wydaje się, że był to zwykły najazd tęczowej hołoty spoza Litwy.
Władze Wilna zrobiły wszystko aby uniemożliwić propagowanie homosiów, niestety musiały ulec. Urząd miasta pod naciskiem najwyższego sądu administracyjnego musiał w końcu wydać zgodę, wbrew woli większości mieszkańców Wilna.
Telewizja państwowa nie uległa presji i nie wyraziła zgody na promocję homosiów przed godziną 23. Powołała się na obowiązującą od marca 2010 roku ustawę o ochronie nieletnich przed szkodliwym wpływem dostępu do informacji publicznej. Celem ustawy jest ochrona zdrowia psychicznego oraz rozwoju intelektualnego, fizycznego i moralnego nieletnich. Takie kseno i homofobiczne ustawy w kraju członkowskim UE! Zgroza.

I na tym można by zakończyć, gdyby nie spontaniczna reakcja Litwinów, którzy w kierunku "paradujących" pluli i krzyczeli obraźliwe hasła. Obrażanie polegało na skandowaniu: "nie zgadzam się na promocję homoseksualizmu", "Litwa jest chrześcijańskim krajem" oraz "hańba" i "wstyd. Uczestników gejparade obrzucono jajkami co, jak się wydaje, staje się powoli litewską tradycją w godnym witaniu postępowych Europejczyków.
Nie do końca udało mi się zrozumieć o co chodziło z kozą, którą przyprowadził jakiś straszny, ciemny Litwin, ale odbieram to jako protest w obronie zwierząt. Poniżej trzy zdjęcia z litewskiego portalu, reszta pod tym adresem:

Koza rozpoczyna protest:

Koza aresztowana.

 

www.15min.lt/gallery/show/petras-grazulis-savo-zygi-pries-seksualiniu-mazumu-eitynes-pradejo-nuo-katedros-aikstes-42466#50

KOMENTARZE

 • @Ranger 17:34:31
  "Homoseksualizm to obrzydlistwo i zjawisko sprzeczne z naturą. Szanowny Panie Burmistrzu, nawet koza z kozą tego nie robią"

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,76842,9580574,Czy_ta_homofobia_jest__nie_cenzuralna.html#ixzz2aM7VUSld
 • @Autor
  Nie do końca udało mi się zrozumieć o co chodziło z kozą, którą przyprowadził jakiś straszny, ciemny Litwin.
  ---------------------------------------------------------------------------------
  Gallux, to takie proste, przecież ta koza to jego dziewczyna. Może to zresztą Bułgar udający ciemnego Litwina.
 • @Bogdan 18:15:33
  Rudy Bułgar? Prędzej jakiś Jaćwing:-)
 • @Gallux
  No panie Gallux to ja teraz wiem, skąd we mnie taka homofobia. Ja ze wschodu pochodzę. A dziadek też miał kozę. Nawet dwie. Cirpiał na hipochondrię i twierdził, ze tylko kozie mleko może go uleczyć.

  A kozy jedzą gazety. Może która zjadła Gówno Prawdę, więc teraz są tacy cięci?
 • @jazgdyni 19:40:30
  Pokaż mi czego kozy nie jedzą:-) Niedługo lemingi będą musiały mieć kozi żołądek, bo po szczawiu i mirabelkach, to mogą być Panie dzieju sensacje, wapory i wiatry, a kto wie czy nie straśne wzdęcia:-)
  Ja co prawda przodków mam pod Lwowem, ale też zauważam siebie homofobię, widać po przodkach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY