Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 4312 komentarzy

galanteria luksusowa

gallux - Stary moher. Jeden obraz wart jest 1000 słów. Trolle zagrodowe i kapitanowie dysydenccy niemile widziani, grozi wyśmianiem. Szaraki wchodzą na własną odpowiedzialność.

Do Jazgdyni.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pytanie do nieformalnego szefa KD.

Właśnie na naszych oczach zlikwidowano Klub Dyletantów. Klub, którego byłeś nieformalnym przywódcą. W związku z tym mam kilka pytań:

1. Nie przeszkadza Ci, że nasz dorobek wyrzucono  za burtę?

2. Dlaczego, jako nieformalny szef KD, zamiast podnosić larum związane z likwidacją KD, wybierasz temat OFE? Osobiście w dupie mam OFE, ty również, bo to ciebie nie dotyczy, ze względu na wiek i reguły. OFE nas nie dotyczy. Powtarzam: twój święty ogień oburzenia jest uzurpacją, OFE zostaw ludziom, którzy przez ostatnie 10 lat płacili haracz na tę finansową piramidę.

Na jaki wuj "walczysz" o OFE, a zlewasz kompletnie KD i oddajesz nasz dorobek? Nie czujesz się już kuźwa naszym szefem? To napisz o tym! Wyjebano w Kosmos kilka miesięcy naszej pracy. Coś mi tu nie pasi. Patrząc na dorobek, to większość twoich wpisów dotyczy agentów, spisków itp. itd. Zabrali ci KD, a ty się podniecasz OFE? Nie masz nic do powiedzenia w kwestii naszego wspólnego dorobku? TO WEŹ SIĘ ODETNIJ. WALI mnie co uważasz o OFE. Interesuje mnie twój stosunek do KD.

 

KOMENTARZE

 • @
  ..cześć...pisałem , że dorobek poszedł się pierdolić...

  http://trybeus.neon24.pl/post/97934,kurnikon-neon-a-moze-freon

  ...ja na szczęście kopiuję wszystko na noweblogi.pl i mam to jak w banku...robię to od dłuższego czasu...jest tam fajnie, bo wszystkie swoje notki można przekopiować kilkoma kliknięciami myszki...

  ...taka jest prawda, ze partactwo świadome, czy nie świadome tego portalu jest cyklicznie robione co jakiś czas...napisałem, ze pisanie tutaj, to pisanie do śmietnika, bo co jakiś czas śmietnik jest opróżniany...

  ...ja piszę tutaj, bo przyzwyczaiłem się do tego edytora, ale natychmiast po opublikowaniu kopiuje na noweblogi i mój ranking nie będzie już opadał..pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 22:10:43
  o zobacz...myk i jest...

  http://trybeus.noweblogi.pl/rozne/inne-tematy/zbieracz-grzybowwspoczesny-kusownik,346.htm
 • @trybeus 22:10:43
  Nie było mnie tu dwa dni. Choroba. Wracam i widzę jakieś chore zmiany. Naturalną i logiczną rzeczą jest szukać wskazówek naszego drogiego przywódcy.
  I co widzę? Że mu to wisi. Ani be, ani me, ani nawet kukuryku.
  No dobra, możemy tu egzystować bez Klubu. OK. Zadaję sobie tylko pytanie: po co i dla kogo Klub został stworzony? Żeby go oddać ot tak, bez walki? Czy to było skanalizowanie? Właśnie na te pytania chcę poznać odpowiedzi.
 • @gallux 22:30:15
  ..ja nie wiem, czy ze Spiryto jest sens dyskutować..przecież on jest święcie przekonany, że KD chce rozwalić NE...ja jestem ostatni, który by chciał rozwalić NE ...to chyba widać...nie wiem o czym jest dyskutować ...
  ...zajkładka KD ma wrócić i koniec...SL nie jest właścicielem portalu...a Mnich milczy i Opara też...pozdr
 • @trybeus 22:45:22
  Wróćmy na jeziora, OK? Nie poznałem do tej pory zdania Jazgdyni. Nie wiem czy mu taka formuła pasuje? Z tego co widzę, to pasuje. A to, z kolei, mi nie pasuje. Czy teraz jesteśmy w domu?
  Ja sobie znajdę niszę. Taką prywatną. Nie muszę dąć w tubę. Mnie nie da się kupić. Wszystko co robię, to robię za darmo. Taki man gest, stać mnie.
 • @autor
  A to jest wasz nieformalny szef??

  Dobrze wiedzieć...
 • @Maciej Piotr Synak 23:01:03
  A co, będziesz strzelał zza węgła?
 • @All
  Skoro miały być zmiany, to zaproponowałem nowy podział zakładek, opracowany na podstawie mojego doświadczenia w 15 minut, i tak miało być:

  Zakładki główne:
  Polityka, Społeczeństwo, Historia, Ekonomia i Prawo, Nauka i Technika, Religie, Kluby, Lokalnie, Ważne,

  Jak wyszło - każdy widzi. Mam nadzieję że ostatecznie pojawią się takie kategorie jakie zaproponowałem.

  Dalsza część propozycji dotyczyła subzakładek, chwilowo nie będę się na ten temat rozpisywał, skoro zakładki są niekompatybilne z moimi propozycjami, zaakceptowanymi przez Ryszarda Oparę z końcem sierpnia br.

  Stawiam na to że: gdyby w menu Neona24 pojawił się w/w podział zakładek problemu by nie było. A tak powstał problem, który ktoś musi rozwiązać.
 • @trybeus 22:10:43
  //...pisałem , że dorobek poszedł się pierdolić...//

  Przepraszam, ...ale, że poszedł się... co?... Naprawdę coś takiego?
 • @Pluszak 23:13:53
  //Zakładki główne:
  Polityka, Społeczeństwo, Historia, Ekonomia i Prawo, Nauka i Technika, Religie, Kluby, Lokalnie, Ważne,//

  - To znaczy, że na Twoją propozycję zlikwidowano zakładkę Kościół Katolicki i zastąpiono ją działem Religie, gdzie produkują się różni odszczepieńcy, heretycy a nawet wrogowie Kościoła Katolickiego...

  Zaraz mi napiszesz, że jest tam podczepiona...

  No właśnie o to chodzi. Kościół Katolicki to nie jest jedna z sekt, religii i to tak mało znacząca, że trzeba ją było schować za sekty.

  Wiem, że nie ma miejsca w menu, ale przecież można było zrobić choćby tak:

  RELIGIE - nie linkują żadnego działu
  |_
  Kościół Katolicki - dział KRK
  _
  Sekty - obecny dział Religie

  _ Heretycy - Wojtas ze swoją CP-ownią i inne herezje

  Jednak moim zdaniem będzie najlepiej jak przywrócicie dawne menu, które było sto razy lepsze od tego gniota, który teraz jest.

  A ten dział SPOŁECZEŃSTWO, do którego wrzucono wszystko to już zupełna porażka. Nie wstyd wam pokazywać coś takiego ludziom?
 • @
  Dopowiem tylko i udzielę rady. Ja zrobił bym to tak: przywrócił bym menu dwu-linijkowe, bez rozwijanych podmenu; dodatkowo zmniejszył bym główne pudło - zdjęcie o połowę, a w to zaoszczędzone miejsce dał bym małe obrazki z pudeł rozdziałów wraz z krótkim opisem, tak aby zachęcić do wejścia wgłąb. Dodatkowo dałbym np. po lewej stronie, po skróceniu Aeropagu z dziesięć linków na bieżąco zmieniających się aktualnych komentarzy (jak np. na Ekspedycie)...
  Wywalił bym ten szpetny napis NEon24 i w to miejsce dał jakieś ładne logo, chociaż IMHO Nowy Ekran było bezkonkurencyjne, to była rozpoznawalna marka a tego się nie wyrzuca bez powodu...
  Zlikwidował bym te głupie gwiazdki i najlepiej dał bym w to miejsce łapka w górę / łapka w dół wraz z liczbą głosów (najlepiej jeszcze pokazujących w rozwinięciu kto jak głosował)...
  To wyskakujące okienko do jakiejś ankiety to bym zostawił, ale zrobił tak, aby wyskakiwało tylko wtedy, gdy dyżur będzie pełnił Admin1...

  Można zrobić cuda, jak się chce. W prosty sposób można by zrobić portal bardziej atrakcyjnym i przyciągnąć nowych blogerów. Póki co widzę, że idziecie nie w tym kierunku co trzeba. Dlaczego?
 • @Gallux
  GALLUKSIE!!!

  Co za palma ci odbiła?!
  Przecież nic nie zlikwidowano tylko zakładkę Klub Dyletantów ukryto w menu rozwijanym Społeczeństwo!!!

  To oczywiście przykre, ale kompletnie nic nie straciliśmy. Przeoczyłeś to, bo cię nie było.
  Dyskusje o tym były ogniste, a Spirito zagroził wywaleniem mnie z neonu i zachęcał KD, byśmy sobie poszli stąd. Wszystko na szczęście się wyjaśniło, choć polowanie na mnie ciągle trwa.

  Czy to ci wystarcza, czy może jeszcze coś masz na myśli?
 • @jazgdyni 06:30:06
  Maćku,

  w jednym masz niestety rację. Jest atak na Klub Dyletantów. Do tej pory tylko werbalny. Jesteśmy zachęcani, byśmy sami się stąd wynieśli. Komuś nasza działalność przeszkadza bardzo. Łatwo się domyślić komu.
  Temu były poświęcone chyba ze dwa wpisy, poszukaj sobie. Była też odpowiedź Spirito.

  Obecnie jestem w takiej sytuacji, że tylko najmniejszy pretekst i mnie wywalają. Spirito to zakomunikował otwartym tekstem.
  Mamy przygotowane rozwiązanie ratunkowe. Lecz jednocześnie chciałbym poznać stanowisko pana Opary, który właśnie wyjechał gdzieś.

  Tak to jest na dzień dzisiejszy.

  Pozdrawiam
 • @Mind Service 02:50:11
  Ja też dorzucę parę moich spostrzeżeń. Logo NE było lepsze od obecnego, wszystko wraz zakładkami tworzyło spójną całość.

  Tak jak zmienia się moda, tak zmienia się moda na wygląd stron internetowych. Pierwsze strony miały pełno różnych migających dodatków, były nad wyraz kolorowe. Wraz z pojawieniem się nowych technologii, gdzie o wygląd strony zaczęli dbać profesjonaliści przedstawiając swoje szablony, strony stały się bardziej eleganckie.

  Dlatego razi mnie gradient w nowym logo i czerwona obwódka, bo postrzegam to jak cofnięcie się do tamtych lat.

  Ten napis nie jest znowu taki zły, tylko dla mnie trochę za mały. Poza tym favikonka w pasku adresu powinna nawiązywać do logo, a tak nie jest, są inne kolory.

  Dla mnie za dużo jest miejsca w tym nowym menu i ono jest zawieszone.
  Poza tym jak już o tym pisał Adveo, wielkim błędem jest rozwijalne menu, bo ten, kto ze względów bezpieczeństwa wyłączył w przeglądarce JavaScript zobaczy tylko 8 głównych zakładek, a pozostałych 13. już nie. Chyba, że założono taką grupę docelową, która pracuje pod nowymi Windowsami i nic nie majstruje przy ustawieniach przeglądarki. Wtedy wszystko jest w porządku.

  Zgadzam się z gwiazdkami, łapki są o wiele lepsze.

  >Można zrobić cuda, jak się chce. W prosty sposób można by zrobić portal bardziej atrakcyjnym i przyciągnąć nowych blogerów.

  W tym tkwi przyczyna sukcesów różnych firm. Wystarczy choćby popatrzeć na działania Google czy Apple. Apple bez przerwy coś zmienia, raz ich działania są bardziej trafione, raz mniej. Natomiast bierze w jakimś stopniu opinie swoich użytkowników i wypuszcza nowy produkt, gdzie są zastosowane te "sugestie".
 • @Mind Service 02:23:27
  Zakładki nie zostały zlikwidowane, ale niektóre zostały przeniesione. Nie ma możliwości aby tworzyć 3,4, 5 menu, K. Katolicki został przeniesiony do zakładki Religie która może być poszerzona o inne religie, a nie tylko K.Katolicki, na przykład osobna zakładka dla Ewangelików czy Prawosławia.
 • @Jan Szczepanik 23:34:42
  ... cóż w tym zdrożnego, jestem chłopem, jak sie wkurzę to se przyklnę...nie udaję świętoszka ...:))...nie przytłukłeś se nigdy palca młotkiem Janie...jak przytłukłeś to co zawołałeś ...hę ?

  @ Weni...@ Nathanel... co, będziecie mi wypominać te rekolekcje do końca świata...dajcie se spokój wyciagnijcie belke ze swoich oczów lepiej, okey?

  @Nathanel ...dziwię ci się, ze poruszasz temat wielonickowości...z nickami przebiłeś nawet mistrza Spiryto, jak se chcesz zakląć, to stajesz się rerakiem...a jak chcesz wyciszyć atmosferę , to przychodzisz, jako Frezja...ja to robię pod jednym nickiem...i nie bawię się w podchody...aa nie przebiłeś Spiryto, bo on ma dwa blogerskie, choć podejrzewam, że ma jeszcze jednego blogerskiego ::))
 • @trybeus 09:15:08
  Masz rację trybeusie.
  Zauważyłeś, że nagle pełno "nowych" blogerów.
  Nie byli w ogóle komentatorami.... nagle myk....... już bloger.
  Tak bez zaproszenia..... :))))))))))
 • @Astra 09:32:52
  ...a Spiryto gada, że nie szasta tak kodami, jak Łazarz to robił...ciekawe, zauważyłaś, ze znikła też zakładka>blogerzy
 • @Weni 09:25:21
  ...a Ty się stosujesz do Pisma, czy tylko spamujesz Pismem, jak to robią heretycy od Kerena ?..ha ha święta za życia ???:))
 • @trybeus 09:40:50
  ...no i urwało komenta...jak jest nie wygodny, to urywa ..nie mam czasu pisać od nowa, idę do pracy ...napisze go później .pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 09:44:56
  napisz... jesteś naprawdę dobry w tropieniu "prowokatorów" :)
  hej
 • @gallux
  Jestem obecny. Co ostatnio nie jest tak oczywiste. Pod moją notką
  Spirito napisał że będą dalsze, rewolucyjne zmiany. Jest piątek.
  Zwykle wszelkie "wywałki" robiono w czasie największego ruchu, wtedy
  gdy ewentualni konsultanci mają wolne. Czekam na te rewelacje.
  Proponuję rozdzielić czysto techniczne (złe)działanie strony od polityki
  "zaludnienia". Jest to trudne. Źle zrobiona strona wyludni portal,
  natomiast dobrze zrobiona przy złej polityce i arogancji nie zaludni, ani
  czytelników nie zachęci.
 • @cyborg 11:16:56
  chodzi o ten wpis ??

  ////@DelfInn 21:05:40
  "a) przywrocić poprzednią domene i logo,
  b) przywrocić poprzednie menu zakładek"

  To będziesz musiał kupić ten portal od właściciela i sobie po przywracać.

  Te zmiany i szereg innych, które nastąpią w najbliższych dniach zatwierdził właściciel portalu.

  PS. Słyszałem, że Igor Janke szuka dobrych doradców, zgłoś się.
  nadużycie link skomentuj SpiritoLibero 03.09.2013 21:40:35 //
 • Idzie nowe
  KD został wywalony ze SPOŁECZNOŚCI i siedzi sam w KLUBY.
 • @tadman 13:51:09
  A gdzie tam sam :)

  Archiwum kategorii
  Klub Inteligencji Polskiej
  Brak postów.

  Noooooooo entelygencję bedemy mieć....
 • @Astra 14:02:01
  w dziale religie: ewangelickie i prawosławne - ale ci sami autorzy :)
 • @Astra 14:24:19
  Noż rwakuć, chłopcom spirta nie brakuje, bo już około godzinę później KLUBY zniknęły, a KD zapadł się pod layout.

  Coś mi sie widzi, że nasi kochani ynformatycy pracujom zgodnie ze starym hasłem
  http://www.youtube.com/watch?v=srwEFsoKBm8
 • @Astra 11:40:09
  Po przeczytaniu wpisu @Astra 11:40:09 chciałem sprawdzić u mnie czy był
  jeszcze jakiś inny wpis. Nie było. Przypomniałem sobie że pewnie u Jazg'a
  ale już wszystko sią popieprzyło i KD nigdzie nie mam.
  Fotgrafuję sobie różne mutacje paska przycisków. Jest do bólu smiesznie.
  Może to tylko moja Opera, albo powinienem co 5 minut zamykać
  i logować się od nowa starym sposobem informatyków : wysiądźmy
  z samochodu i wsiądźmy od nowa - może wtedy zapali !
 • @cyborg 15:39:38
  KD jest z powrotem w "Społeczności", "Religie" znów po staremu...
  No jaja po prostu..........
 • @cyborg 15:39:38
  Chłopcy przechodzą samych siebie, a idzie to tak:
  1. Loguję się ze strony głównej i guzik
  2. Loguję się ze strony głównej i guzik
  3. Loguję się ze strony głównej i guzik
  4. Wyszukuję autora tadman z wyszukiwarki i pokazuje się mój dorobek i okazuje się, że jestem już zalogowany.

  Ładnie się bawią i to świntuchy przy podniesionej kurtynie.
 • @tadman 15:55:17
  Takie zgrywuski :)))))))))))))))))))

  //Niechaj ta myśl im wzrok rozpromienia, niech zatrą ręce,
  że tyle jeszcze jest do spieprzenia, a będzie więcej//
 • @tadman 15:55:17
  Masakrycznie... W d. mam taką zabawę.
  No i była chwila wolna od cepa, ale już wrócił i opluwa. Czy on nie mógłby czepiać się swojej kobity??? Tam rzeczywiście psychiatra jest potrzebny.
 • @KOSSOBOR 20:45:52
  Cep skasował już tę notkę, albo mu skasowali.
 • @Astra 09:32:52
  : @trybeus 09:15:08
  Masz rację trybeusie.
  Zauważyłeś, że nagle pełno "nowych" blogerów.
  Nie byli w ogóle komentatorami.... nagle myk....... już bloger.
  Tak bez zaproszenia..... :)))))))))) "

  To nie są "nowi" blogerzy.

  Jeśli potrafi pani posługiwać się wyszukiwarką Google to z pewnością znajdzie pani ich proweniencję.

  Żeby być blogerem NEon24.pl nie trzeba koniecznie być komentatorem. Jeśli bloger ma udokumentowany dorobek w sieci to redakcja przydziela kod do założenia bloga.

  Redakcja obecnie bardzo ostrożnie udziela takich zezwoleń.
  Zależy nam na jakości a nie ilości.

  Faktem jest, że coraz więcej blogerów się zgłasza.

  Pozdrawiam
 • PS.
  Pani, pani Astro bardzo dużo komentuje.
  Może tak bloga założyć ?

  Jak już się pani zdecyduje to proszę dać znak.

  Pozdrawiam :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY