Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

CePofilia. Brukiew i bryndza.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Psie głosy nie idą w niebiosy".

Nie napisałbym tej notki, gdybym pośrednio nie został wywołany do tablicy. Piszę, bo taką mam naturę, że kiedy w moim pobliżu jakiś prostak zaczyna przepychać się łokciami, plując gumą do żucia na podłogę i oczekuje poklasku, jaki to on cudny i niezwykły, to ja takiemu czemuś mówię po prostu: nie. Mówię też to co zawsze w takich przypadkach: chamem byłeś, chamem jesteś i chamem umrzesz. Trzymaj słomę z butów w bezpiecznej odległości, bo mogę lunąć w te chamską facjatę. Jak świat światem, na chama jest jeden, jedyny sposób, trzeba chama przywołać do porządku. Inaczej nasra ci na łeb i będzie domagał się aplauzu.
Z tekstem ideologa cywilizacji polskiej mieliśmy nieprzyjemność zapoznać się w dniu wczorajszym. Czytałem już różne dyrdymały tego pana, ale to co napisał wczoraj to było coś na kształt ostrego napadu manii prześladowczej. Nawet puszczenie bąka w towarzystwie Królowej Angielskiej nie dorównuje piardowi tego biednego CePofila. Mania prześladowcza ma to do siebie, że osobnik nią dotknięty żyje w nierealnym świecie, otoczony przez urojonych wrogów. Ten stan zagrożenia, wyprodukowanego li tylko przez jego chorą jaźń, sprawia że odczuwa przymus atakowania osób, które w jego mniemaniu dybią na jego życie.

 

Dowód: nazwanie osób skupionych w Klubie Dyletantów polonofobami, to nic innego jak kliniczny wręcz przykład ataku szału o podłożu manii prześladowczej.

W tym miejscu przejdę do statystyki. Zadałem sobie trochę trudu i podliczyłem ilość wejść na strony poszczególnych Blogerów, z podziałem na KD i tych, którym KD się nie podoba i czemu dają publicznie wyraz w tym miejscu.

Dyletanci (przepraszam tych, którzy czują się Dyletantami, a których tu nie ująłem):

KOSSOBOR                       271 961
Iza                                        236 011
Sigma                                 265 184
Ewa Remibikowska              63 198
Andy 51                              165 986
Boska Wola                          43 687
gallux                                   184 437
Trybeus                               136 560
Jazgdyni                              207 718

============================
Ogółem                            1 574 742

 

Osoby, którym KD przeszkadza tak bardzo, że dają temu ujście w osobnych notkach i komentarzach:

Spirito Libero                      85 605
Krzysztof J. Wojtas            97 957
Maciej Piotr Synak             96 803

============================
Ogółem                             280 365

O czym mówi to zestawienie? Ano mówi ono, ni mniej ni więcej, że trzy osoby których wkład w istnienie Nowego Ekranu jest mniejszy niż pojedynczego Blogera KD, robią tyle szumu i roszczą sobie takie pretensje, jak gdyby dorobek tego portalu to była ich wyłączna zasługa.
Otóż tak nie jest. Jest dokładnie na odwrót. To nie przez nas odchodzili stąd naprawdę wartościowi ludzie. Sprawa jest tak prosta i oczywista, że nie wymaga głębszej analizy. To są fakty. Nowy Ekran stracił swój potencjał nie z winy mojej, Kossobor, Izy czy Jazgdyni, ale przez kompletnych amatorów z Administracji. W kolejnej odsłonie, kolejni amatorzy kończą dzieło zniszczenia.

Poza wkładem w budowanie i rozwój Nowego Ekranu jest jeszcze jedna, zasadnicza różnica pomiędzy nami. Tak, to prawda, my chcemy smaki życia kosztować łyżeczką. Wykwintnie delektować się urokami życia.
Gdyby życie potraktować jak zastawiony stół, to z jednej strony mamy stół zastawiony wieloma różnymi potrawami, a po drugiej stronie mamy stół, na którym stoi micha z kartoflami. My chcemy delektować się różnorodnością smaków, spróbować wszystkich potraw, chamom wystarczy micha kartofli. Micha, przy której obowiązuje jedna zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Chapać, chapać, wyrzygać i dalej chapać. Prymitywna recepta na prostackie życie.  

Nasz Klub jest otwarty, publikować w nim może każdy kto zechce. I to widać. Pod egidą KD publikuje coraz więcej Blogerów. Świadczy to o tym, że my potrafimy przyciągać, a prymitywy nie. My mamy bogatą ofertę, nasi oponenci narastającą frustrację i agresję.
Ten niby "klub" naszych oponentów, choć nieformalny, potrafi tylko jazgotać i skłócać. Nawołuje do naszej likwidacji, sugeruje nam odejście, obrzuca błotem.
Mamy tu do czynienia z czymś co akurat ostatnio zajmuje opinię publiczną bardziej niż inne problemy.
Mamy tu klasyczny konflikt Kibice vs kibole. Ci drudzy potrafią zrobić tylko chlew. Ale to o nich jest głośno. Sława niby jest, ale czy normalny, spokojny człowiek o taką "sławę" zabiega?

Ponieważ uważam, że poświęcanie swojego czasu na przepychanki, więcej niż tego wymaga klarowne przedstawienie genezy konfliktu, to wyłącznie strata czasu przechodzę do meritum.
A kim wy do k*** nędzy jesteście? Z waszym miernym i jałowym dorobkiem, jesteście zwykłymi krzykaczami. Spotykam się z takimi - jak wy - dzień w dzień.  W życiu realnym unikam was jak ognia. Godzę się z waszą obecnością, bo nie mam innego wyjścia. Od samego początku dawałem jasno do zrozumienia jakie mam poglądy. Co dla mnie jest wartością, a co zwykłym psim gównem, w które staram się nie wdepnąć. Nie roszczę sobie pretensji do bycia przewodnikiem, nie zmuszam innych do przyjęcia moich poglądów. Wasz bełkot o wyimaginowanej cywilizacji polskiej przyjmuję z pokorą. Z chrześcijańską pokorą, że komu Bóg dał mało, od tego nie można wymagać zbyt wiele. Do historii i tak nie przejdziecie. Spalenie Biblioteki Aleksandryjskiej jest faktem, ale co do sprawcy zdania są podzielone. O polskości mogę dyskutować z ludźmi podobnymi do mnie. Na pewno nie będę o niej dyskutował z barachłem, które dopiero co wyskoczyło z walonek i kufajki. Barachłem, którego najwybitniejszym przedstawicielem jest Kaziuk, bohater "Konopielki". Bzyknął sobie ciemny chłop jeden raz inaczej niż "po bożemu" i od razu mu się horyzonty poszerzyły.

Na razie, poza tym wpisem, zawiesiłem swoją działalność w tym miejscu. Nie czuję potrzeby dzielenia miejsca z osobami, które podejrzewam o niezrównoważenie umysłowe, bo tylko tak można określić osobę wyzywającą innych od złodziei i polonofobów. Tego nie może pisać osoba będąca w pełni władz umysłowych. To jest oczywiste i nie podlega dyskusji. Nie łamię regulaminu, to jest moje święte prawo do odpowiedzi. Nie mam ochoty bawić się w Wersal, szczególnie kiedy mam do czynienia ze zdziczałym bucem.
Nie trzeba mi sugerować co mam zrobić, odejdę sam kiedy uznam to za stosowne. Wolę samotność z łyżeczką, niż oddział zamknięty pełen czubków.
Czy to jest jasne? Czy konie mnie słyszą?

KOMENTARZE

 • " Wykwintnie delektować się urokami życia. "
  To się wykwintnie delektujcie.
  Aż do przesytu. Beze mnie.
 • Spirito
  Wojasowi , Spirytusowi i ich poplecznikom dedykuję Słowackiego:
  SZLI KRZYCZĄC: "POLSKA! POLSKA!"...

  Szli krzycząc: "Polska! Polska!" - wtem jednego razu
  Chcąc krzyczeć zapomnieli na ustach wyrazu;
  Pewni jednak, że Pan Bóg do synów się przyzna,
  Szli dalej krzycząc: "Boże! ojczyzna! ojczyzna".
  Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
  Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?"
  A drugi szedł i wołał w niebo wznosząc dłonie:
  "Panie! daj, niech się czują w ludzi milijonie
  Jedno z nimi ukochać, jedno uczuć zdolny,
  Sam choć mały, lecz z prawdy - zaprzeczyć im wolny".
  Wtem Bóg nad Mojżeszowym pokazał się krzakiem
  I rzekł: "Chcesz ty, jak widzę, być dawnym Polakiem".
  Przeczytajcie wieszcza i się zastanówcie
 • @ Gallux
  Dziękuję, Gallu, za tę notkę. Myślę, że i inni PT Dyletanci również będą tego samego zdania.

  To jest jakiś smród...
  Możliwości są takie: jeżeli właściciel, RO, godzi się /i szczuje Spirytusa i Wojasa/ na ten atak na Dyletantów, to znaczy, że ma jakiś cel /ja się ewentualnie mogę domyślać przyczyn/. Jeżeli obaj panowie S&W robią to na własną rękę, to znaczy, że p. Opara nie jest właścicielem portalu, a rzeczywistym właścicielem jest ktoś, w czyim imieniu zaczęli wspomniani S&W ujadać. To ewidentnie skoordynowana akcja. Cepowanie. Ciekawam, jak to się rozwinie... A przecież, początkowo, Spirytus sprawiał sympatyczne wrażenie. No i tak się ośmieszyć... Jakby mu wajchę w głowie ktoś przestawił. Bardzo przykre.
 • @SpiritoLibero 16:13:07
  Mogę ci pomóc w zrozumieniu rzeczy podstawowej, a mianowicie czym jest "cywilizacja", w ogólnym tego słowa znaczeniu. W tym celu posłużę się Uniwersalnym Słownikiem Języka Polskiego:

  "cywilizacja ‹niem. Zivilisation› książk.
  a) «stan rozwoju społeczeństwa w danym okresie historycznym, uwarunkowany stopniem opanowania przyrody przez człowieka»
   Wysoki, niski poziom cywilizacji.
  b) «ogół dóbr materialnych, środków i umiejętności osiągnięty przez określone społeczeństwo w danej epoce historycznej»
   Cywilizacja grecka, rzymska.
   Cywilizacja Majów.
   hist. Cywilizacja łacińska zob.  łaciński."

  W momencie, w którym uznamy tę definicję za możliwą do przyjęcia przez obie strony, możemy podjąć rzeczową dyskusję. Póki co, dziękuję, postoję...
 • @KOSSOBOR 17:03:29
  Uwikłanie. To jest chyba właściwy trop, gdy się chce dojść rzeczy nie tylko w sprawie cp ale i niełona czy samego ne.

  @gallux - dla mnie bomba :)))
 • Dywagujcie
  Zimno zimno... :)
 • @SpiritoLibero 17:47:20
  Posłuchaj: idź sobie pozo-wać w inne miejsce?
 • @SpiritoLibero 17:47:20
  Wiesz, mam jeszcze jedna teorię, bardzo logiczną... Ale nie będę z Tobą rozmawiać, bowiem utraciłeś swoim atakiem na KD zdolność honorową i ośmieszyłeś się. Nie widzisz tego?
  Z Twoim Wojtasem w ogóle się nie rozmawia - takich osób nie wpuszcza się za próg. No i nieszczęśnik jest wyraźnie nie halo. Zwłaszcza, gdy go wzmożenie cywilizacyjnych uczuć najdzie.
  Ogromne rozczarowanie co do Ciebie, Spitytusie...
 • @KOSSOBOR 19:31:03
  A Koleżanka Dyletantka i na dodatek Artystka coś dzisiaj zaczepna, widzę:-)
  Mimo wszystko dla SL jest iskierka nadziei. Wszak bezpośrednio nie nazwał na Polakożercami i złodziejami. Jeszcze...
 • @
  ...nosz kurna wyrwałeś mi to wszystko z głowy...tłukło mnie to od paru dni...mnie nie pasuje stanowisko Opary...cały czas nawija, że jest katolikiem, bliskie mu są wartości, NE wspólnym domem i takie tam pierdoły, a cholera działania tak, jakby odwrotne...Andarian chyba prześwietlił towarzycho i powiedział "bezemnie"...T-Rex jaki hardy, też kurna wymiękł...pono Mnich Zarazy jest Rednaczem, ale jeszcze nie beknął ani słowa, że jest..może mają trupa w szafie...he he he...w każdym bądź razie Spiryto, jako tatarska, zwiadowcza jazda próbuje na ile można przekraczać granice...dla mnie stanowisko prezesa nie jest jednoznaczne ...od malinowych chruśniaków zauważyłem forsowanie lewactwa na NE i tego nikt nie zaprzeczy...zaczęło się od ataku na katolików, teraz nie pasują Dyletanci...dziś na pudło trafił palikociarz Nikander ...to nie jest bez znaczenia...a Opara milczy i co jest ciekawe Kula Lis 62 zarzucił mu, że jest najbardziej zadłużonym gościem na Mazowszu, więc chyba nic nie może ...

  http://Ryszard.Opara.neon24.pl/post/97553,afery-po-kld-spolek-premiera-tuska-czesc-i#comment_85243

  polecam komenty poniżej

  ..pozdrawiam niepoprawnie...
 • @trybeus 20:31:38
  Trybeusie. Ja zdaję sobie sprawę, że Nowy Ekran to nie jest portal dla tylko jednej opcji. Idealne portale to blogi autorskie (Toyah, Matka Kurka). Tam klientów o mentalności woźnicy węgla wystawia się za drzwi.
  Tu musimy się tolerować. Jednego nie potrafię zrozumieć, a mianowicie czemu akurat KD jest tak wściekle atakowany? Za co? Najwierniejsi Blogerzy. Lojalni. Ja nie wieszałem psów na NE kiedy było ciężko. Nie latałem po wrażych portalach, nie siałem plotek i pomówień. I teraz jakiś cieć z malinowym nosem ma czelność brechać coś o mojej polskości? A kto to kuźwa w ogóle jest? Niech pokaże auswais, porównamy sobie.
 • @gallux 20:01:05
  Wiesz, cenię sobie stałość i spokojną pracę na stare lata :) A na nE stale jesteśmy narażeni na jakieś hece. Hece odbywają się przy tych tam wszystkich wzniosłych hasłach, co to je Tryb wymienia. Pardon, ale rzygam od tego.
  Do ataku na KD służą jakieś pogiętusy; najpierw Krzysiak Franciszek niejaki, uczepliwy z czapy jest MP Synak, chociaż wcale faceta nie zaczepiamy, o Wojtasie już powiedziałam, no a teraz, nagle objawił się Spirytus.
  Mam serdecznie tego dość.
 • @KOSSOBOR 21:53:29
  Bardzo możliwe że wymienieni panowie mają tu jakąś misję do spełnienia i chcieliby zabłysnąć a tu ludziska zamiast padać na twarz przed głębią przemyśleń pana Wojtasa wolą czytać teksty Jazga, zamiast grzmieć na Werwolf (zresztą realny) opisywany przez pana Synaka wolą komentować obrazy Kossoboru i zamiast zachwycać się liberalizmem i polotem pana Spirytusa, wolą krzyżowca Trybeusa.

  Statystyka Galluxa jest bezlitosna.

  Kamieniem obrazy są też chyba Jaja Bzdyklaczy, w których chyba dopatrują się jakiegoś chytrego polonofobicznego spisku, bo w prostocie ducha swego nie rozumią o co tam biega a podejrzewają najgorsze. ;-))
 • @KOSSOBOR 21:53:29
  Ojtam, ojtam... z tych nerw całkiem zabyłaś o przygodnym prezydęcie :))
  Nie łam się, nie garb się, nie leń się - cza czymać wazon! :)))

  Tapir na prezydenta!
 • @DelfInn 23:09:04
  Monjoye St. Denis !

  Chałwa i Tapir !
 • @Ptasznik z Trotylu 23:03:42
  Mam Synaka z tym Werwolfem w ulubionych, celem czytania. Trochę, kiedyś byliśmy związani z Wrocławiem /praca na ASP i na architekturze na PW/, więc wiemy, że to nie są żarty. Tamtejsze dziwne mocno realia nas szalenie interesowały.

  No więc właśnie - statystyka jest bezlitosna.

  Nooo, Jaja.be to całkowity, wielopiętrowy, międzynarodowy /Stirlitz!!! und Helga sadło - masło/ spisek! Nie mówiąc już o cyklistach i tapirze! A ululany dzik, ta świnia?! A legendarny agent Ooo? Dla kogo on właściwie robi, a? Ta stara wywiadówa M. myśli, że tylko dla niej. Ha! Ha!

  ;)
 • @DelfInn 23:09:04
  Noż czymam, do ... - no dobha.

  Nie garb się i wciągnij brzuch! I uważaj na popiół z papierosków!

  Chałwa i Ta'pir!!! /Z akcentem na pir./
 • @KOSSOBOR 17:03:29
  >To ewidentnie skoordynowana akcja. Cepowanie. Ciekawam, jak to się rozwinie... A przecież, początkowo, Spirytus sprawiał sympatyczne wrażenie.

  Bo to jest akcja. Jak kiedyś ktoś powiedział, polityk nie powie wprost co ma na myśli, inaczej nie byłby politykiem. Tutaj trzeba czytać między wierszami.
 • @Ptasznik z Trotylu 23:03:42
  Jaką misję ??? że o "głębi przemyśleń " nie wspomnę.
  Napisałam już spiritowi vel amosowi (to są dopiero jaja bzdykaczy..) - że ta cała komedia z Wojtasem byłaby może śmieszna, gdyby nie to, że jest straszna .
  Oni cuś chcą tworzyć ?? z kim ?? Straszyć ?? kogo ??
  Publikowali tutaj politycy, czy się z nimi zgadzałam,czy nie, to jednak większość z nich miała coś do przekazania..
  Odeszli stąd ...
  I co ?? zamiast nich ma być Wojtas, ze swoim prostactwem i spirito vel amos, jego wierny fan - który napisał jazgowi,że ma się wynosić, a potem skasował swój koment...
  Co sie tutaj dzieje..........
 • @KOSSOBOR 23:59:46
  Nadanie zaczumane, dzięki, ale... z tym brzuchem to jest...
  Jakiś Wielki Pomył...
  Ha...

  Chałwa i Tapir! :-*)

  *) a co to za fiutek tapiru dorobiwszy?? :)) no mniejsza, właściwie, to chciałem napisać to, co właśnie napisałem, więc to na pewno nie znaczy tego , co jest napisane ale coś innego. Albo nawet, za Derridą, znaczy nieznaczone :))
 • Tak się nie godzi drodzy KaDowcy,
  bo Spirytus do Was szczerze się przypina i ten Wojtas, Synak jeden, a Wy zamiast podjąć rzeczową dyskusję w celu by prądu dla neona starczyło na 24 h, to se jaja robicie i z tapirem wyjeżdżacie. Tapir prezydęta blogerów już kiedyś zneutralizował, nie?
  Czy mnie nie myli, że Spirytus miał też bimbrownię na Legionie? Zamknęli mu po denuncjacji? A może produkuje tu na większa skalę, bo gdzieś wysoko we władzach na neonie jest, więc mu wolno. A może ma jeszcze sklepik z dopalaczami? Ostatnio chyba popalają z ww.

  To byłem ja, znaczy się Tadzinek.
 • @tadman 00:52:28
  Ooo, poważnie? Wyekspediował się w rewiry zakazane??? :)) no nie moze byc to. moze wrócil w eeee... złym stanie i stad te kupały... tfu, kłopoty? :)))

  --
  "Nie przewidział Plato ni Arystotel, że kto traci stołek, ten zyskuje fotel" (kabaret "Dudek")
 • Dyletanci
  Kochani, sytuacja jest rozwojowa.

  Spirytus w swoim ostatnim wpisie posłużył się długim cytatem bez podania autora. Zarzuciłem mu posługiwanie się plagiatem, bo nie spełniał warunku cytatu.

  Oto jaki list mi przesłał:

  _______________________________________
  @jazgdyni 09:01:13
  "A tobie nawet nie chciało się sprawdzić plagiatorze."

  Nazwałeś mnie plagiatorem.

  To bardzo poważny zarzut.
  Masz czas do godziny 00:00 żeby to udowodnić.

  Jeśli tego nie zrobisz to o godzinie 00:03 twój blog zniknie.
  nadużycie link skomentuj usuń
  SpiritoLibero 30.08.2013 21:28:06

  Potrafię być precyzyjny.
  ______________________________________

  Wygląda na to, że moje chwile są policzone. Cała ta akcja, jak widać miała wyraźny cel - sprowokować, wyrzucić kogo się da i spacyfikować resztę.
  A podobno to jedyny otwarty portal....
 • @jazgdyni 07:09:33
  Już wczoraj zwróciłam uwagę na tą bezczelną groźbę.
  Byłeś prowokowany w sposób oczywisty, ale moim zdaniem w potoku chamstwa obu tych gości - Twoje odpowiedzi były ostre lecz w żaden sposób nie ubliżały żadnemu z nich.
  O ile Wojtas podał jednak cyt. i zaznaczył autora, to spirito vel amos już nie ( takie teksty typu "pewien bloger" to kpina ).
  Tak więc miałeś prawo przywalić mu "plagiatora". Wg wikipedii bowiem:

  //Plagiat ukryty występuje wtedy, gdy autor przejmuje fragmenty z cudzego utworu bez podania źródła i pierwotnego autora, a następnie wplata je do własnych wywodów[2]. Odnosi się to nie tylko do dosłownych zapożyczeń (słowo w słowo, kopiowanie), ale również na odwzorowaniu danego utworu przy użyciu innych wyrazów, oddających jednak dokładnie tę sama treść i konstrukcję myślową (rodzaj wywodu)[2].//

  Nie podał źródła i to mu zarzuciłeś - miałeś rację..
  Do du..y z takim zastępcą rednacza, prowokowanie, grożenie ....
 • @Astra 08:24:44
  Właśnie o to mi chodzi. Przestrzegajmy pewnych zasad. I bądźmy uczciwi wobec siebie. To podstawa.
  Ja nie chcę być ostry. Ale to wygląda na polowanie z nagonką.
  Widocznie, my spokojni i nie "zapaleni" wyraźnie komuś przeszkadzamy.

  Albo ktoś znowu chce rozwalić portal...

  Pozdrawiam
 • @jazgdyni 07:09:33
  SL sam, na własne życzenie, postawił się w nieciekawej sytuacji. Dał w prywatnej korespondencji ultimatum, licząc, że zostanie to między Wami, a tu taka niespodzianka. Sprawę upubliczniłeś i co by teraz SL nie zrobił to kupi sobie albo powszechną opinię osobnika niepoważnego, puszczającego słowa na wiatr, albo człowieka mściwego, wykorzystującego swoją pozycję na nE.
  This is your turn SL.
  Czekamy na rozwój wypadków.

  Popieram Astrę 31.08.2013 08:24:44.
 • @jazgdyni 07:09:33
  Blog istnieje, ale co będzie dalej? Czytając różne komentarze SL dochodzę do wniosku, że blogerzy mają słuchać i być posłuszni. Ja tak to widzę, a to dla mnie oznacza koniec wolności :(((
 • @jazgdyni 07:09:33
  Przepraszam, ale nie rozumiem... Z jakiego tytułu blog niby miał zniknąć, gdzie jakaś podstawa prawna/regulaminowa? OZu, napisz notkę z tym cytatem z wiki, który Astra podała, odpowiedzieć wszak wypada, bo to grzeczne. Tem bardziej gdy się jest szantażowanym...
 • @leoparda 09:00:13
  mam identyczne spostrzeżenia.
 • @DelfInn 10:27:56
  Wiesz... można eskalować konflikt, lub go wygaszać. On to napisał zeszłej nocy, więc mógł już być zmęczony.

  Ja spokojnie czekam.
 • @tadman 08:55:16
  Spokojnie czekam Tadeuszu na rozwój wypadków.

  Tylko mnie dręczy czemu to ma służyć?
 • Nie napisałem tego żeby eskalować konflikt
  Do tanga, jak do konfliktu trzeba dwojga. Dla mnie Wojtas żadnym zawodnikiem nie jest, przynajmniej w mojej wadze:-)
  Napisałem to po to żeby pokazać pokazać kurze gdzie jej grzęda.
 • @jazgdyni 10:49:46
  Wojtas z następną notką, mimo obraźliwej i prowokującej treści znowu trafił na polecane SG.

  W komentarzach piją sobie z nikanderem z dzióbków i wyzywają dyletantów od Żydów i parchów.
  Oczywiście zgłosiłem nadużycie.
  Zobaczymy, czy mają immunitet.
 • @jazgdyni 10:45:02
  Nie idzie o eskalację konfliktu (jakiego konfliktu??), ale o to aby na tę "prośbę" odpowiedzieć, gdyż w przeciwnym razie dostarczasz argumentu do wyrażonej tam sankcji. Ja tam bym tego maila w ogóle zaskarżył do adm, ale mniejsza z tym. Mówiłem o napisaniu stonoanej notki zaś, gdyż wypowiedzią blogera nie jest koment ale notka, o ile wiem. A że nie powiedział północ, którego dnia ma na myśli to jest drugi argument za taką asekuracyjno-grzecznościową notką. Tak to widzę. A p. Wojtas oczywiści po raz kolejny łamie 4f i trzeba znów w dyrdy lecieć i zgłaszać nadużycie bo adm. chyba śpi :)
 • @jazgdyni 10:59:32
  Fragment wyp. z koment. Wojtasa :

  //Utworzyłem własny portal tematyczny (cywilizacjapolska.pl - wspólnie z J. Rossakiewiczem).
  Tak, że teraz to raczej kwestia zaangażowania się w tamte formy.
  NEon24 - staje się dla mnie formą poboczną. Może będą notki, ale chyba odejdę od komentarzy.//

  Tak że, niech sobie powisi..... i spada :)))))))))))
 • @Astra 11:30:22
  To jest dopiero nadmuchany bufon.
  Nie, żebym go czytał, ale on nas masochistycznie czyta, a potem gulgocze.
 • @jazgdyni 10:59:32
  Ja za ten komentarz zgłosiłam nadużycie.
  -----------------------------------------------------------------
  Panie Krzysztofie
  Po co Pan wchodzisz w dyskusję z tymi typami spod ciemnej gwiazdy od dyletantów. Skąd wiesz, że ta "ciemna gwiazda" nie jest gwiazda Dawida.
  nadużycie link skomentuj
  nikander 31.08.2013 09:56:57
  ------------------------------------------------------------------
 • @jazgdyni 11:40:30
  ..."masochistycznie czyta..." he he dla masochisty biczowanie się tekstem to przyjemność równa z orgazmem ha ha ha...pozdrawiam niepoprawnie

  ..ha ha a potem gulgocze...dobreeee :)))
  tutaj trzech tenorów... indyk spiryto, indyk wojtas, indyk nikander...:)))

  http://www.youtube.com/watch?v=ldgboC9IvhA
 • @
  "Nasza jest Polska tylko! Tylko my – Polacy! Jest tylko jedna racja! I ja! My ją mamy!" Dzień świra

  Temu Panu się coś chyba poprzestawiało od cepowania?
  Sam sie intronizował na wielkiego Polaka i myśliciela i jego racja jest "najmojsza".

  A Pan S. to porażka rednaczowania. Zero neutralności, prowokuje blogerów dziwnymi tekstami, podgrzewa spory, grozi??? To ma być profesjonalizm?

  Moja intuicja, jak widac słusznie podpowiada, żeby się wstrzymać z publikowaniem czegokolwiek na (tym razem) neonie 24.
 • @leoparda 11:52:22
  " Panie Krzysztofie
  Po co Pan wchodzisz w dyskusję z tymi typami spod ciemnej gwiazdy od dyletantów. Skąd wiesz, że ta "ciemna gwiazda" nie jest gwiazda Dawida."

  No, no pięknie...
  Pełen profesjonalizm...

  Po takim tekście ten Pan automatycznie powinien zostać wystawiony za bramę.
 • @tadman 08:55:16
  "licząc, że zostanie to między Wami, a tu taka niespodzianka. Sprawę upubliczniłeś "

  Nic z tych rzeczy na PW skopiowałem jedynie mój komentarz. Żeby mu nie umknął.

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/97916,tylko-narody-o-silnej-tozsamosci-przetrwaja

  Sprawdź zanim rzucasz takie oskarżenia.
 • @SpiritoLibero 12:34:45
  Faktycznie... jesteś szlachetny.
 • @jazgdyni 12:47:42
  To po co mówić nieprawdę ?

  Tak było jak napisałem.
  A, że nie jestem mściwy...
 • @SpiritoLibero 12:34:45
  SPiritoLibero! Jeśli juz chcesz prostować, to mógłbyś jeszcze podać o której godzinie Twój komentarz zawisł na nE, a o której poszła poczta.

  Żeby było oskarżenie musiałbym napisać, że SL [to] lub [jest] i tu określniki.
  A jeślibym napisał, że wydaje mi się, że SL [to] lub [jest] to Bralczyk by mnie wybronił.

  A tak BTW to chyba postąpiłeś dość nierozważnie i teraz próbujesz zwalić winę nawet na mnie, że Cię oskarżam. Przykro patrzeć jak kolejny z zawiadujących nE przechodzi z fazy obiecanek i ust pełnych w frazesów w fazę zarządcy strzelającego dla postrachu z bata.
 • @tadman 13:19:45
  Komentarz zawisł o 30.08.2013 21:28:06

  PW została wysłana o 2013-08-30 21:30:26

  Zadowolony ?
 • @tadman 13:19:45
  "Przykro patrzeć jak kolejny z zawiadujących nE przechodzi z fazy obiecanek i ust pełnych w frazesów w fazę zarządcy strzelającego dla postrachu z bata."

  Masz rację. Na przyszłość będę bardziej konsekwentny.
 • @SpiritoLibero 13:49:51
  O, i to jest prawdziwie męska decyzja i publiczne zobowiązanie. Dla mnie bomba :)) Do rzeczy zatem, afair deklarowałeś stac na straży polskości, katolicyzmu, wartości cywylizacji łacińskiej - jako z-ca red. nacz. Mnich milczy jak zaklęty, więc pytam Ciebie dlaczego na SG portalu w sekcji Polecane Treści wisi notka bijąca rekordy łamania tych rzeczy, na których straży zobowiązałeś się stać? Ile wpłynęło do Redakcji zgłoszeń nadużycia co do tej notki (o jednym wiem na pewno bo jest moje) i w jaki sposób Redakcja na tego typu notki będzie w przyszłości (choćby od zaraz) reagować aby konsekwentnie zachować spójność deklaracji z rzeczywistością, czyli aby kształtować ją praktycznie?
 • @DelfInn 14:29:15
  O której notce mówisz ?
 • @trybeus 11:57:04
  Rewelaaa!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))
 • @SpiritoLibero 14:43:49
  Kto u Państwa w fimie rozpatruje zgłoszenia nadużycia? Redakcja czy administracja?
 • @trybeus 11:57:04
  Bomba! W sam raz na hymn CP.
  :-P
 • @DelfInn 15:13:56
  Admin1 > SL > Amos?
 • @DelfInn 15:13:56
  Zgłoszenie nadużycia nie jest jednoznaczne z natychmiastowym usunięciem wpisu.

  Redakcja nie zajmuje się moderowaniem.
 • @SpiritoLibero 15:20:31
  Ja nie zadałem pytania, lecz odpowiedziałem na Twoje pytanie.
  A teraz zadam pytanie i proszę o prostą odpowiedź. Kto decyduje o pozycjonowaniu notek na SG portalu - redakcja czy administracja?

  PS Proszę nawet nie próbować ze mną erystycznych podchodów, wyczuwam je zanim komukolwiek przyjdą do głowy, nie mówiąc już o ich zapisaniu. Wyjaśnienie. Próba ustawienia mnie pod bicie przez sugerowanie o moim (w tym przypadku) rzekomym żądaniu kasacji notki. Proszę w przyszłości precyzyjnie czytać moje wypowiedzi, wypowiedzi każdego właściwie - to świadczy o szacunku do siebie i drugiego (nawet jak jest rozbieżność zdań; może wtedy nawet przede wszystkim).
 • @trybeus 11:57:04
  Piękne te indyki, wymownie gulgoczą.

  http://jennybeansblog.com/wp-content/uploads/2011/11/3turkeys.jpg
 • @leoparda 15:51:04
  ...no nie powiedziałbym ...widzaiałaś to Indor Nergal...ha ha ha...pozdrawiam niepoprawnie

  http://bolus.ovh.org/wp-content/uploads/2007/10/indyk.jpg
 • @trybeus 16:45:34
  Pyszne :)
 • @KOSSOBOR 14:43:51
  O wypraszam sobie, bo to ostatnie było po arabku i na dodatek nieprzyzwoicie.
 • @trybeus 11:57:04
  A tak trybeusie wyglądaja sny o potędze co niektórych członków Redakcji.
  http://www.youtube.com/watch?v=Q9zvgcOrTtw
 • Bracia Słowianie
  http://www.chamsko.pl/demot/0_0_259571920_Bracia_Slowianie_przez_xawery_middle.jpg
 • @tadman 17:36:14
  ...no nie wiem ...kiedyś była gadka o ostatniej niedzieli...co myśli Indor ??? pozdrawiam niepoprawnie

  http://nonieno.pl/img/upload/20121030132000.jpg
 • @gallux 17:43:15
  ..ha ha toż to Grupa Wyszehradzka ...:)))))))))))))
 • @jazgdyni 10:59:32
  Miszcz Cywilizacji i Jakub Szela z Przeceny piją sobie z dzióbków ?

  No no , pasują do siebie jak hetka z pętelką.
 • @trybeus 17:57:10
  Słowiański taniec:-)
  http://www.funner.pl/uploads/thumbs/16932-1.jpg
 • Uwaga, mocne!
  http://img.sadistic.pl/pics/177f453c2503.png
 • @gallux 18:41:07
  e noo to jest kalsyka slovian disco...he he

  http://www.youtube.com/watch?v=sx47APC9zwo
 • @gallux 18:41:07
  ...po cepowaniu i cytryńcówce ...taniec pogo...:)))))))

  http://www.youtube.com/watch?v=NYSoqDZRClg
 • @gallux 18:47:38
  nie szkodzi, png nie wchodzą, JPEG tez. a czemu? nie wiadomo. a adm. chyba na to leje, nawet nie ma sie kogo dopytac. i tak to trwa od lat a tymczasem zamiast konkretnych rozwiazan dla userow, proponuje sie tu jakies dmuchane pajace. szkoda :(
 • @gallux 18:47:38
  ..a rosyjskie wesele...oczywiście wszystko na słowiańska nutę...:)))))))))))


  http://www.youtube.com/watch?v=dtpQXeE8yyk#t=143
 • @DelfInn 18:58:34
  o, sorry. png jednak wchodza :)) cool, sukces galaktyczny :)) bo nie powiem cywylizacyjny zeby mnie po sądach nie ciągali :))) Tamiłość do drzew i kamieni mnie urzeka, doprawdy. Mount Blanc moim bliźnim :)))

  PS Trole po wyjściu na słońce kamienieją, to może stąd ten geologiczny pociąg?
 • @
  ... a tu cywilizacja polska ...uzgodnienia na najwyższym szczeblu co zrobić z Dyletantami ...:)))

  http://www.youtube.com/watch?v=rusfBSoakpM
 • @trybeus 19:16:49
  Wiesz, wydaje mi się, że dobrze mieć jakiegoś wroga przy promowaniu swoich treści. Bo wtedy można nim postraszyć. Podobno w polityce to stary numer i się sprawdza.
 • Trafnie i dosadnie masz piątala
  Sam zrobiłem sobie dłuższą przerwę, wk....ony dziwnymi ruchami Władców NE. Szkoda tylko że niejako promuje się ilość ponad jakość i liżących nad krytykujących. A bez fermentu myśli blog jak wino
 • I co wynika z tej statystyki ?
  "W tym miejscu przejdę do statystyki. Zadałem sobie trochę trudu i podliczyłem ilość wejść na strony poszczególnych Blogerów,..."

  >> Ilość wejść ma świadczyć o czym ?
  O tym czy ktoś jest lub nie jest polonofobem ?
 • @autor
  Ci, którzy są promowani mają więcej wejść - przecież to takie proste...

  Ile razy "dyletanci" dostawali się na SG za byle jaki artykuł o niczym?

  Śmiechu warte...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY